E ovako mozete od sada prijavljivati random drzave a mi cemo prema rasporedu rasporediti ih ... Maksimalno mozete prijaviti 5 drzava...Domacin ce biti moj Liliput...

Za prijavu:
Ime Drzave:
Sta Obuhvata:
22. prosinac 2015
Ime Drzave: Sretenija
Sta Obuhvata: Juznu Afriku

Ime Drzave: Zentorno
Sta Obuhvata: Antartik

Ime Drzave: Plamruj
Sta Obuhvata: Slovenija

Ime Drzave: Dekova
Sta Obuhvata: Grenland

Ime Drzave: Liliput
Sta Obuhvata: Sibir

1.Sretenija
2.Zentorno
3.Plamruj
4.Dekova
5.Liliput
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
22. prosinac 2015
Ime Drzave: Kukuland
Sta Obuhvata: Njemacku
23. prosinac 2015
Super Killer Cool 5 drzava treba...
23. prosinac 2015
Ime Drzave: Lolz
Sta Obuhvata: Juznu Koreju
Ime Drzave: Telge
Sta Obuhvata: Dansku
Ime Drzave: Ganyal
Sta Obuhvata: Englesku
Ime Drzave: Gksah
Sta Obuhvata: Kazahstan
23. prosinac 2015
u388531
u388531
Ime Drzave:Arztozka
Sta Obuhvata:Rusiju
Ime Države:Impor
Šta Obuhvata:japan
Ime Države:United Federation
Šta Obuhvata:Usa
Ime Džaveork
Šta Obuhvata:Island
Ime Države:Republia
Šta Obuhvata:Italiju
23. prosinac 2015
1.Sretenija
2.Zentorno
3.Plamruj
4.Dekova
5.Liliput
6.Lolz
7.Telge
8.Ganyal
9.Gksah
10.Kukuland
11.Arztozka
12.Impor
13.United Federation
14.Bork
15.Republia
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
23. prosinac 2015
Ime Drzave:GobliTown
sta obuhvaca:Japan
23. prosinac 2015
Ime Drzave:Retel
Sta Obuhvata: Japan

Ime Drzaveoliot
Sta Obuhvata: SJ. Irsku.
Ime Drzave:Kolet
Sta Obuhvataj.Koreju
Ime Drzaveorinkol
Sta Obuhvata: Hrvatsku
Ime Drzave:Arturka
Sta Obuhvata: Belgiju
23. prosinac 2015
Ime Drzave: Solvonija
Sta Obuhvata: Rusiju

Ime Drzaveimpija
Sta Obuhvata: Španiju

Ime Drzave: Finsfinija
Sta Obuhvata: Brazil

Ime Drzave: Fangilija
Sta Obuhvata: Kinu

Ime Drzave: Skork
Sta Obuhvata: USA - Sjedinjene Američke države
23. prosinac 2015
ono na drugo je ime države: Simpija
23. prosinac 2015
Ime Drzave: Republika Hercegovačka Bosna
Sta Obuhvata: BiH
Bertugalski zaljev
Peru
23. prosinac 2015
DOKAZ: http://prntscr.com/9hs7i7

1.Sretenija (SRE)
2.Zentorno (ZEN)
3.Plamruj (PLA)
4.Dekova (DEK)
5.Liliput (LIL)
6.Lolz (LOL)
7.Telge (TEL)
8.Ganyal (GAN)
9.Gksah (GKS)
10.Kukuland (KUK)
11.Arztozka (ARZ)
12.Impor (IMP)
13.United Federation (UNF)
14.Bork (BOR)
15.Republia (REP)
16.Gobli Town (GBT)
17.Fantasy (FAN)
18.Kuns (KUN)
19.Fjen (FJE)
20.Pen (PEN)
21.Retel (RET)
22.Poliot (POL)
23.Kolet (KOL)
24.Borinkol (BRK)
25.Arturka (ART)
26.Solvonija (SOL)
27.Simpija (SIM)
28.Finsfinija (FIN)
29.Fangilija (FAN)
30.Skork (SKO)
31.Republika Hercegovačka Bosna (RHB)
32.Bertugalski Zaljev (BEZ)

Ako budem imao volje mozda i veceras pocne...
23. prosinac 2015
BIJATLON

-10 KM MUŠKI

1.Simon Fourcade (UNF) 24:33.4----------ZLATO
2.Martin Fourcade (SRE) 24:46.1----------SREBRO
3.Indrek Tobreluts (FNG) 24:50.7---------BRONZA
4.Ondřej Moravec (KUN) 24:59.7
5.Anton Pantov (SIM) 25:09.7
6.Christoph Sumann (BRK) 25:14.5
7.Evgeniy Garanichev (PLA) 25:15.9
8.Emil Hegle Svendsen (TEL) 25:16.2
9.Matej Kazár (FJE) 25:25.0
10.Tomas Kaukėnas (KOL) 26:07.5
11.Simon Schempp (GBT) 26:21.6
12.Jaroslav Soukup (FAN) 26:22.8
13.Christian De Lorenzi (RHB) 26:29.1
14.Björn Ferry (IMP) 26:30.8
15.Jean-Guillaume Béatrix (LOL) 26:31.7
16.Lowell Bailey (GAN) 26:32.5
17.Fredrik Lindström (REP) 26:42.9
18.Simon Eder (DEK) 26:50.02
19.Dominik Landertinger (LIL) 27:03.6
20.Tarjei Bø (SOL) 27:03.8
21.Yan Savitskiy (PEN) 27:06.4
22.Alexander Loginov (SKO) 27:19.6
23.Lukas Hofer (BOR) 27:28.6
24.Johannes Thingnes Bø (ARZ) 28:02.4
25.Daniel Böhm (KUK) 28:03.8
26.Serhiy Semenov (GKS) 28:50.08
27.Nathan Smith (ART) 29:09.4
28.Pavol Hurajt (FIN) 29:14.4
29.Andreas Birnbacher (POL) 29:48.9
30.Jakov Fak (BEZ) 30:03.4
30.Erik Lesser (ZEN) 30:03.4
32.Brendan Green (RET) 30:13.0

BILANS MEDALJA:

1.United Federation (Piza 777) 1(Z) = 3 boda
2.Sretenija (TheTardisBoy) 1(S) = 2 boda
3.Fangilija (skrski) 1(B) = 1 bod
23. prosinac 2015
KROS-KANTRI SKIJANJE

-ŽENE 15km - SKIJATLON

1.Sara Lindborg (BRK) 39:01.0----------------ZLATO
2.Jessica Diggins (RET) 39:11.8--------------SREBRO
3.Kristin Størmer Steira (SOL) 39:14.7------BRONZA
4.Eva Vrabcová-Nývltová (DEK) 39:22.2
5.Heidi Weng (IMP) 39:25.7
6.Marit Bjørgen (KUN) 40:08.2
7.Valentina Shevchenko (FNG) 40:36.9
8.Emma Wikén (POL) 41:25.8
9.Kerttu Niskanen (FJE) 41:35.4
10.Therese Johaug (ZEN) 41:37.8
11.Barbara Jezeršek (FIN) 42:06.1
12.Coraline Hugue (UNF) 42:20.9
13.Katrin Zeller (BOR) 42:21.7
14.Justyna Kowalczyk (KOL) 42:25.6
15.Debora Agreiter (ART) 42:30.6
16.Krista Lähteenmäki (SIM) 42:36.4
17.Sadie Bjornsen (GAN) 42:54.2
18.Elisa Brocard (LOL) 43:00.2
19.Natalia Zhukova (BEZ) 43:18.0
20.Nicole Fessel (PEN) 43:53.1
21.Paulina Maciuszek (RHB) 44:12.9
22.Masako Ishida (SKO) 44:14.8
23.Aurore Jéan (GKS) 44:16.4
24.Charlotte Kalla (KUK) 44:17.5
25.Liz Stephen (GBT) 44:17.8
26.Irina Khazova (REP) 44:33.9
27.Laura Orgué (TEL) 45:21.7
28.Yuliya Chekaleva (FAN) 45:48.8
29.Olga Kuziukova (LIL) 45:50.1
30.Marina Piller (ARZ) 46:31.63
31.Aino-Kaisa Saarinen (PLA) 46:35.6
32.Célia Aymonier (SRE) 47:00.9

BILANS MEDALJA:

1.United Federation (Piza 777) 1(Z) = 3 boda
1.Borinkol (۞۩MagicKiŁŁ€R☠ ) 1(Z) = 3 boda
3.Sretenija (TheTardisBoy) 1(S) = 2 boda
3.Retel (۞۩MagicKiŁŁ€R☠ ) 1(S) = 2 boda
5.Fangilija (skrski) 1(B) = 1 bod
5.Solvonija (skrski) 1(B) = 1 bod
24. prosinac 2015
SKIJANJE SLOBODNO

-ŽENE MOGULS

1. KVALIFIKACIJE

Zbog dopinga prvih 10 koji su prosli su diskvalifikovani (slucajno umjesto da kliknem kopiraj stavio sam nalepi i otisli finalisti...)
11.Nicole Parks (ZEN) 18.52
12.Maxime Dufour-Lapointe (PEN) 18.31
13.Ning Qin (FJE) 17.56
14.Nikola Sudová (UNF) 16.28
15.Aiko Uemura (GAN) 15.78
16.Tereza Vaculíková (REP) 14.50
17.Chloé Dufour-Lapointe (LIL) 13.07
18.Hedvig Wessel (BRK) 12.46
19.Seo Jung-Hwa (KOL) 12.44
20.Laura Grasemann (SOL) 11.93
21.Yulia Galysheva (RET) 11.79
22.Lucia Karning (GKS) 11.17
23.Heather McPhie (KUN) 10.18
24.Taylah O'Neill (SKO) 9.92
25.Arisa Murata (IMP) 9.44
26.Deborah Scanzio (DEK) 8.78
27.Marika Pertakhiya (KUK) 8.75
28.Heidi Kloser (BEZ) 8.60
29.Audrey Robichaud (FAN) 7.34
30.Junko Hoshino (TEL) 7.22
31.Justine Dufour-Lapointe (GBT) 7.03--------------ISPALA
/Perrine Laffont (ARZ) DNS--------------------------ISPALA

2. KVALIFIKACIJE

1.Laura Grasemann (SOL) 18.13----------------------FINALE
2.Aiko Uemura (GAN) 17.29---------------------------FINALE
3.Audrey Robichaud (FAN) 17.14--------------------FINALE
4.Heather McPhie (KUN) 16.61-----------------------FINALE
5.Heidi Kloser (BEZ) 16.54----------------------------FINALE
6.Tereza Vaculíková (REP) 15.53--------------------FINALE
7.Taylah O'Neill (SKO) 15.47--------------------------FINALE
8.Ning Qin (FJE) 14.82--------------------------------FINALE
9.Nikola Sudová (UNF) 13.91-------------------------FINALE
10.Deborah Scanzio (DEK) 13.74--------------------FINALE
11.Maxime Dufour-Lapointe (PEN) 13.67---------ISPALA
12.Lucia Karning (GKS) 12.94------------------------ISPALA
13.Yulia Galysheva (RET) 11.74----------------------ISPALA
14.Junko Hoshino (TEL) 11.02----------------------ISPALA
15.Chloé Dufour-Lapointe (LIL) 10.02-------------ISPALA
16.Arisa Murata (IMP) 9.59--------------------------ISPALA
/Seo Jung-Hwa (KOL) DNF
/Nicole Parks (ZEN) DNF
/Hedvig Wessel (BRK) DNF
/Marika Pertakhiya (KUK) DNF

FINALE CE VECERAS
24. prosinac 2015
"Loš početak za nas što prije ga trebamo zaboraviti" iz javio je klavni trener Republike Hercegovačke Bosne
"Nismo baš najbolje startali večaras možemo doći do medalje želimo poželjeti sreži Heidi Koloser" rekao je trener Bertugalskog zaljeva
24. prosinac 2015
Znam da se trudiš,ali slažem se sa azo234 loš početak
24. prosinac 2015
OMG,KO JE REKO THARDIS BOY-U DA JE LOŠ POČETAK????????????????????????????????????????????????
1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Vodi temu bolje nego ti.
24. prosinac 2015
Znam !
24. prosinac 2015
Pre dobro vodi temu!!!!!!!! Sve je pre dobro trudi se
24. prosinac 2015
Oprostite al nece sada biti finale,ali bice u toku noci (cekam Bozic) i da nazalost sutra i prekosutra nece biti nicega jer je i Bozic i nisam ni kuci...
24. prosinac 2015
OK,Smoa šta ti ovo znači ali slažem se sa azo234 loš početak ako ti je to izjava trebo si stavit " i ne reći salžem se sa azo234 nije svađa....
24. prosinac 2015
KIJANJE SLOBODNO

-ŽENE MOGULS

1.FINALE

1.Deborah Scanzio (DEK) 23.28 ------------------------FINALE 2
2.Audrey Robichaud (FAN) 22.85-----------------------FINALE 2
3.Aiko Uemura (GAN) 22.35 -----------------------------FINALE 2
4.Heidi Kloser (BEZ) 21.93-------------------------------FINALE 2
5.Laura Grasemann (SOL) 21.48------------------------FINALE 2
6.Tereza Vaculíková (REP) 21.20-----------------------FINALE 2
7.Heather McPhie (KUN) 19.08-------------------------ISPALA
8.Ning Qin (FJE) 18.79-----------------------------------ISPALA
9.Taylah O'Neill (SKO) 18.00-----------------------------ISPALA
10.Nikola Sudová (UNF) 17.00--------------------------ISPALA

2.FINALE

1.Deborah Scanzio (DEK) 24.41----------------------ZLATO
2.Aiko Uemura (GAN) 24.17 --------------------------SREBRO
3.Audrey Robichaud (FAN) 23.20-------------------BRONZA
4.Tereza Vaculíková (REP) 23.27
5.Heidi Kloser (BEZ) 22.78
6.Laura Grasemann (SOL) 21.07

BILANS MEDALJA:

1.United Federation (Piza 777) 1(Z) = 3 boda
1.Borinkol (۞۩MagicKiŁŁ€R☠ ) 1(Z) = 3 boda
1.Dekova (TheTardisBoy) 1(Z) = 3 boda
4.Sretenija (TheTardisBoy) 1(S) = 2 boda
4.Retel (۞۩MagicKiŁŁ€R☠ ) 1(S) = 2 boda
4.Ganyal (SuperKillerCool) 1(S) = 2 boda
7.Fangilija (skrski) 1(B) = 1 bod
7.Solvonija (skrski) 1(B) = 1 bod
7.Fantasy (_Goblinko_) 1(B) = 1 bod
25. prosinac 2015
Hokej (M)

-Odredjivanje grupa...

GRUPA A:

1.Skork (SKO)
2.Fjen (FJE)
3.Republia (REP)
4.Arztozka (ARZ)

GRUPA B:

1.Retel (RET)
2.Pen (PEN)
3.Republika Hercegovačka Bosna (RHB)
4.Bork (BOR)

GRUPA C:

1.Liliput (LIL)
2.Kolet (KOL)
3.Bertugalski Zaljev (BEZ)
4.Ganyal (GAN)

GRUPA D:

1.Gobli Town (GBT)
2.Gksah (GKS)
3.Plamruj (PLA)
4.Zentorno (ZEN)

GRUPA E:

1.Impor (IMP)
2.Lolz (LOL)
3.Solvonija (SOL)
4.Dekova (DEK)

GRUPA F:

1.Fangilija (FAN)
2.Poliot (POL)
3.Kukuland (KUK)
4.United Federation (UNF)

GRUPA G:

1.Finsfinija (FIN)
2.Sretenija (SRE)
3.Fantasy (FAN)
4.Telge (TEL)

GRUPA H:

1.Simpija (SIM)
2.Arturka (ART)
3.Kuns (KUN)
4.Borinkol (BRK)
-ŽENSKE

-ODREĐIVANJE GRUPA

GRUPA A:

1.Zentorno (ZEN)
2.Dekova (DEK)
3.Kolet (KOL)
4.Telge (TEL)

GRUPA B:

1.Pen (PEN)
2.Solvonija (SOL)
3.United Federation (UNF)
4.Sretenija (SRE)

GRUPA C:

1.Finsfinija (FIN)
2.Skork (SKO)
3.Kuns (KUN)
4.Arturka (ART)

GRUPA D:

1.Impor (IMP)
2.Borinkol (BRK)
3.Kukuland (KUK)
4.Liliput (LIL)

GRUPA E:

1.Gobli Town (GBT)
2.Retel (RET)
3.Plamruj (PLA)
4.Lolz (LOL)

GRUPA F:

1.Bork (BOR)
2.Simpija (SIM)
3.Republika Hercegovačka Bosna (RHB)
4.Ganyal (GAN)

GRUPA G:

1.Gksah (GKS)
2.Bertugalski Zaljev (BEZ)
3.Republia (REP)
4.Fjen (FJE)

GRUPA H:

1.Fantasy (FAN)
2.Poliot (POL)
3.Fangilija (FAN)
4.Arztozka (ARZ)
25. prosinac 2015
HOKEJ (M)

1. KOLO

GRUPA A:

SKORK 3:2 FJEN
REPUBLIA 1:3 ARZOTZKA

GRUPA B:

RETEL 1:0 PEN
REPUBLIKA HERCEGOVAČKA BOSNA 2:0 BORK

GRUPA C:

LILIPUT 1:0 KOLET
BERTUGALSKI ZALJEV 2:2 GANYAL

GRUPA D:

GOBLI TOWN 1:3 GKSAH
PLAMRUJ 0:2 ZENTORNO

GRUPA E:

IMPOR 0:1 LOLZ
SOLVONIJA 3:2 DEKOVA

GRUPA F:

FANGILIJA 0:1 POLIOT
KUKULAND 1:3 UNION FEDERATION

GRUPA G:

FINSFINIJA 3:3 SRETENIJA
FANTASY 1:3 TELGE

GRUPA H:

SIMPIJA 0:5 ARTURKA
KUNS 2:2 BORINKOL

TABELE POSLIJE !!!
25. prosinac 2015
Izjava predjsednika Fantasty države:Kada mi se nekada čini da smo najbolji i da ide sve po planu,no ipak nam se nije puno posrečilo!Naši se dobro drže,ali mi smo jedna mala drzavica tako da vjerovatno nismo pobjednic
25. prosinac 2015
HOKEJ (M)

TABELE

GRUPA A:

1.ARZOTZKA 3 3:1 +2
2.SKORK 3 3:2 +1
3.FJEN 0 2:3 -1
4.REPUBLIA 0 2:3 -1

GRUPA B:

1.REPUBLIKA HERCEGOVAČKA BOSNA 3 2:0 +2
2.RETEL 3 1:0 +1
3.PEN 0 0:1 -1
4.BORK 0 0:2 -2

GRUPA C:

1.LILIPUT 3 1:0 +1
2.BERTUGALSKI ZALJEV 1 2:2 0
3.GANYAL 1 2:2 0
4.KOLET 3 0:1 -1

GRUPA D:

1.GKSAH 3 3:1 +2
2.ZENTORNO 3 2:0 +2
3.PLAMRUJ 0 0:2 -2
4.GOBLITOWN 0 1:3 -2

GRUPA E:

1.SOLVONIJA 3 3:2 +1
2.LOLZ 3 1:0 +1
3.IMPOR 0 0:1 -1
4.DEKOVA 2:3 -1

GRUPA F:

1.UNION FEDERATION 3 3:1 +2
2.POLIOT 3 1:0 +1
3.FANGILIJA 0 0:1 -1
4.KUKULAND 0 1:3 -2

GRUPA G:

1.TELGE 3 3:1 +2
2.FINSFINIJA 1 3:3 0
3.SRETENIJA 1 3:3 0
4.FANTASY 0 1:3 -2

GRUPA H:

1.ARTURKA 3 5:0 +5
2.KUNS 1 2:2 0
3.BORINKOL 1 2:2 0
4.SIMPIJA 0 0:5 -5

IZVINITE ZBOG OVAKO NEPROFESIONALNE TABELE ALI TAKO JE KAKO JE...SUTRA CE BITI DOSTA SPORTOVA JER SAM IPAK KUCI...
25. prosinac 2015
OK NASTAVLJAMO OVE GODINE HAHAHAH

SRETNA NOVA GODINA SVIMA LJUDIIIIII
01. siječanj 2016
HOKEJ (Ž)

1. KOLO

GRUPA A:

Zentorno 2:0 Dekova
Kolet 3:0 Telge

GRUPA B:

Pen 5:0 Solvonija
United Federation 2:2 Sretenija

GRUPA C:

Finsfinija 2:2 Skork
Kuns 2:2 Arturka

GRUPA D:

Impor 0:3 Borinkol
Kukuland 1:5 Liliput

GRUPA E:

Gobli Town 1:5 Retel
Plamruj 2:0 Lolz

GRUPA F:

Bork 3:3 Simpija
Republika Hercegovačka Bosna 4:1 Ganyal

GRUPA G:

Gksah 3:2 Bertugalski Zaljev
Republia 1:0 Fjen

GRUPA H:

Fantasy 2:1 Poliot
Fangilija 0:2 Arztozka

TABELE

GRUPA A:

1.Kolet 3 3:0 +3
2.Zentorno 3 2:0 +2
3.Dekova 0 0:2 -2
4.Telge 0 0:3 -3

GRUPA B:

1.Pen 3 5:0 +5
2.United Federation 1 2:2 0
3.Sretenija 1 2:2 0
4.Solvonija 0 0:5 -5

GRUPA C:

1.Finsfinija 1 2:2 0
2.Skork 1 2:2 0
3.Kuns 1 2:2 0
4.Arturka 1 2:2 0

GRUPA D:

1.Liliput 3 5:1 +4
2.Borinkol 3 3:0 +3
3.Impor 0 0:3 -3
4.Kukuland 0 1:5 -4

GRUPA E:

1.Retel 3 5:0 +5
2.Plamruj 3 2:0 +2
3.Lolz 0 0:2 -2
4.Gobli Town 3 0:5 -5

GRUPA F:

1.Republika Hercegovačka Bosna 3 4:1 +3
2.Bork 1 2:2 0
3.Simpija 1 2:2 0
4.Ganyal 0 1:4 -3

GRUPA G:

1.Gksah 3 3:2 +1
2.Republia 3 1:0 +1
3.Fjen 0 0:1 -1
4.Bertugalski Zaljev 0 2:3 -1

GRUPA H:

1.Arzotzka 3 2:0 +2
2.Fantasy 3 2:1 +1
3.Poliot 0 1:2 -1
4.Fangilija 0 0:2 -2
01. siječanj 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg