u329876
u329876
Ovo je zvanicni pravilnik o drzavama i ratovima igre123.
Ko ne bude postovao pravila,drzava mu se ne priznaje!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pravila u drzavama:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. Ukoliko ste tek napravili drzavu imate 2k vojnika,bez obzira na teritorij
2. Svako igra u svom svijetu {npr jedna drzava je uzela Rusiju,moze i druga drzava}
3. Drzava mora koristiti neku valutu igara 123,moze imati svoju a moze koristiti neciju drugu.
4. Svaka Federacija ili Republika mora imati izbore svake pola godine.
http://www.igre123.net/forum/tema/tecaj-valuta-forum-drzava/39556/ Tu mozete prijaviti svoju valutu da bi bila priznata.

Pravila u ratovima:
1. Drzava se ne smije napadati ako je njen predsjednik offline{ukoliko je neko iz drzave online,moze se napasti}

2. Nema goddmoda {Ne mozete reci ja imam 100000000 vojnika pa te napadam,broj vojnika raste postepeno}
3. Nema izmisljenih bica {Npr; SALJEM 100 VJESTICA ILI ZMAJEVA NA DRZAVU!}
4. Drzava se ne moze odmah osvojiti,osim ako se preda. Mora se voditi rat.
5. Ne smije se odjednom otici offline kada neko napadne tvoju drzavu.
To bi bilo to!
24. travanj 2015
Ne ne mora, može se odrediti maksimun godina predsjedništva, mada je to najčešće 8 godina.
24. travanj 2015
Pardon, mislio sam da se uglavnom izbori drže svakih 4 godina.
24. travanj 2015
u329876
u329876
24. travanj 2015
ADNAN KRŠI PRAVILA !
Blokirao me je iako nisam u ratu, a blokirao je i napadaće.
24. travanj 2015
u329876
u329876
Adnanova drzava se ne priznaje!

Svi napadaci blokirajte Adnana jer je i on vas
25. travanj 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg