vicevi za umrijet od smjeha stavljaj sve smijesne slike i sve smjesne videove i price prvo ce vam -biti onda pa onda
17. lipanj 2013
išla baka s ivicom se setat odjednom ivica vidi kunu na podu pita baku mogu uzat kunu s poda ona kaže ne ništa s poda se ne smije dizati baka padne kaže ivici digni me s poda neću zato što si mi rekla da se ništa ne diže s poda hvala na ćitanju
17. lipanj 2013
vicevi završili plavuše su postale sjede mujo i haso su postali stari 100 godina mali ivica je na smetlištu jer je glup a dvije ćaćkalice su se zapalile od globalnog zatopljenja haha smjesno hvala na slusanju
17. lipanj 2013
molim vas stavljajte nove smjesne viceve i priće
17. lipanj 2013
dvije cackalice se setajuvide iglu kažu e gle terminatorhaha ha
17. lipanj 2013
zasto noge smrde? zato što rastu iz guzehahaha
17. lipanj 2013
ljudi su stali zato što su im noge pukle od hodanjafo fu fo uf nije smesno jel tak
17. lipanj 2013
o da messi ironaldo šetaju se po slacioni i messiju ronaldo da šampon messi postane ćelav
jer ima osjetljivu kosu a ironaldu je kosa otpala od smjeha super vica ha hah ha hvala$$$$
17. lipanj 2013
kako mali ivica moli oce nas oce nas mercedesa mi do nesi neka bude metalik boje u ime oca isina neka bude sav pun brzina dragi bože najviše te molim ne sjedala budu od kože vjernik sam ivjerujem u boga
a mali ivica nema pojma o bogu i njegovoj ljubavi
17. lipanj 2013
nek sjedala budu od kože to sam pogrješio
17. lipanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg