Nova godina je 1980.g.
Mnogi slave, pa čak i vlasti država, no zapravo u glavama Socijalističkih zemalja, su misli usmjerene na novi val demokracije.
Krenimo od SSSR-a, gdje Leonid Brežnjev već starac gubi kontrolu nad državom.
27. Prosinca 1979. napali su Afganistan, kojeg podržava SAD koji je ujedno i uveo embargo žita SSSR-u.
SSSR tone u krizu, državi su dosadili petogodišnji planovi kojih ima već jedanaest kroz povijest SSSR-a i žele svježinu
U ostatku Varšavskog Pakta je preporođaj, u zemljama koje su okupirane bile od Sovjeta( od Istočne Njemačke do Bugarske ), se povećava popularnost demokratskim idejama.
U Kini se ne zna ni tko je lider, predsjednici su bili samo vršitejli dužnosti nakon smrti Liu-a Shaqoija. Mnogi se bore za vlast, no i kulturno-demokratski valovi se šire kroz Kinu.
NATO je stabilan, no još od 1966. Francuska se povukla iz vojnih programa i misija, zbog manjka suradnje s UK-om i SAD-om.
Kada smo već kod SAD-a, on je u krizi, i to velikoj.
Jimmy Carter je nemoćan što se tiče talačke krize u Iranu, gdje se više desetaka Amerikanaca drži kao taoce, a također i naftna kriza u Americi. Među ljudima koji se spominju kao spasitelji Amerike glavni je Ronald Reagan, guverner Kalifornije.
Također treba spomenuti i Pokret Nesvrstanih,koji sve više gubi utjecaj, zbog već zastarjelog Tita.
Za prijavu:
Ime:
Prezime:
Stranka/Partija:
Država:
29. prosinac 2017
( Napomena, nema NATO kao savez i Varšavski pakt, ovo gore je napomenuto samo kao države cjeloukupno )
29. prosinac 2017
Ime: Leonid
Prezime: Brežnjev
Stranka/Partija: Komunistička Partija SSSR
Država: SSSR
29. prosinac 2017
Ime i Prezime: Xi Zhauning( Ši Žauning)
Stranka: Komunistička Partija Kine
Država: Narodna Republika Kina
29. prosinac 2017
Nakon što je u Kini bilo vrijeme bez znanja tko je na vlasti, Xi Zhauning je preuzeo vlast u Kini, i postao treći predsjednik NR Kine.
Obećao je da će biti komunizam, ali će biti potrebne reforme kako bi se Kina uspostavila kao ekonomska sila, ali da ne bude kapitalistička, već socijalističko-komunistička.
Deng Xiapoing ministar financija će biti zaduženi za financijske reforme.
Rekao je kako će pokušavati održavat Kineski utjecaj u komunistčkim zemljama, i da će se suprostaviti nasilnom Sovjetskom širenju komunizma, kao u Afganistanu.
29. prosinac 2017
U KP SSSR većina ne voli Brežnjeva.Na kongesu stranke je svrgnut. Novi predsjednik je Josip Hulov.
Njegov prvi govor(dio):
"Savezu se smije cjeli svijet,narod je gladan!Ovo je početak velikih promjena!Od ove zemlje ću napraviti zemlju za sve ljude bez straha!Savez će opet biti snažna sila!"
29. prosinac 2017
------OVO NIJE SHITPOST, OVO ŠTO JA PIŠEM JE TUŽNA ISTINA---
Ime : Agubh
Prezime : Nepoznato, jer kukavica ne želi da oda
Stranka : DSB
Država : Bosna
29. prosinac 2017
Danas je glasanje za novog premijera stranke DSB.
Iako ta stranka ima 1000 ljudi, na glasanje je moglo doći samo 502. Agubha je bilo baš briga za drugih 498, jer kako on kaže "većina je glasala".
On ne uzima u obzir da "manjina" može da promeni rezultate glasanja i tako je premijer čovek koji, da je glasalo 1000 ljudi ne bi bio premijer.
29. prosinac 2017
DSB kao stranka raste, ali ne zbog svog predesdnika,nego zbog dobrih ljudi koji rade u njoj kao što su Mirda Kićve. Mirda je odličan radnik, ali voli da se šali. Agubha baš briga za to što se Mirda smejao 30 sekundi, ali je neprekidno radio 7 sati. Agubh kaže "30 sekundi uopće nije malo."
Zato Mirda biva ubačen u sobu "kaznjeni" na 4 sata. Nekoliko puta biva izbačen iz stranke, ali na svu sreću, on uspe da se vrati, jer mu dobri ljudi kao FIXSTE daju ključ da uđe u stranku.

Stranka sada raste, i zarađuje više novaca. Skupili su 1000 evra, jer uglavnom bogataši rade u toj stranci.
29. prosinac 2017
jel stvarno misliš da si me blokao? pa ti tako sakrivaš pravu istinu!
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
29. prosinac 2017
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg