Forum
Evo ovako moji 123 drugari.

Pomozite mi da napravim predstavu i time zaradim koji dinar, glumac sam po struci...

Svako treba da napise neku svoju dogodovstinu.
Svako treba da ocijeni pricu ispred svoje i napise svoju.
NPR.

Mi smo jednom isli da pijemo u neko selo kombijem.
Kad smo se vracali stanemo da izbacimo ogromne kolicine piva koje smo pre toga u sebe uneli. Dok smo se olaksavali vidimo stado ovaca, kaze jedan drug. Ej mogli smo ukrasti ovcu jednu pa sutra razanj.
U tom momentu u toj vukojebini gde smo stali u pola 4 ujutro, ona jedna ovca ustade, repetira pusku(coban imao ogrtac od vune) i rece "Jel momak, bil ti sad na razanj?".
Nije nam preostalo nista drugo nego da protresemo alatke, zadnjih par kapi u gace, u kombi i gas.
Ko sledeci bude pisao, treba da oceni moju i napise svoju dogodovstinu.
Moze biti dogadjaj sa saltera, iz izlaska, dogadjaj sa policijom, sa faxa, skole sta god vam padne na pamet samo da je dobro.
Ja cu posle od toga probadi napraviti jednu dobru predstavu...
25. prosinac 2013
u282329
u282329
evo nije ni stvarno već sam izmislio : grupa petero djece ( 3 dječaka i 2 curice) bili su znatiželjni,pitali su se kako nastaje gumica za brisanje(u školi se koristi za učenike kada pogriješe)pa su se u 21:00 iskrali i otišli u obližnju tvornicu gumic,baš tada su radnici otišli kući,djeca su vidjela stroj za pravljenje gume,pa su htjeli i oni napraviti jednu gumicu,otišli su kući i učili kako se pravi gumica,svatko je uspio napraviti jednu gumicu do ujutro,te su htjeli ih pokazati radnicima u tvornici,kada su došli u tvornicu nitko nije bio tamo,bilo je pusto,pa su krenuli istraživati,tvornica više nije izgledala kao sinoć,puno strojeva,došli su do jednog podruma,tamo je također bilo pusto,zatim su vidjeli jedan lonac pun gumica za brisanje,htjeli su je uzeti,ali od jednom ... vidjeli su bijelu sjenu koja prolazi pokraj lonca,svi su utihnuli,kada je bijela sjena nestala,nestao je i lonac,nakon toga svaku večer točno u ponoć je spala jedna gumica u krevet te djece koja su bila u tvornici,jednog dana su se okupili u štali,razgovarali su o tom događaju,od jednom je na njih sve palo 500 gumica( ne mora biti toliko)zatim su otrčali u tvornicu i vidjeli kako tvornica gori,shvatili su da je da bijela sjena koja je bacala gumice bila duh,htjeli su uhvatiti tog duha,pitali su lovce na duhove da li znaju išta o tome slučaju,ali uzaludno,nisu imali pojma o tome,djeca nisu htjela posustati,jednom kada su došli do onog mjesta gdje je tvornica,tvornica nije gorila,bila kao i prije,pusta,prazna,prašnjnava,tamo su vidjeli( u tvornici,u onom podrumu)onog duha,potpunog,svi su vrisnuli,i pobjegli,ali ih je duh stigao i zaustavio,duh im je rekao ˝˝ja sam dobar duh,nemoj te bježati,želim vam nešto reći...˝˝ djeca su zaboravila na strah i prekinuli ga u razgovoru i pitali su ga zašto je uzimao gumice i baca na njih,on je njima odgovori ˝˝...baš sam vam to htio reći,ja jesam uzeo gumice,ali ih je moj brat uzeo u bacao na vas,a gumice sam uzeo zato što sam ih htio dati djeci koja više nemaju čime brisati,želim da vi podjeli te te gumice djeci˝˝zatim im je dao popis te djece,a na tom popisu je čak ime jednog dječaka od njih,David,zatim je uzeo jednu gumice,jer prije nije htio jer je dobar,kada su djeca podijelila sve gumice,vratili su se u onu tvornicu... a vidjeli su su je sređenu,čistu,te im je duh koji ih je čekao tamo rekao da sada ta mala tvornica bude njihovo mjesto za pričanje i igranje itd. i da više ne idu u štalu da ne bude životinju,nakon toga su svaki dan dolazili tamo se dogovarati,igrati se i tako dalje.Eto to je moja priča koju sam sada izmislio
25. prosinac 2013
NIje lose, ali mi to ne treba...

Moze i da se izmisli ali da bude realno...
25. prosinac 2013
u282329
u282329
lol
25. prosinac 2013
u282329
u282329
mogu li vanzemaljci
25. prosinac 2013
u282329
u282329
može o nekakvom partyu koji je pošao po zlu
25. prosinac 2013
u282329
u282329
ili o kampiranju koji je također pošao po zlu,da završi kako su pojeli jedni druge
25. prosinac 2013
u282329
u282329
ili kako su 10-ero djece napravilo tim u tenisu
25. prosinac 2013
u282329
u282329
eto odaberi
25. prosinac 2013
u282329
u282329
pa su pobjeđivali u kupovima pa ih je jedna ekipa pojela