Zaljubljena sam u jednog decka koji se zove Josip idemo u isti razred 7. ON Zna da sam u njeg zaljubljena imaoo je curu i ja sam se svađala s njom i oni su prekinuli a on me sada mrzi. S njegovom curom se sada dobro slažem ali na njega stalno mislim. Uvijek me izbjegava. Hheeelpp plizzz

Što da uradim??

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

30. prosinac 2015
nemoj odustati! možda nije tako loš,imam isti slučaj pa opet ne odustajem! probajte u početku biti prijatelji npr na fb mu pošalji poruku: ćao,kako si šta radiš? i počnite razgovarati ukoliko ti odgovori,kasnije ga nazovi da bar 15 minuta pričate.to je to. sretno!♥♥
05. siječanj 2016
TAKO TI JE BILO I SAMNOM I TOMOM SAMO STO SAM JA BILA TOMOVA CURA I MI SMO SE ZVALILI A NE SVADJALI
05. siječanj 2016
AHAHAHAH CARICE
05. siječanj 2016
Da ali nezz kako
07. siječanj 2016
nikad ne odustaj od njega!!! Ja sam imala slični problem s jednim dečkom. awful race je imala pravo napravi sve kako ti je ona rekla i sve će biti dobro
07. siječanj 2016
1.reci svoje ime 10 puta.2.reci ime svoje majke 5puta.3.reci ime svoje simpatije 3puta.4.naljepi ovo na jos 4 zida.Ako to napravis,tvoja simpatija ce te poljubiti na najblizi petak.Ali ako procitas ovo i ne naljepis na jos 4 zida,imat ces losu srecu. POSALJI OVO NA 5 GRUPA ZA 143 MINUTA.KADA SI ZAVRSIO/LA PRITISNI F6 I IME TVOJE SIMPATIJE CE SE POJAVITI NA EKRANU.OVO JE TAKO CUDNO ZATO STO ZAISTA RADI!
07. siječanj 2016
nikad ne odustaj od onoga cega volis
07. siječanj 2016
istina
07. siječanj 2016
Hvl ali nezz kako da mu se javim
08. siječanj 2016
JA SE JAVLJAM SA OJ
08. siječanj 2016
ima drugih koji te vole,nemoj tratiti vrime na budale koje te ne žele.tako je i meni bilo .
22. siječanj 2016
Da, ali vec sam to pokusala ali nemogu nikako skrenuti misli s njega jer ga mi je uvijek u mislima
22. siječanj 2016
PA OVAKO LIPO POSLUSAJ TRAKTORKU
ODVEDI GA U PODRUM
ZADAVI GA
TJT
23. siječanj 2016
Ok, znam da pišem prekasno, ali bojim se da ja imam isti problem. Znaci za a Ljubljana sam u jednog dečka Mateju koji ide sa mnom u odeljenje u 7. razred i on nikada nije bio ni sa kim u vezi. On i ja smo sedeli u šestom razredu zajedno i tada sam se zaljubila u njega. počeli smo stvarno da se gotivimo i bas mi je bilo prijatno u njegovom društvu. medjutim saznao je da sam zaljubljena u njega i na sve to moje drugarice su počele da ga zezaju zbog toga i pričaju nebulozne priče pred njim. a ja za to nisam pojma imala... i sada on se naljutio i iznervirao i mene mrzi. Ako ima neko da mi pomogne molim vas
12. rujan 2018
Imala sam i ja slicnih problema. Ja sam se zaljubila u decka s cijim roditeljima su moji roditelji dobri stalno smo pricali i sve sam mu povjeravala i on mn vidali smo se svaki dan idemo u iste razrede 7. ali on je d ,a ja 7.b on se trebo prebaciti u nasu smjenu zbog jedbog lika koji dolazi u njihov razed ali nije
06. listopad 2018
Imala sam i ja slicnih problema. Ja sam se zaljubila u decka s cijim roditeljima su moji roditelji dobri stalno smo pricali i sve sam mu povjeravala i on mn vidali smo se svaki dan idemo u iste razrede 7. ali on je d ,a ja 7.b on se trebo prebaciti u nasu smjenu zbog jedbog lika koji dolazi u njihov razed ali nije
06. listopad 2018
Preko praznika stalno smo se druzili isli u grad u knjiznicu. Ja sam onda rekla svojoj prijateljici da mi se on bas svida i ona je to razglasila pocitavoj skoli. Svi su nas zezali ako njemu nije smetalo nije ni mn. Kad bi isli na izlete s skolom ili nas svedenik vodio stalno smo sjedili zajedno ili kad bi on otis igrati istina izazov ja on bi sjeo i dao mn da snjednem kod njega. Sta da uradim da cekam da me pita za vezu a to ce potrajati jer ja sam mu ko sestra ali da ga ja pitam za vz? a cekat cu da on mn pita tako ne najbolje.
06. listopad 2018
zaprosi ga
06. listopad 2018
Ne odustaj od njega
Bori se sigurno će i on tebe zavoliti
07. listopad 2018
BORI SE MACEVIMA
07. listopad 2018
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg