Postavi Hitler vojnike u red i kaže im svucite gaće da vidim dal imate koje oružje u gaćama
Skine prvi vojnik gaće vidi mu hitler pimpek i pita ga: was is das? a ovaj odgovara: das ist mein kolbas
09. lipanj 2014
09. lipanj 2014
presmijesan obožavam
09. lipanj 2014
porijedjao hitler zidove i jedan pita ocete li nas streljati , a hitler ce na to : Ma ne lozim vas
07. travanj 2015
This, IS AWESOME!
07. travanj 2015
u363218
u363218
Dođe hitler do židova da ga obreže no on je več obrežan
08. travanj 2015
Postroji Hitler vojnike na preko 50 redova , i ono neko kine .
Hitler : "Prvi red , (t)ko je kinuo" !?
Svi ćute (šute) .
Hitler : "Prvi red na streljanje ... Drugi red , (t)ko je kinuo" !?
Svi ć(š)ute .
Hitler : "Drugi red na streljanje ... Treći red , (t)ko je kinuo" !
Reši onda Nacista da poštedi drugove pa kaže : "Evo gospodine , ja sam "!
Hitler : "Na zdravlje" !
11. svibanj 2015
Dođe Hitler do jednog židova i upita ga:Što bi rađe, na streljanu ili u disko?
Na to će židov:Ja bi u disko.Tko svira? upita židov.
Odgovori mu hitler:Hans sa mitroljezom.

HAHAHAHAHHAAHA
04. lipanj 2015
Sto je tu smjesno? Not funny at all
04. lipanj 2015
HAHAHAHAHA
12. prosinac 2015
Išao mali Židov pobjeći iz logora. Iskopa tunel koji je vodio izvan bodljikave žice i taman dođe do kraja i pomoli glavu i vidi jednog Hitlerovog časnika. Kaže mu on: "Ajde, bit ću danas dobar i dat ću ti da izađeš ako mi odgovoriš na jedno pitanje." Kaže mali da može. Pita on njega: "Jedno oko mi je stakleno. Koje?" Kaže mali: "Desno!" Časnik će: "To nije nitko pogodio, kako znaš?" Mali: "Pa toplije me gleda"
12. prosinac 2015
ne razumem
12. prosinac 2015
Uhvatio Hitler grupu Židova u kojoj je bio i Mujo i stavio ih sve u plinsku komoru. Prvo pusti plin na najslabije. Umru samo stariji i bolesni Židovi, a Mujo počne lupati po vratima i vikati OTVORITE MOLIM VAS! Pusti Hitler plin srednje jačine i umre polovica od preostalih. Mujo nastavi lupati po vratima i vikati OTVORITE MOLIM VAS! Pusti Hitler plin na najjače i umru svi osim Muje, koji je još uvijek lupao po vratima i vikao OTVORITE MOLIM VAS! I Hitler otvori vrata i pita: "Pa što je bilo?" A Mujo će: "Pričepili ste mi prst..."
12. prosinac 2015
HHAHAHAHAHA
12. prosinac 2015
u383448
u383448
AHAHAHAHAHAHAHA
12. prosinac 2015
u383448
u383448
Mujo FTW
12. prosinac 2015
Napravio hitler okruglu građevinu i kaže židovima svi u kut il vas streljam
27. prosinac 2015
Cujte vic. Bili ljudi i cigani. Sad ljudi doveli pun kamion krumpira. Drugi dan krumpir nestade. Pitaju ljudi cigane dije sav krumpir, a oni odgovore rate sve pojeli miševi! Treci dan ista stvar ali samo s mrkvama. Cetvrti dan dovezli ljudi pun kamion papra. Peti dan i papar nestade pitaju ljudi opet cigane gdje je sav papar, a cigani cerate opet sve pojeli miševi. Al ne bi vjerovo jedu i placu kolko ljuto!!!
11. lipanj 2017
Dode djevojcica do hitlera i kaze mu:ciko ubijena mi je majka otac brat i sva familija.Kaze hitler dobro daj pistolj da nastavimo porodicnu tradiciju. ;D
10. lipanj 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg