ovdje možete napraviti svoje prepreke ninja ratnika

sviđa li vam se tema?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

08. rujan 2013
extra jump je prepreka koju sam izmislio ja(ko drugi)na toj prepreci se treba zatrčati onda se ide na nešto slično kao plank bridge (samo što se ta daska nemože srušiti jer je izmišljena samo za balans) te se mora skočiti na mrežu koja je isto kao i mreža iz jump hang te se popenjati (ili spustiti kao što znaju napraviti na jump hang)
08. rujan 2013
mali dodatakdsad ja i nagano#origigi(kad bude imao vremena) ocijenjivamo poligone
14. rujan 2013
Već sam izmislio neke u svojoj temi ˝Složite svoj idealni poligon ninja ratnika˝ pa ću copy-paste opise:

Flying Ring je prepreka koju sam sam izmislio.To je hibrid Flying Chute i Circle Slider.Tobogan je drukčiji nego na Flying Chute;veći je pad kako bi se dobila brzina,te se on malo uzdigne na kraju kako bi natjecatelj mogao što bolje izletiti prema prstenu koji je na 1.5 metara udaljen od tobogana.Na kraju staze mora se malo zaljuljati kako bi se sletjelo na platformu.

Fingertip Way je moja kreacija.Slijedi opis.Prepreka je slična Spider Flipu samo što je zabranjeno korištenje nogu.Na sredini prepreke nalazi se rupa od 1.5 metara koju se mora preskočiti i ponovo doskočiti na nastavak prepreke.Do kraja se ide normalno,a na kraju nema nikakve rupe do ˝sigurnog˝ tla.Prepreka je blizu vode tako da je moguće da se dobije diskvalifikacija zbog dotaknuća vode vrškom noge.

Flying Ring je za stage 1,a Fingertip Way za stage 3.
14. rujan 2013
*prepreke

je**m ti smajliće koji se sami rade (ovaj smajli se nije sam napravio)
14. rujan 2013
Flying ring: nema zamjerke

fingertip way: teška je prepreka ali i mora biti kada je za 3. stage
14. rujan 2013
u262709
u262709
grg4th4
14. rujan 2013
FLYING BOARD

stanes na dasku,daska te baci a u letu se moras uhvatiti za sipku i onda skliznes dolje
14. rujan 2013
ta prepreka bi funkcionirala za SASUKE odbor samo da skočiš na trampolin i onda se uloviš jer su jedine mehaničke prepreke koju ne pokreću natjecatelji(ili težinom ili snagom)propeler bars, spider walk(oni pokretni zidovi)i ono što se razmiče na 4 stageu poslje spider climb
14. rujan 2013
i jos jedna prepreka je hedgeog
14. rujan 2013
extreme scary je prepreka moždanih vijuga u kojoj se ratnik mora suočiti sa misterioznim oštricama koje se misteriozno pojavljuju željeći da ga zgnjieče
04. listopad 2013
wtf. 1/10 je moja ocijena. to nije prepreka, to je iluzija
05. listopad 2013
1/10
Ako misliš na prave oštrice da se pojavljuju,lud si jer to bi dovelo natjecatelje do smrtonosne opasnosti.Ako misliš na optičke varke,glupa prepreka,pa znali bi da je varka i samo bi prošli taj dio.
05. listopad 2013
EXTREME DEATH
bacis se na tobogan,kroz koj ide voda,uhvatis se za lanac,i kad dodes do kraja uzmes zalet i nogom srusis,zid od stiropora
05. listopad 2013
3 poligon
05. listopad 2013
i sto kada srusis zid od stiropora?
ovdje se traži potpuno objašnjenje
05. listopad 2013
onda kreces na drugu zamku ili pritisnes gumb
06. listopad 2013
i to je dio zida,ne sve
06. listopad 2013
znaci kada se uhvatis za lanac dođeš do kraja, moraš se zanjihati i srušiti zid od stiropora

nije loš poligon 8/10 na vodenom toboganu bi dobili preveliko ubrzanje pa bi se teško uhvatili za konop
06. listopad 2013
SPIDER CLIMBING
penjanje je isti princip kao danas ayako myake na 4 stage samo što su umjesto ljestava postavljene ploče kao u spider flipu na 3.stageu(SASUKE konkurencija)
mali ispravak iz moje objave(6.listopad 2013 10:34) uhvatili za lanac a ne uhvatili za konop
06. listopad 2013
kome SPIDER CLIMBING nije jastan mogu ga ja i nacrtat
06. listopad 2013
Ja baš ne kužim...Nije li to obični Spider Climb?
06. listopad 2013
https://sketchtoy.com/51462350 evo(nisam si mogao naći paint na kompu)
06. listopad 2013
aha...znači to je u stvari ko Spider Flip,samo što se penješ.
9/10 ti dam,možda je malo preteška.sam prepreka je za 10,ali zbog sumnje da je preteška ocjena manje
06. listopad 2013
dizajnirana je za 4. stage
06. listopad 2013
znam,ali nije lako penjati se na vršcima prstiju i to jako brzo
06. listopad 2013
natjecatelji si mogu pomoći nogama
06. listopad 2013
funkyljesnjak
6/10 Voda na toboganu je nepotrebna.Zid je također nepotreban.Svejedno,imaš bujnu maštu,što je potrebno u ovoj temi
06. listopad 2013
LADDER CLIMB

prvo uhvate konop te se zanjišu(kao na rope climb) uhvate ljestve(koje su samo jedne te ih trebaju pogodit) i onda se popenju po njima
06. listopad 2013
sketch please
06. listopad 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg