u70156
u70156
Ovdje pisite viceve o Muji i Hasi

Kakvi su vam vicevi o Muji i Hasi?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

13. ožujak 2012
u70156
u70156
Sastali se Mujo i Haso
pa Mujo veli Hasi:
-Vidiš li ti bolan ne bio kako se kradu avioni?
-Ma vidim,ali nikako ne mogu shvatiti kako ukraedu onoliku grdosiju?!
-Pa ne kradu ga dolje na zemlji nego u zraku,kad je mali?!
13. ožujak 2012
u70156
u70156
Voti Mujo auto i zaustavi ga policajac
-Gospodine,molim vas prometnu i vozačku!-a Mujo drekne
-Vau vau!
Preplaši se policajac i skoči u stranu,a Mujo ga smiruje:
-Ne boj se vezan sam
------------------------------------------------------------------------
Mujo, Kinez, Rus i Slovenac išli su na natjecanje tko će više držati ruku u mravinjaku. Kinez je izdržao 5 sekundi i natekla mu je ruka. Rus je izdržao 10 sekundi i natekla mu je ruka. Slovenac je izdržao 20 sekundi i njemu je natekla ruka, a Mujo je izdržao 5, 10, 15, 20, 25 i došao je do 10 min i njemu nije natekla ruka. Pitali su ga: - Kako si Mujo mogao toliko izdržati (10min) ? On im je odgovorio: - Ja sam ubio 1 mrava i svi su mu otišli na sprovod.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vratio se Mujo iz Njemačke pun para. - Odakle ti tolike pare? - pita ga Haso. - Čistim atomske bombe. - reče Mujo. - A što te nije strah da ta bomba ne eksplodira? - upita ga Haso. - A baš mene briga, nije moja. - reče Mujo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Umro Mujo u Njemačkoj i kako Haso nije imao para da ga preveze u Bosnu, dogovori se on s Fatom da će ga kremirati i tako prevesti. I tako dosao Haso s kremiranim Mujom kući i kad mu padne urna i ode Mujo na sve strane. Dosjetljivi Haso, otvori šporet i pokupi malo onog izgorenog i ubaci u neku vazu. Dođe kod Fate i kaže joj: "Fato, evo tu je Mujo, ja moram gibati dalje!". Kada se smračilo, Fata ugasi svijetlo, upali svijeće i istrese sadržaj vaze na stol, pogleda i kaže: "Jao Mujo moj. Pa što je to od tebe ostalo!? Samo pepeo i ljuske od jaja!"
Došao Mujo kod Boga i pita ga: A Bože moj ma reci ti meni koliko tebi traje jedna sekunda? A Bog će njemu : Miljardu godina. A Mujo će opet: A Bože moj pa koliko onda tebi vrijedi jedna kuna? A Bog će mu: Miljardu kuna? A Mujo se misli pa mu kaže: Ma dobri Bože bi li ti meni mogao dati jednu kunu? A Bog će mu : Ma pričekaj samo sekundu.
Vozi Mujo auto i zaustavi ga policajac
-Gospodine,molim vas prometnu i
vozačku!-a Mujo drekne
-Vau vau!
Preplaši se policajac i skoči u stranu,a
Mujo ga smiruje:
-Ne boj se vezan sam
13. ožujak 2012
dobri vicevi
13. ožujak 2012
u70156
u70156
Hvala
13. ožujak 2012
u70156
u70156
U kafani na Baš-čaršiji sjedi mnoštvo ljudi, kad odjednom pokraj njih zagrmi motorčina, a na njoj se vozi Mujo i viče: - Ko ima vaki motor! Ljudi se pogledaju, kad evo opet Muje: - Ko ima vaki motor! - Vidi ga šta se pravi važan! Evo Muje opet: - Ko ima vaki motor! - E sad mi ga je dosta! Evo Muje opet: - Ko ima vaki motor! - JA ga imam, pa šta!!! - KAKO SE ZAUSTAVLJAAAA...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mujo i Haso razapnu šator u Africi i zaspu. Kad, usred noći kroz otvor proviri LAV: - Haso, bolan! Diž" se, počinje crtić!
Idu dva papana preko mosta i vide Hasu na sredini mosta kako gleda u vodu i
plače. Pitaju oni njega:
- Zašto plačeš?
- Burek mi je pao u vodu - odgovori Haso.
- Burek?? A s čime?
- S bratom!
Pošli Mujo i Haso u Zagreb tražiti posao a Fata im
ispekla gusku,onako da se nađe.Stigli oni u Zagreb i sjeli na klupu u parku da zameze.Jedu oni ,a kosti bacaju uokolo.Dođe policajac i veli:
Je li,gospodo,zašto bacate otpatke po parku?
Mujo odgovara:Nije to bolan od patke to ti je od guske.

Zašto Mujo ima nos pun perja?
Šmrkao je koku.
13. ožujak 2012
Alo Mujo si čuo da je huso otvorio banku u njemačoj??? - Haso pita MUju.Pa s ćim??? - Mujo će. Pa s pajserom...-Haso odgovara.
15. ožujak 2012
22. ožujak 2012
eevo ima ih punoo
22. ožujak 2012
DOBRI
22. ožujak 2012
mujo ubije medvjeda, a kanađanin pita: grizli? mujo kaže:kakav ba grizli davili pola sata
11. svibanj 2013
izgubili se mujo,englez i rus.ispred njih je bila daska a iz nje se stvori duh.kaze imkocite na ovu dasku i recite ime mjesta u koji zelite doc. skoci englez i kaze london i stvori se u londonu,skoci rus i kaze moskva i stvori se u moskvi.kad je dosao red na muju skoci on al se posklizne i kaze u picku m... neznam za vas al meni je smijesno
11. svibanj 2013
zove Mujo hasu u 3 ujutro i kaže: jel spavaš? Haso kaže: ne majmune skijam
17. svibanj 2013
dobri
24. srpanj 2013
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAHAAHAHH NAJBOLJI SU VAM POGOTOVO MARKO TVOJ S MEDVJEDOM I MAJMUNOM KOJI ZOVE HASU DAL SPAVA A ON SKIJA AHAHAHAH sorite na capsu i bezvez sam piso samo
24. srpanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg