WTF Momenti - Nećete da verujete da su stvarni

Samo najbolji klipovi u ovoj kompilaciji!
Ne bih da tražim da se subskrajbujete, tako da
ću samo reći da bih vam bio puno zahvalan ako to uradite <3
28. prosinac 2018
KatraBartaK
KatraBartaK
dada
01. veljača 2019
bruh moment
07. veljača 2019
Gather around children:
Ja sam planirao imati skeč jutub kanal.
Radio bih skečeve sa svojim prijateljima karakterno po uzoru na TomSku,Jacksfilmsa,NigaHigu i malim dijelom Monty Pythona.
Ali suočen s činjenicama da nemam dobru kameru i editorske edukacije odustao sam od tog pothvata. Kanal bi bio TOTALNO ORIGINALAN kao što su svi na jutubu. Baš baš ono originalan. 100%. Stvarno. Ne zezam se.
12. veljača 2019
Ako netko nekad prijeđe T series znajte da sam nabavio kameru i naučio editovati. Bez toga dvoga bi bio krindž
12. veljača 2019
Istok Rodeš
Istok Rodeš
Odusto lik
13. veljača 2019
Nije odustao lik.
Promenio sam celu tematiku kanala. Sada mi se kanal svodi na spiritualnost i pravljenje muzike koristeci razne "tajne" matematicke harmonicne frekvencije koje nalazimo u prirodi, drevnoj i bliskoj istoriji i tako dalje. Mnoge od frekvencija koje koristim su pronalazili razni veliki ljudi kao sto su Pitagora, Nikola Tesla, Dr. Rife, Keely, Nogier i milion drugih probudjenih ljudi. Da ne bih dalje tupio kurac dajte sansu nekom klipu sa mog kanala i slusajte bar 20 minuta u opustenom stanju ali u isto vreme fokusirani na zvuk. Obecavam chuda.
Evo na primer poslednjeg klipa - https://www.youtube.com/watch?v=fcLR_j6wEwQ
05. ožujak 2019
Ali necu se vise ovde reklamirati jer je nas region bas neupoznat sa ovim stvarima i dzaba cu dobiti ljude pune neznanja koji ne zele da probaju nesto novo i koji ce me samo pljuvati jer ni sami ne znaju zasto. Tako da dovidjenja
05. ožujak 2019
Tvoje učenje je krivovjerno, a tvoj yt kanal treba proglasiti herezom. Heretike poput tebe ćemo proganjati i riješiti po kratkom postupku! Svoje učenje nam prikazuješ kao rad velikih učenjaka, no kad pogledaš u čijoj su oni zapravo službi sve će ti biti jasno. Pokaj se dok još možeš!
05. ožujak 2019
Što baš se čini inteligantan
05. ožujak 2019
Zeratul, da bih bio "heretik" potrebno je da shirim nekakvu vrstu religije. To sto ja imam na tom kanalu je apsolutno nevezano za bilo kakvu religiju. To sto ja imam na kanalu je harmonicna matematika i nista vise. Prirodni matematicki shabloni. Svaku frekvenciju koju koristim u svakoj traci mozes da izguglas i da pronadjes sve o njoj. U centru ljudskog mozga se nalazi deo koji se naziva epifiza, taj deo se ponasha kao ruter, emituje i prima frekvencije. Sve oko nas su vibracije i frekvencije, bio ti svestan toga ili ne. Takodje radi se i o mozdanim talasima, alfa, beta, theta... To sto sam ja te frekvencije nazvao "tajnim", hteo sam samo da naznacim da ne zna tako puno ljudi o tim stvarima, nisu stvarno tajne. Evo izvoli stranicu na kojoj imas listu raznih frekvencija i njihovog efekta na ljudima - lunarsight.com/freq.htm
Zeratule, zelim ti da proshiris svoje vidike i da pronadjes srecu u zivotu. Neznanje je zlo.
05. ožujak 2019
To je puno znanja za nekog ko je radio Wtf momente
05. ožujak 2019
Heretik je onaj koji širi sve što nije u skladu s jedinom Istinom. Harmonična matematika koja se na tvom kanalu očituje u zvukovima određene frekvencije služi za kontrolu uma,koji tako kontroliran postaje otvoren za laži koje mu se svakodnevno serviraju a sve to u službi novoga svjetskoga poretka. U poletku je kontrila satelitom bila dovoljna, ni kad su neki ljudi razvili prirodnu rezistenciju napravljen je You Tube- platforma zla koji prodire dublje u naš um.
05. ožujak 2019
Prednost yt platforme zla jest u tome što se od nje ne može direktno obraniti aluminijskom folijom, kao što je to slučaj kod direktne manipulacije preko satelita. Ti misliš da te frekvencije pomažu, no zapravo čine tvoj um ranjivim. Uskoro će u tim frekvencijama biti ugrađene mikroporuke koje će ti govoriti što i kako činiti, ako već sada nisu.
05. ožujak 2019
Smislio sam post apokaliptični film o novom svjetskom poretku ali ima puno rupa u plotu
05. ožujak 2019
To Oni i žele, da ljudi misle kako je sve to samo materijal za loš niskobudžetni film.
05. ožujak 2019
Uvrijeđen sam omalovažavanjem moje kreativnosti
05. ožujak 2019
otvaram kovčeg a u njemu je šta ? pa jabuka ljudi moji uraaaa jejeje pune se butkeeee uraaaaaa
05. ožujak 2019
Ovo se zove ne suptilni pritiščući humor koji možda nekom nije smješan ali ipak ima trunku humora
07. ožujak 2019
Who won? Who's Next? You decide! Epic rapablzfiszotkgbryyyyyyyy
08. ožujak 2019
Jel flexibility misli da je to 432 Hz?
02. travanj 2019
Flexi ako i misli, ne misli svojom glavom pošto mu je um izmanipuliran "skrivenim" porukama mikročipiranim u frekvencijama yt. Razmisli malo, zašto nije odabrao neku drugu platformu osim youtubea? Zato jer u imenu platforme stoji "You" (lukavo, da nas uvjere da smo mi gospodari svojim životima) i Tube, što je skraćenica od tubule no zapravo se misli na mikro tubule koje su nekad Anunakiji ugrađivali ljudima u mozak čime su postajali poslušni. Pa tko normalan bi inače svojevoljno vjerovao reptilu!? Pronalaskom frekvencija našao se učinkovitiji način manipuliranju ljudima, no ne zauvijek. Netko na fejsu je to već rekao, a ja ću ponoviti: Ljudska Antireptilska vojska otpora se diže i iskorištavanju ljudskih resursa lagano se nazire kraj. Probudite se dok nije kasno!
02. travanj 2019
E sad si posto jehovin svjedok
02. travanj 2019
najbolja tema na igre123.net
02. travanj 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg