Zeratul
Zeratul
Nisi stavio navodni znak kod pa kak
26. ožujak 2018
baš sam se dobro nasmijala
29. ožujak 2018
Zeratul
Zeratul
Bio jednom jedan mljekar i imao mljekaru. U toj mljekari je držao krave i par bikova. I prodavao on mlijeko u selu svaki dan, no krave se odjednom razboliše i umru. Međutim mljekar je i dalje imao mlijeka koje je prodavao. Pitaju ga jednom mušterije:" Otkud tebi mlijeka da nam daješ a krave ti mrtve?" a on:"Krave su mi mrtve, ali su mi bikovi zato još živi!"
18. travanj 2018
Sta radi bosnac kad zavrsi ekonomaski fakultet ?
prebacuje skelu na pravni fakultet
23. travanj 2018
avicii je najbolj dj u zemlji
24. travanj 2018
u346062
u346062
xaxaxa
24. travanj 2018
Šta ne može kornjača kad se okrene naopako?
27. travanj 2018
Zeratul
Zeratul
Dovršiti vic. HA HA HA HA!
27. travanj 2018
jebo majku nekad je na ovim sajtovima bilo i raje i mojih godina,sad sve klinci,mislim..nemam nista protiv ali ljudi odnosno momci mojih godina bleje u tv,gledaju crnu hroniku,lajkaju sisulje po facebook-u itd. Zar su humor i kreativnost spali na ovo?
27. travanj 2018
u346062
u346062
kad si ti onda bijo na igrama?
28. travanj 2018
Pričaju cigan i ciganka, pa cigan kaže:
-Hoćeš da ti ispirčam priču o majci, ljubavi i psu?
Ciganka kaže:
-Ajde!
Cigan počne:
-Jebo ti pas mater...
30. travanj 2018
Zeratul
Zeratul
Tu nema ljubavi. Lošeeee
30. travanj 2018
Sredovečna žena imala srčani napad i na operacionom stolu doživi kliničku smrt.
Pošto se tako našla pred bogom upita ga:
- Dakle došlo je vreme da umrem?
Bog:
- Nije, živećeš ti još 43 godine, 8 meseci i 2 dana.
Kad je to čula i došla svesti žena odluči da uradi sve moguće plastične operacije. Uklonila je bore, promenila oblik nosa i brade, stavila nove zube, dala da joj se uradi liposukcija, operisala grudi i zadnjicu, a na kraju se ošišala i ofarbala kosu, jer ako će još toliko da živi daj da se to maksimalno iskoristi. Međutim kada je konačno izašla iz bolnice na ulici je udari auto i ona poginu na licu mesta.
Dođe ponovo ispred boga i pita ga ogorčeno:
- Pa dobro rekao si mi da ću živeti još 43 godine, zašto nisi zaustavio onaj auto da me ne udari i ne ubije?
Bog:
- Pa iskreno da ti kažem, nisam te ni prepoznao!
30. travanj 2018
Dolazi neki čovek u ordinaciju, sav se trese i pita doktora:
• Doktore, da li to što se tresem ima veze sa tim što me je otac napravio na veš mašini?
Doktor ga pogleda i odgovori:
• Ma nema, i mene je moj otac pravio na gramofonu, i vidiš, nije mi ništa, nije mi ništa, nije mi ništa...
30. travanj 2018
Pita sin mamu:
- Mama, zašto se moja seka od tetke zove Ruža?
- Zato što tvoja tetka voli cveće.
- A šta ti voliš mama?
- Ma prestani da me zapitkuješ Đokice!
30. travanj 2018
onaj s gramofonom
03. svibanj 2018
lol
04. svibanj 2018
Zeratul
Zeratul
Visio Garfield rukama na grani jednog drveta. I dođe leptir i sleti mu ispod pazuha, a Garfield: "Haha, ovo me škaklja!". I uto dođe još 100 leptira i slete mu na pazuha i trbuh, a Garfielda toliko škakljalo da pade na tlo. Kasnije ga Jon pita kaj je bilo, a on će:" Skoro sam umro od smijeha."
28. studeni 2018
Ukrao neko šine sa pruge u blizini ciganskog sela. Dođe policija u selo i jedan pandur pita Cigu:
– Je li Cigo, gde su šine?
– Ne znam, majke mi – odgovara Ciga.
– Cigo, poslednji put te pitam, gde su šine?
– A ne znam, majke mi. Eno su neka deca tamo, možda su ona uzela…
– Ajde Cigo, ne lupaj – gde će deca da ukradu šine od 500 kila!
Na to će Ciga:
– Ma šta zna dete šta je 500 kila…
29. studeni 2018
NJEMACKI LOGOR:
Hitler: svi na streljanje!!! I stanite u red.
Mali židov: gospon Hitler, mogu li ja još malo živjeti...
Hitler: možeš, stani na kraj reda.
01. prosinac 2018
cccc
03. prosinac 2018
Pozdrav ovo nije vic nego istinita priča.
Bila je to hladna zima, 25.srpanj. Snijeg do koljena, sjeverac lomio kosti kao Levijatani ništarijama koje tuku nas pse. Te kobne večeri kuja Sandra (sibirski haski) ostavila me ko zadnje smeće te je razlog navela da previše pijem. A jebiga, našla je boljeg. Miro(nabildani jazavčar), visok 49 cm, plava dlaka, radi kod željeznice, plača 7000kn i eto ti kurve otišla... Od tada sam klošario 2 tjedna u komadu. Nisam se vraćao kući, gazda slavio 2 tjedna, kod kuće kao da je bila Arena Zagreb, odzvanjala muzika. Gazda je bio presretan misleći da me se riješio. Ja sam iza konzuma ispijao štroh 80 i spavao u kontejneru za smeće. Odjednom sam sam sebi reko:Kerino ajmo gazdi pokvarit dan. Vratim se kući s 14.2 promila u rano predvečerje. Gazda na balkonu pleše pijan sam sa sobom bečki valcer dok u pozadini tutnji pjesmalava ciganko. Ušuljao sam se u kuću poput najvećeg lopova i ušao u gazdinu sobu. Izurinirao sam mu sve svečane košulje, a u nove cipele sam mu se brutalno sposrao. Odjednom mi je bilo lakše. Ah jebem ti mater jest da me je satrao drugog dana smogovim remenom na sniženju od 40% black friday, ali vrijedilo je. Od bolova sam zaboravio i tri kuje prije Sandre, četiri tjedna srao sam kroz usta jer mi je guzica bila jedan veliki hematom!
03. prosinac 2018
Onda to ide u thread istinite priče, a ne u viceve jbmu mater.
03. prosinac 2018
E brate izvini ulogirao mi se Ker Florijan i gdje on ulazio pa je fulio nemojte mu zamjerit ali dobit ce on sad smogovi remen sa snizenja 40% black friday po rebrima jebem li mu majku kerušu
03. prosinac 2018
Raspravljali se englez, francuz i crnogorac,kaze englez kad se ja popenjem na big ben odzvanja 7 sekundi,kaze francuz nije to nista kad se ja popenjem na ajfelov toranj odzvanja 15 sekundi, kaze crnogorac kad se ja popenjem na vrh jarbola i zaderem se LJUDI HAJMO RADIT odtvanja godinu dana Milutine ne seriii!
04. prosinac 2018
Zeratul
Zeratul
A ti si deda Milan!
04. prosinac 2018
nee, nee, unuk njegov Stojan sam ja deda Milan je u dnevnom baka Milunkaa ga oralno zadovoljava pored kauča
04. prosinac 2018
ovde ima više prenosa nego na TV-u uživo,djeco gdje idete za novu godinu?
05. prosinac 2018
zašto je allah pravi bog?svemir je počeo eksplozijom...
05. prosinac 2018
zasto vrijdas druge vjere silo nečista
06. prosinac 2018
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi