1.zmija+jež=tri metra bodljikave žice
2.idu dvije xperia-e i dvije nokia-e ulicom i naiđu na lg i kažu vidi kinez
hahahahahaahahahahahahhahaha
02. travanj 2012
Dođe Njemac Hans na policiju prijaviti nestanak svoje žene Helge: "Moja vam je Helga žena velikih grudi, velike i lijepe guze, i prelijepih očiju.
Mujo isto došao prijavit naestanak Fate i njega policajac upita: "Kako izgleda tvoja Fata Mujo" A Mujo će ko iz topa : "Ma ko šljivi Fatu, ajmo mi tražit Helgu!!!"
02. travanj 2012
Tetura se pijanac ulicom i tako dođe do stuba za oglase. Zastane, pipa rukama stub, zatim krene da obilazi oko njega. Nakon nekoliko napravljenih krugova oko stuba, zaustavi se i u strahu povika:
"Majko mila, živog su me zazidali!"
02. travanj 2012
Šta je kombinacija?

Narod koji živi u kombiju.
02. travanj 2012
Pita Mujo crnca:
Kako to: kad ti praviš decu, uvek su crna?
Crnac odvrati:
Je l' ti dugačak 50 cm?
Nije.
A je l' ti obim 10 cm?
Nije!
Pa, ulazi ti svetlost, čoveče!
02. travanj 2012
samo je 5 dobar
ostalo je
02. travanj 2012
Perica se dere iz bašte:
"Mama, mama neka grozna krtica nam uništava baštu ! "
"Ubi je, zakolji je, spali je, baci je u reku ! "
Posle deset minuta, mama upita pericu:
"Jesi li ubio onu krticu ? "
-"Ne " - odgovara perica
-"Zaklao ? "
-"Gore od toga ''
-"Zapalio ? "
-"Još gore od toga "
-"Bacio u reku !? "
-"Ne, živu sam je zakopao. "
11. travanj 2012
Meni se svidjaju
15. travanj 2012
15. travanj 2012
ha ha ha
zna li tko ovaj
bila jednom 3 brata, otac pošalje 1. sina u trgovinu da kupi colu on onda sretne vješticu koja kaže daj mi pare ili ću te začarati da stalno govoriš MI MI MI. on nije dao novce i začarala ga je
pošalje on drugog sina po auto i on sretne vješticu koja mu kaže da će ga začarati da stalno govori ČEKIĆEM PO GLAVI ako joj ne da pare. ni on nije platio vještici po ga je začarala.
pošalje otac 3.sina po novine i on sretne vješticu i ne da joj pare po ga je vještica začarala da stalno govori NA MAJMUNA U CRVENIM GAĆICAMA ni on joj ne da pare pa ga začara.
ubrzo se dogodilo ubojstvo i policajac ih pita znate li tko ga je ubio
MI MI MI
s čim
ČEKIĆEM PO GLAVI
na šta ja vama ličim
NA MAJMUNA U CRVENIM GAĆICAMA, NA MAJMUNA U CRVENIM GAĆICAMA
29. travanj 2012
ok
29. travanj 2012
Mr.Killer000 Šta je kombinacija? Narod koji živi u kombiju.
ova ti je dobra
02. svibanj 2012
Napio se Mujo i istjerali ga iz kafića i rekli mu da ne dolazi dok se ne otrijezni.Mujo poče da traži kafić koji služi pjance ali nije uspio.Kad je obišao krug on opet uđe u istu tu kafanu,ali ga konobar opet izbaci.Tako se to ponavljalo 3-4 pita i jednom kad Mujo uđe u kafanu i konobar mu reće da više ne dolazi Mujo mu odgovori:"A jebo ga ti konobaru ti u svakoj kafani radiš.
08. veljača 2013
Znate li kako se zove žena koja puši cigare?
AUSPUHHANUMA
08. veljača 2013
KAKO SE SMIJE ZLA MUHA? MUHAHAHHAHAHAHHAHAA
08. veljača 2013
Ja pisao dosta viceva i pri kraju mi se izbrise
26. rujan 2015
https://prntscr.com/8kt30e
Jean Claude Van Damme
26. rujan 2015
EVO TI VIC

UZIVAJTE EKIPA
27. rujan 2015
imala mama 4 sina posalje mama prvog sina u ducan starica ga je zacarala da govori mi mi mi posalje mama 2 sina u ducan starica ga je zacarala da govori cekicem po glavi cekicem po glavi cekicem po glavi posalje mama 3 sina u ducan starica ga je zacarala da govori za kilu secera za kilu secera za kilu secera posalje mama 4 sina u ducan starica ga je zacarala da govori to jupi je to jupi je to jupi je dosla mama u ducan uzela kamen i ubila staricu dosla policija i pita ko ju je ubio mi mi mi cime cekicem po glavi cekicem po glavi cekicem po glavi za sto za kilu secra za kilu secera za kilu secera e sad cete svi ici u zatvor
to jupi je
to jupi je
to jupi je
01. listopad 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg