Pozdrav zanimame zasto neki ljudi mrze gejeve napisi te mi u komentare??? cmok
26. rujan 2019
To je kao da pitaš zašto neki Nordovi mrze Argoniane. Nema pametnog odgovora.
27. rujan 2019
zato što su gej
27. rujan 2019
biti peder nije prirodno
sve bi pedere pobio
27. rujan 2019
Pa, mozes dobiti nekoliko odgovora na ovu temu. Postoje ljudi koji prosto ne prihvataju to kao normalnu pojavu u drustvu i smatraju da je to bolest. E, sad, nekim ljudima gej populacija ne smeta ali smatraju da je to bolest. Imas i drugu varijantu, oni ljudi sto ne vole gej populaciju jer imaju prodju kod elite, sve mogu da postignu i generalno oni lobiraju odozgo... Slicnu diskusiju sam citao i na https://www.lovino.rs/, gde su pokusali da na neki nacin organizuju obe strane, da probaju da diskutuju, ali tu zaista nema diskusiju ako jedna strana smatra da je druga bolesna. E, sad, ako mene pitate, tolerantan sam prema nekim stvarima, ali usvajanje dece i brakovi, to nikako...
29. rujan 2019
Rolandskvadet
30. rujan 2019
boje biti narkoman nego peder
01. listopad 2019
gej ljudima je pubertet radio u krivom rastu
08. listopad 2019
Thank you kind sir!
Blessing of Akatosh upon ye
10. listopad 2019
Where are you coming from, horsethief?
10. listopad 2019
gejevisu glupi
11. listopad 2019
nije isto biti gej i biti pedercina
13. listopad 2019
biti pederčina je osobina a biti gej je način života
14. listopad 2019
Gej je uglađeni peder, a pederčina je seljačina peder. I jedno i drugo je način života koji vodi u pakao. No postoji i pojam peder u podrugljivom smislu da je netko ženskast i ima takav glas. Po meni takvi nisu pederi, ali je malo pederkasto u tom smislu kada netko bez potrebe brije dlake na međunožju. I još opravdavaju riječima: "Da ženke mogu oralno zadovoljavati.".Aloo! Stidne dlake su s razlogom kovrčave!
14. listopad 2019
Nilfgard
14. listopad 2019
Sjeverna kraljevstva ili nilfgard
14. listopad 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg