u141528
u141528
volite li selenu gomez?

ODGOVOR:

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

13. travanj 2012
ja obožavam selenu idol mi je
22. travanj 2012
ja obozavam selenu
23. travanj 2012
DA OBOZAVAM JE KAO I TEBE
23. travanj 2012
u141528
u141528
hvala seka
26. travanj 2012
NISTA
26. travanj 2012
Kako sami ne razumijete da vi ne volite nju nego njezinog bivšeg dečka Justina Biebera i vi nju zapravo mrzite zbog toga što vi niste bili na njenom mjestu.Njezina odluka da ostavi ga je bila najbolja ikada.Posebno mrzim kad kažu da je ona razočarala srce JB-u. TO NIJE ISITINA! JB je nju prevario...Moga ja tu do sutra objašnjavati ali to vama ništa ne znači...
24. travanj 2013
on nju nije prevario omg
on to nikada ne bi napravio,a da ti znaš šta je ona njemu sve rekla i napravila?
Jedamput mu je rekla da ukine ollg na koncertima,namjerno ga je rasplakala i još se tomu smijala,dok je Juss bio bolestan ona je išla s nekim dečkom na plažu i tamo su se zglili i nosili na leđima,Justin je njoj dao neki poklon i ona ga je bacila,izmislila je bolest samo da opet bude poznata i još puno puno toga.
30. prosinac 2013
I love JB <3 ti lažeš,a Mozart_99 ti si u krivu! Pa,vi to govorite samo jer ne volite njih! I love JB ne voli Selenu,a Mozart JB-a! I sad tu nešto govorite! Pa,svatko ima svoje mišljenje i ne trebate nekoga sramotiti zbog toga,pogotovo ako niste u pravu!
30. prosinac 2013
ja ne lažem ovo je sve istina
30. prosinac 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg