Forum
evo jedne forum igre gdje se nadovezuje vasa rijec

Znaci svi nastavljate na text iznad vas i dodate jednu svoju rijec

Evo ja cu poceti

Jednog dana
20. srpanj 2012
Jednog dana dok sam
20. srpanj 2012
išo krast trešnje
20. srpanj 2012
stao sam u govno
20. srpanj 2012
Pa lijepo korpirajte test iznad vas znaci

Jednog dana dok sam isao krast tresnje stao sam u govno (sad neko dodat i eto)
20. srpanj 2012
pa sam plakao
12. rujan 2013
u264111
u264111
ubrao tresnje
12. listopad 2013
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto...
12. listopad 2013
u264111
u264111
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto jako malo...
22. travanj 2014
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto jako malo to je bio mali miš
22. travanj 2014
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto jako malo to je bio mali miš u cije sam govno stao
23. travanj 2014
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto jako malo to je bio mali miš u cije sam govno stao i rekao nemoj više srat po putu.
23. travanj 2014
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto jako malo to je bio mali miš u cije sam govno stao i rekao nemoj više srat po putu a mis
23. travanj 2014
Jednog dana dok sam išo krast trešnje stao sam u govno pa sam plakao i ubrao trešnje i vidio nešto jako malo to je bio mali miš u cije sam govno stao i rekao nemoj više srat po putu a miš je opet počeo brbljat i brbljat pa sam ga udavio i ondio mački koja ga je...
23. travanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg