Fat Prezident
Fat Prezident
Pozdrav!
Ovo je tema za sve one koji vole/znaju/žele naučiti programirati, tako da nemojte pisati GLUPOSTI.
Cilj teme je potaknuti što više ljudi da se zainteresiraju za programiranje, ili nauče nešto o programiranju ili čak samo programiranje,jer nas ono uči kako razmišljati i podiže našu inteligenciju.
Zanimaju me vaši komentari,programerske šale ili vicevi,kodovi koje ne možete rješiti...itd.
Čak u obzir i ulaze neke druge stvari koje se tiču računala.

Koji programski jezik koristite? Ili biste voljeli naučiti?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

08. rujan 2016
Ja bi htio nauciti pisati
08. rujan 2016
Fat Prezident
Fat Prezident
jambrek,iako si 21-godišnja (tako bar piše na profilu,no sumnjam u ispravnost datuma) hendikepirana osoba,već ti dobro ide..čak spadaš u kategoriju naprednih imbecila.
08. rujan 2016
Ne lux, ti si imbecil koji ne moze skuzit da cu skontat svaki profil koji napravis...slijedi poruka "ne znam o cemu pricas", dobro ti znas, nemas samo kome vise dokazivat se o de jer su svi otisli....
09. rujan 2016
Mi ucimo na dodatnoj iz informatike Python.
09. rujan 2016
Fat Prezident
Fat Prezident
HAJ NALETI : piše ti fino gore da ne pišeš gluposti,i sine molim te prestani se drogirat.
09. rujan 2016
Fat Prezident
Fat Prezident
Yoon-Seung-Yoon : To je super! Samo nastavi učiti Python i izvan granica ,od velike je pomoći ako se odlučiš programirati i dalje u životu.
Ja bih ti preporučio da pokušaš i C++,nije toliko težak koliko svi pričaju.
09. rujan 2016
Uahahah znao sam...nikog vise nema, svi su otisli, i nikoga ne boli kurac za tebe...
09. rujan 2016
Fat Prezident
Fat Prezident
HAJ NALETI : pa hvala ti što si primjetio.aj sad pali s foruma,jer pišeš gluposti a one su humoristične ko tumor na mozgu...baš kao ti.
09. rujan 2016
Hahaha lux, ok, na tvoju zapovijed...samo ne znam kome vise imas prodavat svoje "troll profile"
09. rujan 2016
Fat Prezident
Fat Prezident
HAJ NALETI : o čem ti pričaš bog te jebo retardirani? kakav lux? kakav troll profile? odi kod doktora,da ti da neš protiv tripova..nisam ja nikakav lux,moje ime je mislav,jebote javit ću ti se na fejsu,samo nemoj smarat i spamat ovu temu.
zdravo!
09. rujan 2016
Hahaha...kazem, svi su otisli, nemas koga trollat osim djecu od 10 god...a to je jaaako zanimljivo...previse silis sa pravljenjem profila, eto sracunaj koliko sam ih skuzio otkad si "otisao"...ne gubi se sa tim HAJ NALETI : jer se gubis, ja i ti jedini raspravljamo, doduse, ja ne zelim vise...tebi je bit uvijek dokazivat nesto...ok, go on, trolaj djecu od 8 godina...trebao si zakljuciti iz ovog da odes radit nesto sto ima smisla...od cega ces imati koristi, a ne pokusavati u necemu sto nema veze sa zdravim razumom...mozes ti "stvoriti" koliko god likova hoces, nikog nije vise briga za tebe, a bome si iprestar za ovaj sajt...ne zelim vise pisati s tobom jer znam da ti je to vrhunac dana - rasprava...
09. rujan 2016
html 5,css3,javascript i svasta nesto
03. svibanj 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg