1.Pisete tekstove Srpskih ili Hrvatskih pesama ali da budu celi tekstovi(ime pesme,tekst pesme i pevac ili pisac).
2.Stavljajte videe sa Srpskim ili Hrvatskim pesmama i ispod napisite koja je pesma koje peva ili pise.
Na primer treba ovako da izgleda:
Nije ljubav stvar
Vise srece drugi put.Kazes mi to tako lako.Vidim da nam ne ide,a jos kako moglo je.I ako odes ti,nesto tvoje znam tu ce ostati.Nije ljubav stvar da bi ti je vratio,gledaj to sam samo ja uvek sam te voleo.Nije ljubav stvar pa da ne znam sta cu s' njom,zelim ti sve najbolje ova ljubav samo moj je brodolom.Nije tvoja ljubav stvar da bi ti je vratio,gledaj to sam samo ja uvek sam te voleo.Nije moja ljubav stvar pa da ne znam sta cu s' njom,zelim ti sve najbolje to moj je brodolom.Idi samo!Samo idi tamo!Leti,pevaj,srce drugome daj,al' znaj da zbogom nije kraj.Nije moja ljubav stvar pa da ne znam sta cu s' njom,zelim ti sve najbolje,ova ljubav samo moj je brodolom!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako vam se tema ne svidja mozete je prijaviti administratoru da je zakljuca ali prvo najmanje 20 komentara ''Treba prijaviti temu,veoma je losa.''

Da li vam se tema svidja?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

11. lipanj 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
04. kolovoz 2012
Pa nema ništa lepše od srpskih i hrvatskih pesama.
Moja trenutno omiljena pesma jeste "Ljubav" od grupe "EKV"

Ja sam oduvek spavao sa tvojim imenom na usnama,ti si oduvek spavala sa mojim imenom na usnama. I kud god krenem,tvoja ruka u mojoj ruci. I kada želim nešto da kažem ja kažem MI. Ljubav,ah,ljubav. I svi moji drugovi su odavno i tvoji drugovi. Dvojinu su stari sloveni imali u rečniku. I kada želim da kažem JA,ja kažem Mi. I kada mislim o SEBI,ustvari,mislim o NAMA. Ljubav,ah ljubav. Kako vreme nam prolazi,da,vreme nam prolazi brzo. I dani i noći su slonovi na indijskom crtežu. I boli i boli i boli,boli nas ljubav. I boli i boli nas ljubav,boli nas ljubav. Ljubav,ah ljubav. Polako dosadam mrsi nam kosu. Polako dosada gladi nam bore od noćnoga smeha. I naša imena od milja su navika. Naša imena od milja su navika. Boli nas ljubav,ljubav. Ljubav,ah ljubav. <333
24. listopad 2012
mrzim srbe ko neznam kaj tak su glupi isuse bože pomozi mi
22. studeni 2012
mrzim srbe ko neznam kaj tak su glupi isuse bože pomozi mi
22. studeni 2012
Bitno je da mrziš Srbe a ne znaš da se NE ZNAM piše odvojeno.
Nema tebi pomoći druže.
22. studeni 2012
a crnogorci govna jedna
22. studeni 2012
Nemojte da shvatite ovo kao uvredu ali PREKLINJEM VAS prekinite sa govorom mržnje...Ne brani vam niko da mrzite...Mrzite vi slobodno,ali ne morate to da ispoljavate,pogotovo ne ovde gde je tema "Srpske i Hrvatske pesme"....Napravite vi forum sa nekom temom pa se tamo prepucavajte...
22. studeni 2012
da srpske i hrvatske pesme....daj minjaj dilera pod hitno
22. studeni 2012
e da kod nas nema pesama, ima jedino pjesmi
22. studeni 2012
Isto je to.
22. studeni 2012
tebi možda, nama nije, i neće biti...-mi možemo pivat ili pjeva ali ne pevat i to pisme ili pjesme ali ne pesme balavice bubuljičava

e sad ako ti to u zaječaru nisi shvatila mogu ti ponovit i to polako polako da razumiješ
24. studeni 2012
(Ne znam koliko imaš/te godina,s' toga iz čistog poštovanja i kulture persiraću)
To recite onom ko je napravio ovu temu...A ja to nisam...I meni je jedno te isto...
I nikada neće da mi bude jasno gde god ja bila...
Kao prvo: Vi korisite srpske reči...Obitelj je naša reč i još neke...I srbi su nekad pričali jekavicom ali sad ne...Nama je jezik isti...Samo je dijalekat drugačiji...Bitno je da mi možemo da se sporazumemo,a sad da li je PJEVA ili PEVA to je BAR MENI nebitno...ako je tebi (ili vama ne znam koliko imaš/imate godina) bitno to je druga stvar...Svako ima svoje mišljenje...
Balavica bubuljičava?
Pa ja ne znam ko je ovde balavac...Da li ste vi koji sedi ovde na internetu i pljuje ili ja koja pišem totalno normalno i uživam u muzici...
Da,imam bubuljice,to se zove PUBERTET,znate?
Razvijam se,rastem... Vidim da vi niste porasli...U glavi sam sigurno razvijenija od vas...
Nemate šta drugo da kažete pa onda pljujete...Ne razumem zašto...Ne razumem čime sam ja to vas uvredila što sam rekla da je (bar meni) to jedno te isto...Ja volim hrvatski jezik,možda čak i više od srpskog,jer kad slušam neki jezik već 14 godina postane dosadan...
Totalno smo skrenuli sa teme...Ne razumem zašto ste upali u ovu temu ako ne volite srpski jezik ili šta god...Ne razumem čemu mržnja...Ako mrzite,mrzite za sebe,ne morate to da ispoljavate na internetu...Pogotovo ne pred nekim koga to vređa...Ja mrzim mržnju između ljudi...I ako sam balavica zašto ste mi se uopšte obratili?!?!?!
Da ste pametni rekli biste "Mlada je,balavica je...Dete je...Pustiću je,sama se da shvati jednog dana"...Ali ne,vi samo na svađu,samo na uvrede...Ne razumem...Nebitno...

Da završimo sa ovim:
MUZIKA JE JEZIK KOJI SVAKO RAZUME...
I to je jedina stvar koja spaja ljude...
Ja više neću da odgovaram na vaše komentare...ako imate nešto da mi kažete...Molim u pošaljite u poruci...Hvala..
24. studeni 2012
ne
24. studeni 2012
ajde mala ne seri, nemoj jest govna kad ti je burek puno puno jeftiniji
24. studeni 2012
Izvinite,pišete na Hrvatskog,ja taj jezik ne razumem... Mnogo se razlikue od onog našeg srpskog jezika...
24. studeni 2012
oprostite nemojte zamjerit za onaj prethodni kom. (moj kom.)
07. prosinac 2012
pičko na Hrvatskom jeziku, a ne Hrvatskog majku ti jeben
12. prosinac 2012
I ja tebi..
Pa zurila sam.
12. prosinac 2012
ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbina ubi srbinaubi srbina ubi srbina
12. prosinac 2012
Treba prijaviti temu,veoma je losa
12. prosinac 2012
slazem se jer zbog naslova su nastale svadje
13. prosinac 2012
Za mene ovo nije svađa.
Obožavam kad neko pljuje po internetu dok ovako uživo ne sme ništa da kaže.
Svi smo mi preko interneta veliki i snažni dok smo uživo manji od makovog zrna.
Ja ovo ne shvatam uvredama što on piše. Niti se svađam. On ima povez preko očiju i ne vidi neke stvari dok ja imam povez preko usta te ne mogu da progovorim.
Što se tiče teme radite sa njom šta god samo nemojte mene da krivite ni za šta.
Ja nisam nikoga vređala. Pišem sasvim normalno.
Sa ljudima se deli ljubav,sreća i dr.
A ne mržnja. Nadam se da će ti pasti povez sa očiju jednog dana,Mujo.
13. prosinac 2012
mogu li bosanske pjesme??
13. prosinac 2012
hahaha vidi mi sestre hahah(teicaaaaa)
02. travanj 2013
Ja sam iz Hrvatske.. slušam srpske pjesme jer mi se sviđaju i srbe nikad nisam vrijeđala..uvijek sam ih poštovala i poštujem ih i sad
20. travanj 2013
FUJ PUJ SRBI!
21. travanj 2013
u227848
u227848
21. travanj 2013
@AnimeKris19275
Odi u svoju konzervu za sardinčice.
---
Ja ne znam koju bih da stavim jer su sve dobre.
24. siječanj 2014
@HRVAT CRO
Odi u svoju konzervu za sardinčice.
24. siječanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg