Jeben Juna.
07. siječanj 2018
Jeben Juna.
07. siječanj 2018
Jeben Juna.
07. siječanj 2018
Jeben Juna.
07. siječanj 2018
Jeben Juna.
07. siječanj 2018
Fun fact,Jozo,džaba si se žalio adminu,džaba što sam banovan,neće promjenit činjenicu da si pleb
07. siječanj 2018
Fun fact:
jebe mi se
08. siječanj 2018
ti si još uvijek rudar i sluga tvog oca rudara taakođer, tako da si jadan
08. siječanj 2018
Loše uvrede jer nemam veze s rudarstvom kao ni moj otac tako da možeš se ubit.
08. siječanj 2018
teško je priznati, znam, ali opet, znamo da imaš auto na sol, i da ti se obitelj drogira i da je alkoholičarska
08. siječanj 2018
inače u rimu je plebs značilo slobodni građani, pogledaj malo
08. siječanj 2018
Ha ha auto na sol ha ha,i btw ti ne znaš moju porodicu,dok,gledajući slike na fb,tvoj otac izgleda ko alkoholičar,a majka kao da je na heroinu i methu,tako da ne bi rekao da se članovi moje porodice drogiraju.
08. siječanj 2018
Al daj idi žali se adminu opet ''čika admine,Max mi je povrijedio osjećanja,možete li ga banovat''
08. siječanj 2018
haha, nisi me nikako povrijedio, a to što tebi i agubhovi roditelji izgledaju alkoholičari i drogeraši, samo te podsjećaju na tvoje roditelje i potiskuješ svoje osjećaje
08. siječanj 2018
Ponavljaš se,dosadan si jebeno,koristiš iste uvrede 20 puta.
08. siječanj 2018
a ti ne koristiš kao, stalno govoriš da su drugima roditelji alkoholičari, da s ufagovi, da se žalim adminu
javljaj se drugom morončino
08. siječanj 2018
Bravo,činjenica je da nemaš argumenta protiv toga što si moron,imaš 12 godina a glumiš neku inteligenciju.
08. siječanj 2018
daj ušuti, idi se bavi nečim korisnim, i zajebavaj nekog drugog, mene nećeš
08. siječanj 2018
Haha ko će mi zabranit da te zajebavam tho? Ti? A,pa ti ipak živiš taj thug life,ne bi se ja s tim zajebavao.
08. siječanj 2018
vidim da se još uvijek baviš korisnim stvarima, nađi neku terapiju tamo, predstavi se, reci da sam te ja poslao da si mentalno nestabilan
BTW nastavi sa tvoojom fag grupicom doxxovat, boli me briga, tamo nolifujete ionako, reko si da me očekuje jači doxx, ali me boli briga, shvati da me nemožeš nikako poraziti i da samo gubiš vrijeme
08. siječanj 2018
Nah,prije si ti mentalno nestabilan,na serveru mjenjaš raspoloženje svake 2 minute. Sjećaš se neki dan kad si me pitao nakon svake rečenice ''Max,jesmo li sad ok?'' i sranja? Nisam ti htio napisat ''ne,i dalje mislim da si jebeni feget'' da ne propadne server opet. Ponovo koristiš ''nemaš život'' argument,što je naravno,loš argument,tako da na to neću ni odgovarat. Misliš da si inteligentniji od likova poput mene,spusti se na zemlju,shvatit ćeš kasnije da si ispadao zapravo jako glup.
08. siječanj 2018
jako dobri argumenti za 3-godišnjeg dječaka
ako sam toliko dosadan i ako sam ti pain in ass zašto još pričaš samnom,hm...
jebiga
08. siječanj 2018
Može mi se,imam slobodnog vremena,a ovo za argumente se ne važi kad ti kažeš jer ti pišeš samo ''kme nemaš život kme kmeeeee'' i loše uvrede.
08. siječanj 2018
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi