Pričajte viceve o plavušama i brinetama do mile volje!
Susretnu se plavuša i brineta u šopingu, i govori brineta "Ajme meni, znaš li što mi se sada dogodilo?"
Plavuša mahne glavom i reče "Neznam." Na to brineta reće: "3 sata stojim u liftu koji se zaglavio, poludila sam!". Plavuša odgovara: "Ma nije to ništa, ja sam 4 sata stala na pokretnim stepenicama koje su zaglavile!" Zašto plavuša nosi naočale na nogometnu utakmicu? Da ih da Čorluki. Zašto plavuša nosi mitraljez u dućan? Zato što na vratima piše "VUCI" (vukovi).

Koji su vam vicevi bolji o

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

25. svibanj 2012
- Zašto plavuša u ponoć stoji na vrhu zgrade sa otvorenim sendvičem? Čeka zvijezdu majonezu...
25. svibanj 2012
- Došla plavuša s vozačkog ispita i upita drugu plavušu: - Ne kužim kako sam pala na vozačkom. Došla sam do kružnog toka, na znaku je pisalo 30 i ja sam 30 puta kružila oko znaka. Instruktor mi je rekao da sam pala. Na to će druga plavuša: - Možda si krivo brojala.
25. svibanj 2012
Dođe plavuša u dućan i vidi natpis - Kupiš dva, treći gratis. Dođe ona na kasu i kaže: - Uzet ću ja ovaj gratis
25. svibanj 2012
Zašto plavuša ne može napisati 11? Ne zna koju bi jedinicu napisala prije.
25. svibanj 2012
Idu baka i plavuša u šetnju... Plavuša naiđe na 100 kn i uzme ih,a baka kaže nikad ne uzimaj s poda...I plavuša vrati 100 kn na pod...Nastavile su šetati i odjednom je baka pala i reklaušo molim te pomogni mi da se dignem s ppoda...A plavuša će na to,nikada ne diži s poda... =)
29. svibanj 2012
u19050
u19050
zasto plavusa puzi u dućanu?
zato sto trazi niske cjene
29. svibanj 2012
rodila plavuša dva sina
jedan se zove neznam jedan mozak
krenuo neznam u školu pita ga ućiteljica
kako se zoveš kaže on neznam kako se zoveš kaže on neznam
i po zove ućiteljica plavušu u školu gospođo kako vam se zove dijete
kaže ona neznam gospođo kako vam se zove dijete neznam