Od 20. do 23. veljače trajao je SASUKE Asean Open Cup, natjecanje SASUKE reprezentacija.Natjecanje je održano u Maleziji.

Reprezentacija Japana:
Hitoshi Kanno
Yusuke Morimoto
Kazuma Asa
Shingo Yamamoto
Kenji Takahashi

https://2.bp.blogspot.com/-pXL3asKJFHc/UvNe6S9beuI/AAAAAAAAxls/pcPmlgyJNJE/s1600/1609845_591357267622479_1181919083_n.png
A ovaj čovjek bio je počasni gost.Predstavljanje nije potrebno

https://4.bp.blogspot.com/-avJ9nNDWO7c/UvjI0y5RlBI/AAAAAAAAxmI/MLsceHfuxEA/s1600/1796995_593344797423726_1295472664_o.jpg

Poligoni:

Kvalifikacijski poligon:
Rokudantobi (Sextuple Step)
Slobodno trčanje (60 m)













Prvi poligon:
Spider Walk
Ni Ren Soritatsu Kabe (Double Warped Wall)













Drugi poligon:
Gallon Throw*
Wall Lifting (4 zida)

* - Gallon Throw je prepreka u kojoj moraš baciti bačvu preko visokog zida okrenut leđima prema tom zidu.Natjecatelji su nosili kacige na tom poligonu.







Treći poligon:
Double Devil Steps
Unstable Bridge
Lamp Grasper
Altered Cliffhanger

























Lista stotine najboljih koji su se kvalificirali u finale:
0092 ALAN CONNEALY
0089 DREW DRECHSEL
0070 ABDULLAH BIN YUSOF
0049 AK MUHD NUR'NAZIRUL MUBIN BIN PG ROSLAN
0047 AWG MOHD HASNAL HUSNA BIN AHMAD
0036 MUHAMMAD AZLAN SHAH BUN MUHAMMED AZMAN
0056 SHABANI BIN SHAARI
0093 MARSLI ROGER NZCHOLAS
0037 ABDUL HARITH BIN BALI
0090 GRANT LEITHEIRSER
0048 MOHD REDHA BIN ROZLAN
0052 ALVIN TAN CHONG KWANG
0087 MIKE BERNARDO
0106 Tuan Mohd Faiz B. Tuan Mohd Nor
0066 HANZALAH BIN MOHAMMAD
0088 RYAN STRATIS
0034 MOHAMAD SUFFIAN BIN MULYADI
0068 PERRY OOSTERLEE
0009 Muhammad Sirrullah Bin Rameli
0055 MUHD ZAKI ZAKWAN
0091 DAVID CAMPBELL
0051 TIM KOREN
0101 Zulfikar bin Ariff
0043 NIK SAIFUL NAZRY BIN NIK SOFF
0073 BRETT SIMS
0042 RIZAL BIN AHMAD
0079 KEVIN FU
0053 ALVARO GAMPOS
0046 SYED ABDUL QADER ALSAGOFF
0003 Muhammad Zaki Bin Nasarruddin
0007 Muhamad Ali Bin Shahid
0057 BILLY NAVAMETE
0035 HUM JIE SHEN
0062 AMIR ISKANDAR BIN SAADON
0018 Muhammad Izzat b. Shamsudin
0078 MICHELLE WARNHY
0076 CHUNMIN YONG
0040 ADAM BIN AZMI
0067 LEONG KAI MUN
0086 LEONG HENG WANG
0050 ALAN ZHANG
0032 Mohammad Rashid Bin Mahmad
0041 MOHD ISA BIN SAAD
0058 muhammad fadhli bin zamani
0033 TOSHIHIRO OSAKA
0023 Muhammad Khaldum
0064 MUHAMMAD BIN SHAFIE
0080 CHIEH-YIN KAO
0016 NIQMAH BIN ISMAYUDDIN
0105 AHMAD SYAKIRIN BIN SAPARAI
0098 muhammad amali bin che ismail
0082 RAJA SYAHIRAN BIN RAJA AZHARIANSHAH
0063 MOHD ZAFRI BIN ABDUL KARIM
0075 Brian Kretsch
0021 Chin Heng Kit
0094 BEN JONES
0074 LONG ZHUN LIAO
0045 ROBERT KIRKLAND
0095 Muhammad Noor bin Hashim
0077 En-Chih Lee
0061 MOHD AMIRUL YUSRI BIN RAZALI
0008 Muhamad Lukman Nurhakim Bin Noor Jayadi
0096 RAJ AHMAD
0013 Farouq Azhan bin Amirruddin
0072 PETER TRAN
0054 SAMSURI BIN MOHAMAD DANNY NG
0044 WAYNE KWAN YAN WEI
0001 Syed Amirul Hidayat bin syed kamarulzaman
0004 Muhammad Al Amin Bin Nordin
0002 Amirul Ashraff Bin Md Yazid
0085 JIE EN HO
0099 mohammed hafiz bin shariff
0059 MOHD ZULHILMIE BIN ZAKARIA
0104 Muhammad Syauqi B. Jamaludin
0010 Muhammad Farhan Bin Ahmad Razef
0038 ABDUL RAHIM MANLOD
0081 WANG JUN AN
0014 Saiful Idzham Bin Sulong
0083 YI MING CHANG
0011 Razain Razman B.Nor Razman
0020 Kee Huai Liang Vliam
0006 ahmad taufiq bin mohamad
0005 Abdul Wafiy Bin Abu Bakar
0031 Ariff Syafik Bin Zulkifli
0097 WONG KASEM EDDISON
0060 MOHD UZAINI B RAHMANI
0027 Tom Choo Kok Fei
0028 Sufian B. Mohd Aris
0015 ARUIN BIN ROSLAN
0084 HSU TING
0026 Khairul Hafiz Abu Hassan
0019 Gan Boon Sing
0012 nidzam syamil bin abd rahman
0103 SIDDIQ RAFEE BIN RAMLI
0017 Muhammad Solihin b Azmi
0025 Muhammad Sharidzuan B.Ahmad Shahrifun
0039 TENGKU HASANUL FIRDAUS
0022 Kenneth Vee Sern Yuen
0030 Jane Lee
0100 chen cho ying

To bi bilo to za uvod, sutra postavljam rezultate...
28. veljača 2014
u224632
u224632
Makoto Nagano nije se natjecao
28. veljača 2014
Ne.Reprezentativci Japana su se birali prema rezultatima iz SASUKE 29.Nagano je ispao na prvom poligonu.Svejedno je došao kao počasni gost.
28. veljača 2014
yuuji urushihara??
02. ožujak 2014
Yuuji je ispao na drugom poligonu, na Backstreamu.Najbolji rezultati su redom: Yusuke Morimoto, Kenji Takahashi, Kazuma Asa, Hitoshi Kanno.Shingo je također ispao na Backstreamu, ali su odlučili uzeti nekoga iz stare garde da ne budu samo nove zvijezde

Rezultate sam najavio za subotu, ali nisam stigao.Postavit ću ih ovaj tjedan
03. ožujak 2014
Poredak reprezentacija:

1.SAD







2.Japan







3.Malezija







Cijeli podij:







Rezultati u pojedinim kategorijama:

Jump Category
1.Drew Dreschel (SAD)
2.Wang Jun An (Tajvan)
3.David Campbell (SAD)







Hang Category
1.Drew Dreschel (SAD)
2.Yusuke Morimoto (Japan)
3.Awg Mohd Hasnal Husna Bin Ahmad (Bruneji)







Power Category
1.Drew Dreschel (SAD)
2.Alan Connealy (SAD)
3.Kenji Takahashi (Japan)

Opširnije na:
https://ramblingrican.blogspot.com/
08. ožujak 2014
Zaboravio sam staviti sliku podija iz Power Category:





08. ožujak 2014
kad počinje sasuke 30?
08. ožujak 2014
Nema nikakvih informacija o SASUKE 30.
09. ožujak 2014
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi