Forum
E ovako, godina je 3033. i vaša kolonija s planeta Xadersium je pokorena vlašću ljudi, ( u ovoj igri nismo ljudi ) moramo podići ustanak protiv ljudi što smo i učinili 3045. kada kolonija ljudi napušta planet Xadersium jer smo ih napali.
Xaderijanci su razni hibridi od 2878. kada je kolonija Sirius pomiješala gene s njima.
3055. na planet Xadersiumu se dogodila oluja veličine dva Marsa, kako je oluja otišla ostavila je komadiće pijeska ( Xadersium je veliki svemirski brod veličine dva Mjeseca)
Kada se to događa, stanovnici poprimaju neobične moći, ( ovdje dolazi vaša uloga )
Napišite u komentare sljedeća pitanja, i ja odaberem 6 korisnika sa svojim likovima.
(Nemojte pisati svoje pravo ime ! )

1) Ime:
2) Moć:
3) Dob:
4) Spol:
5) Popularnost - 1,2,3,4,5 - ( koliko je vaš lik popularan ):
6) Izgled:
7) Osobine:
Kratak opis lika: (npr. ima smeđu kosu, bijeli mač... itd.)
9) Hibrid: ( npr. vuk, medvjed, ris itd. )
Nadam se da vam se sviđa !
17. travanj 2013
Sta je OVO?
17. travanj 2013
Napišete likove i onda stvaramo priču od toga , ova priča će se sastojati od 5 cjelina ali prvo kad prikupimo 6 likova
17. travanj 2013
MOJ LIK:
1) Ime: Skyler
2) Moć: može se teleportirati i vraćati se u vrijeme ali samo tjedan dana u prošlost, može zvati svog dvojnika u pomoć, ima moć nad vatrom i vodom
3) Dob: 19
4) Spol: M
5) Popularnost - ( 1,2,3,4,5 ) - : 4
6) Izgled: ima crnu podužu kosu i smeđe oči
7) Osobine: dobar, osvetoljubiv, tvrdoglav, ima svoj stav
Kratak opis lika: Skyler je u svojoj 15. godini saznao da je hibrid vuka, kada je to saznao nije mogao vjerovati tako da se kasnije morao promijeniti za dobro. Već 4 godine pokušava pronaći lijek da se izliječi ali ni traga, bez obzira na sve on je i dalje uporan.
9) Hibrid: vuk

Napravite i vi ovako pa da mogu napraviti priču u 5 cjelina u kojoj sudjeluju prvih 6 koji se jave.
17. travanj 2013
1) Ime: Bajazit
2) Moć: letenje, pretvaranje u jace stvorenje, nevidljivost
3) Dob: 21
4) Spol: M
5) Popularnost - 1,2,3,4,5 - : 3
6) Izgled: plava kosa, smedje oci, misicav
7) Osobine: snalazljiv, pametan
Kratak opis lika: Zarazeni lav ga je ujeo i prenio mu virus od kojeg se svake noci pretvara u lava.
9) Hibrid: Lav
18. travanj 2013
.Strelok. - super ! Tvoj ide u priču !
18. travanj 2013
1. Ime: flying king
2. Moć: dode iza drugoga i ubode ga prvo u leda pa ga okrene prema sebi pa ga ubode u srce,nevidljivost,letenje,izdrzljiv prema vatri i vodi
3. Dob: 23
4. Spol: M
5. Popularnost: - 1,2,3,4,5 - : 5
6. Izgled: smeda kosa,plave oci
7. Osobine: pametan,posten,dobar prema svima,prema neprijateljima se ponasa uzasno sto znaci da zeli odmah rat
Kratak opis lika: Jednog dana u pustinji se pojavio djecak.To je bio on.Na kamenu je sjedio i plakao.I odjednom se pojavi kralj svih moci i svega.Rekao mu je sto mu je.On mu je odgovorio: nista izgubio sam sve sto sam imao.Kralj prvo nije povjerovao pa mu je onda rekao: a sto si to izgubio?On mu odgovori: cijelu obitelj,dom,zivotinje koje sam hranio sve dok nisu umrle.I onda mu je kralj rekao: nemoj se nista brinuti vidjet ces da ce mo sve to vratiti.A kako odgovorio mu je.Ljepo dodi idemo.I ode oni kod kralja i kralj mu rekose: od sada je tvoje ime flying king (leteci kralj).A djecak mu odgovori ponosno:hvala vam kralju ali ja nemam tu moc.I onda mu je kralj rekao: zazmiri na 10 sekundi pa ces vidjeti cudo.Leteci kralj mu odgovori: dobro.I onda prode 10 sekundi i onda je leteci kralj mogao letjeti.Leteci kralj je bio ponosan i uzviknuo je: jeeeee ja mogu letjeti i onda mu kralj rekose: ja ti prepustam sve letece vojnike i u tome uzivaj usput mozes raditi sto god zelis.
9. Hibrid:Leteci kralj (flying king)
19. travanj 2013
???????????????????
27. travanj 2013
u232151
u232151
slično igra uloga
13. svibanj 2013
u232151
u232151
1. the best hibrid
2. nevidljiv leti i dobro se snalazi sa izravnim oružjem na koje uvijek metne otrov
3. 12 godina
4. muško
5. 1 jer ga rijetko tko pozna
6. kratka smeđa kosa na lijevoj polovici a na desnoj brkovi kao u risa jer mu je hibrid ris oči su mu plave i bijele i ima ruku šapu i 2 noge u ruci uvijek drži katanu ili machettu a nekad zna i baciti nož
7.pametan inteligentan spretan
8. htio je proputavi cijeli xaderij no opao je i nije se mogao podignuti dok ga netko nije podignuo bio je to čarobnjak
9. leteči ris
13. svibanj 2013
1) Ime: Kiki
2) Moć: Vladanje vodom i biljkama,i može napraviti bilo što u vezi tehnologije
3) Dob: 11
4) Spol: m
5) Popularnost - 1,2,3,4,5 - ( koliko je vaš lik popularan ):2
6) Izgled: kratku tamno smeđu kosu, dosta visok za svoje dob
7) Osobine: dobar i pametan
Kratak opis lika: Za 5 rođendan samo se pretvorio u mačka roditelji su mu htjeli pomoći (jer su obični ljudi) .Nakon nekog vremena došli su neki ljudi ubili mu roditelj i poslali ga na Xadersium, i od tad traži lijek.
9) Hibrid: Mačak
23. kolovoz 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg