Da ne pišem neki uvod, svi znamo kakva je situacija i da smo prisiljeni zbog coronavirusa biti doma. Napišite svoje mišljenje o virusu, izolaciji tj općenito o ovoj situaciji i kako provodite vrijeme doma.
p.s. ako čitaš ovo u godini u kojoj ova tema nije nastala, molim te pročitaj u udžbeniku ili na internetu jer se meni neda pisati

Zašto se ovo događa ?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

24. ožujak 2020
Vjerujem u nešto drugo.
Vjerujem u jednoga Boga, Oca svemogućega, Stvoritelja Neba i Zemlje, svega vidljivoga i nevidljivoga, i jednoga Gospodina, Isusa Krista, jedinorođenoga sina Božjega, koji je utjelovljen po Duhu Svetom, rođen od Marije djevice, osuđen pod Poncijem Pilatom, mučen i pokopan, i treći dan uskrsnuo od mrtvih i uzašao na Nebesa, i otuda će doći u slavi suditi žive i mrtve, i Njegovu Kraljevstvu neće biti kraja, i u Duha Svetoga, Gospodina i Životvorca, koji izlazi od Oca i Sina, koji se s Ocem i Sinom skupa časti i zajedno slavi, koji je govorio po prorocima, i u jednu svetu Katoličku i apostolsku Crkvu, ispovijedam jedno krštenje, za oproštenje grijeha, isčekujem uskrsnuće mrtvih i život budućega vijeka

Da nam je dolinom smrti proći
Da nam je krvi vlastite okusiti
Da nam je reći da nam fališ kad te volim
I da nam fali dom
Ali ne govorimo, i ne prolazimo, i ne okusujemo, već svijet nas okusuje, nas priča i kroz nas prolazi. Starimo. Do idućeg puta, Tea
24. ožujak 2020
Virus je u većini slučajeva blag, samo rijetko opasan. I gripa može biti opasna i prouzrokovati smrt, a opet od nje se ne izoliramo, no gripa to čini u manjem broju slučajeva nego ovo
25. ožujak 2020
Moramo da pogledamo šta se dešava zadnjih godina da bi razumeli zašto Bog i sveti Sava šalju ovu pošast na nevernike. Sve je puno pedera, kurvi, satanista, nekakvih grupa za ljudska prava (čitaj: satanska prava), moderne ateističke medicine i nauke... Sve to vodi ka uništenju tradicionalne srpske porodice i države koja svoje temelje ima u pravoslavlju, svetosavlju i teokratiji, a to je Dušanovo Carstvo koje još uvek živi preko Srbije i naroda Srbije. Ovu situaciju sad želi da iskoristi satanista Mile da otme srpske svetinje u Crnoj Gori, šta je plan još od srbomrzca Tita, ali on ne zna da Bog ovo šalje na sataniste, a Srbe pravoslavce će da spase kako je spaseo našu braću Jevreje u Egiptu. Anđeo smrti zna koga će da uzme. Bojati se trebaju samo oni koji rade za Vatikan, sataniste, ustaše i drugi mrzitelji Srba. Naravno, svi ti buzdovani i kamenjarke imaju još vremena da se pokaju i poslušaju reči dr. Miroljuba Petrovića.

Za kralja i otadžbinu!
25. ožujak 2020
Koga boli kurac rly
25. ožujak 2020
susramlje.
25. ožujak 2020
Najbolja izolacija je da se pobijemo. Ako se pobijemo nije moguće da dobijemo koronu.
25. ožujak 2020
Jebeni kinezi (od sad im ime uvijek pišem malim slovom) su jeli šišmiše iako to nitko normalan ne radi i tako raširili koronu. Oni su najgori masovni ubojice koji postoje.
26. ožujak 2020
Pozdrav Danijele! Zelio bih samo ukazati da nije lijepo od tebe sto mrzis citav kineski narod radi jako sitne manjine. Lp.
26. ožujak 2020
Kinezi su najveća govna koja postoje sad smo zbog njih svi u izolaciji
26. ožujak 2020
Pozdrav Danijele,tele moje! Zelio bih ti ukazati da si rasista i da to nie lijepo. Sportski pozdrav!
26. ožujak 2020
Nisam rasista, Kinezi zaslužuju hejt zato što su jedenjem šišmiša prenijeli koronu. Inače sam tolerantan prema svim ljudima i rasama
26. ožujak 2020
Zakaj si "Kinezi" napisao velikim poletnim slovom, a prethodno si izjavio da ćeš ih pisati malim slovom?
27. ožujak 2020
Zabuna
27. ožujak 2020
Nisu svi Kinezi losi Danijele!
27. ožujak 2020
Al zato jesu svi Srbi
27. ožujak 2020
Virus nama ne smeta, očito, ali moramo ga izolirati da se starije osobe našeg društva nebi ugrozile
27. ožujak 2020
Jel mislis na osobe koje su ti svakako sjebale drzavu? Zas trebamo zaustavit zivot samo da bi oni mogli zivit jos 2-3 god pa svakako umrijet?
27. ožujak 2020
Nisu samo starčeki na meti nego i općenito osobe s oslabljenim imunitetom, npr HIV pozitivni, ljudi s rakom i to, zbog toga.
28. ožujak 2020
Sem toga i starčeki su korisni, npr za seks bez trudnoće. U srednjoj sam s frendovima prek vikenda odlazio u starački dom kod napaljenih babica pa bi ih bez kondoma ševili. Osobno sam birao one mršave starice jer su one malo napaljenije. Jednom sam i dedeka jednog penetrirao otpozadi istovremeno mu masirajući salamu. Sam osjetiš kako mu pulsira poli u tvojim rukama.
28. ožujak 2020
U Francuskoj umrla tinejdžerica od korone
28. ožujak 2020
svi ste vi hronicki bolesnici
28. ožujak 2020
Hronički?
28. ožujak 2020
Хронични
28. ožujak 2020
"Zas trebamo zaustavit zivot samo da bi oni mogli zivit jos 2-3 god pa svakako umrijet?"
onda ćeš tek biti uzbuđen na dodatna ograničavanja zbog 'javnog zdravlja' , kada se sve ovo završi većinom kek
29. ožujak 2020
9/9 x_x misli logicki
29. ožujak 2020
Lol obična jebena gripa ono
28. lipanj 2020
,
30. lipanj 2020
lol wtf došla mi obavijest da je neko danas ode poslo poruku, a... očito nije ono
30. lipanj 2020
Meni se to znalo dogoditi na nekim temama da mi dođe obavijest a ne vidim komentar. Još jedna greška koju naš dragi administrator nije sposoban popraviti
30. lipanj 2020
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi