Treba mi brza pomoć do valentinova
ŠTO ĆU SIMPATIJI KUPIT ZA VALENTINOVO ?????????????????????????????????????????????? (NEŠTO SKUPO )
I KAKO ČU JE POZVAT DA SE NEGDJE NAĐEMOOOOOOOOOOOOOO ??????????????????????????????
25. siječanj 2014
u293037
u293037
gle kupi joj neku narukvicu ili lancic ili nausnice a pozovi je tako da kazes oces samnom van 14.2.2014 ona nece odma skuzit da je 14 valentinovo zelim ti srecu
26. siječanj 2014
u299159
u299159
hej meni je rodendan na valetinovo pa znam sta trebas
kupi joj prsten to ti je najbolje i izadi te u kino gledajte nesto romanticno to ti je najbolje saaaaaa sreeeecoooommmmm
28. siječanj 2014
u296175
u296175
Kupi joj neki dragoceni poklon kojoj joj treba.U skoli pocni da se zezas sa njom i onda je na kraju pitaj da izadjet veceras na druzenje sa drustvom(samo neces da drugarima kazes da izadju).Kada ona dodje i vidi da nema nikoga ti joj poklonis poklon.I pitaj je da ti bude devojka.
28. siječanj 2014
Ljudi ..budimo realni ko u danasnje vrijeme poziva Curu u Kino ?? Jest da je to Kao romanticno mjesto ( Ljubavni filmovi i to )..Prijedimo na stvar -nemoras joj kupiti nesto preskupo,moze to biti neki lancic,narukvica,ako se druzis sa tom curom i ako si jako dobar s njom..pitaj ju iz fore ides s menom van ili na kavu ? i ako pristane ici van ili na kavu,Budi opusten,Gledaj ju u oci a ne u Sise OK? nabaci lagani osmijeh i odma ces vidjeti kako ce reagirat!!
28. siječanj 2014
u247643
u247643
OVAKO SE TREBA PONAŠATI
PREMA CURI:

- Kada te gleda u usta,pitaj je: "Sta zijevas kurvo?"
- Kada je tiha,ti prdni.
- Kada te ignorira,jebi joj najbolju frendicu
- Kada je vidiš potpuno
nesređenu, u
najgorem izadnju, reci joj da je
ruzna ko konj.
- Kada je vidiš kako plače, uzmi kokice i stavi 3D naocale.
- Kada je vidiš kako hoda, sutni je u dupe.
- Kada je uplašena, prerusi se u zombija i pobi joj cijelu familiju.
- Kada nasloni svoju glavu na
tvoje
rame,pomjeri rame.
- Kada joj je hladno, pitaj je jel joj hladno,a zatim ignoriraj odgovor. - Kada ti kaže tajnu, objavi status na fb.
- Kada te gleda u oči,uzmi telefon i kucaj poruke.
- Kada ti kaže da joj nedostaješ,pitaj je je li konacno rjesila da ti da u dupe? - Kada joj slomiš srce,reci jebiga,desava se.
- Reci joj da je mrzis vise nego gaybonija
- Reci joj da je najbolja djevojka
na
svijetu, ako pristane na trojku.
- Zovi je u 00:00 na njen
rođendan da
joj kažeš da raskidate.
- Daj joj da nosi tvoje radnicko odjelo.
- Daj joj do znanja da ti je ona
najvažnija,posle kompa,alkohola i svake druge devojke.
- Kada trči do tebe plačući, prva
stvar
koju ćeš joj reći je: "Nije valjda zato sto sam ti jebo majku?"

Logicno
29. siječanj 2014
u52273
u52273
jebe mi se ko ti kriv sta nemas muda imaj ideje napravi neki kurac ako se ne usudis (ubi se)
06. rujan 2014
Sine,najgore ponašanje prema djevojci ikada.
21. rujan 2014
u374982
u374982
Toni,jesi ti ovako namjerno glup?
06. kolovoz 2015
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg