1.trebace mi deset grupa u svakoj grupi ce biti po cetiri ucesnika samo u komentar napisite ''prijava''
2.iz svake grupe ce biti jedan pobjednik znaci bit ce prvo grupe i ko najljepse nacrta ide dalje ali svaka grupa ce imati neku drugu temu koju ce crtati onda jedan koji je najljepse nacrtao prolazi vas deset onda cu vas podijeliti u grupe i onda cete se opet takmiciti onda ce vas biti pet i vas pet cete imati nacrtati nneku temu koju cu vam zadationaj dvoje ko najbolje nacrta takmicit ce se to ce biti finale i od vas dvoje ko pobjedi je naravno pobjednik
3.

Da li ste razumjeli. Glasajte!

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

28. prosinac 2015
"prijava"
28. prosinac 2015
uredu ali posto je deset grupa previse smanjujemo na sest a time smanjujemo i broj clanova u grupi bice samo dva clana koja ce s takmiciti pa sest pobjednika ide dalje opet ce biti grupe po dvoje i njih troje koji budu pobjednici takmiciti ce se jedan ce ispasti i onda slijedi finale izmedju dvoje jedno od njih ce biti pobjednik
28. prosinac 2015
evo kako sada stojimo
1.grupa
a-lana234
b-prazno mjesto
2.grupa
a-prazno mjesto
b-prazno mjesto
3.grupa
a-prazno mjesto
b-prazno mjesto
4.grupa
a-prazno mjesto
b-prazno mjesto
5.grupa
a-prazno mjesto
b-prazno mjesto
6.grupa
a-prazno mjesto
b.prazno mjesto
eto sada ovako stojimo nastavite da se javljate i samo jedna napomena kada u komentar stavljate prijave nisu potrebni navodnici
28. prosinac 2015
i da oni koji budu glasali za ne sto znaci da ono gore navedno nisu shvatili neka se jave u komentar ili mi posaljite privatnu poruku tamo gdje mi budete napisali tu cu vam i odgovriti i da ako mi budete pisali u poruku samo mi napisitza koju grupu niste shvatili igru
28. prosinac 2015
Prijava
28. prosinac 2015
ae
29. prosinac 2015
1.grupa
a-lana234
b-Luka Tomar
2.grupa
a-prazno mjesto
b-prazno mjesto
3.grupa