što mislite o seksu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

što mislite o seksu?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

19. veljača 2011
super je
19. veljača 2011
u49410
u49410
pa kolko ti je da o tom pričaš
21. veljača 2011
pa šta je vama
01. ožujak 2011
I have name
I have name
vi dečki ste
04. ožujak 2011
I have name
I have name
ja sam cura
04. ožujak 2011
devet mu je godina
05. ožujak 2011
daj dijete koliko ti je godina pa vec o seksu ramisljas nadi si curu i ajde postepeno a ne ti bi nasa i isa bi se seksat
jos si dijete ajde kupi video igrice pa se igraj
igram ih i ja pa ne razmisljam o seksu a imam curu vec dva miseca
05. ožujak 2011
u6381
u6381
05. ožujak 2011
dobra pjesma
07. ožujak 2011
pa igram ja gta4 ali pitam vas kaj mislite o seksu vi budale!!!!!!!!!!
13. ožujak 2011
supp je
17. ožujak 2011
sup je
17. ožujak 2011

19. ožujak 2011
u52469
u52469
mikimaus ti sigurno znaš,imaš 11 god...
19. ožujak 2011
daj već jednom prestani o tom seksu!!!!!
19. ožujak 2011
idemi na živce taj seks
19. ožujak 2011
u53162
u53162
ko ne voli seks
20. ožujak 2011
kakvo pianje
dobar je
21. ožujak 2011
bolje drkat
27. ožujak 2011
ima 18(barem mu tako piše u profilu)
07. travanj 2011
ok
08. travanj 2011
jebote ko je stavio ovo loš mi je?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? vi koji ste to stavili nek mi napišu pp ili komentar
09. travanj 2011
hahaha
10. travanj 2011
danas idem kod andrija srac volim te andrija srac puno te volim seksi kuls zato ostajem puno dana kod njega vječanje će biti još malo dana 17.4.2011.godine
10. travanj 2011
ma super je
18. travanj 2011
u44406
u44406
nikad ga nisam imao, ali znam da je predobar
20. travanj 2011
ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
22. travanj 2011
Seks može bit super (ako cura ima iskustva) a može bit bezveze ak se cura nije fukala pa joj je prvi put. BTW. ja bi jednu od 25 do 30 god
25. travanj 2011
zzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkoooooooooonnnnnnnnnnnnn
26. travanj 2011
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg