Idem u 8.razred i sviđa mi se djevojka iz moga razredu. Kako da joj priđem
16. kolovoz 2019
Meni su moje nakon 8 godina sve dojadile, svaka čast ako ti neka nakon toliko vremena može postati napeta. Ali ti ju znaš 8 godina, pa valjda si nekaj za to vrijeme naučio o njoj i njenim interesima, čak i ako nisi nikad pričao s njom. Samim time bi trebao znati kako prići jedino treba razbiti tremu...
16. kolovoz 2019
pa slušaj poznajem ja nju 8 godina ali od 1. do 4. razreda sam išao u drugi razred (područna škola) pa sam je znao iz "viđenja" a u 5. sam krenuo s njom u isti razred te je počeo bolje upoznavati
19. kolovoz 2019
Sretno
21. kolovoz 2019
uletiš na času hemije sa udarnom rečenicom kao što je alo mala oš nešto da kemijamo nas dvoje i jbg upaliče
22. kolovoz 2019
Pitaš ju pod biologijom jel istina da cure mogu prditi kroz vaginu, i neovisno o njenom odgovoru ti kažeš da dokaže. Jedini način za to je da prisloniš glavu među njeno međunožje i prisluškuješ, ali nemoj slučajno liznuti jer oralni sexs povećava rizik dobivanja raka grla. Samo tvoje prisluškivanje će vas zbližiti i bit će tvoja.
22. kolovoz 2019
ali ako lizneš velika je mogućnost da je zaškaklja i stvarno prdne
22. kolovoz 2019
sigurno ću joj lizat može ozbiljniji komentar
22. kolovoz 2019
ako budes jebo uzmi kondom i pazi da ne uvatis neku bolestinu
22. kolovoz 2019
neću joj ni lizat a neću je ni jebat samo pomozite s tim kako da joj priđem
22. kolovoz 2019
glupi da zapneš i padneš na nju a štase poslje desi otkričeš sam
22. kolovoz 2019
zadivi ju svojom kolekcijom sličica sa eura 2008 koju, naravno, imaš
25. kolovoz 2019
ako nemaš samo reci imam ja skoro puna
25. kolovoz 2019
debilana od komentara
26. kolovoz 2019
možete malo ozbiljnije
26. kolovoz 2019
Ček, ti ćeš sada tek krenuti u 8. Imaš godinu dana za prići joj
26. kolovoz 2019
da , ali trebam savjet da započnem pošto nikad nisam uletio curi kad bi znao kako započeti bilo bi lakše
26. kolovoz 2019
pozoveš ju na burek
26. kolovoz 2019
legit advice
26. kolovoz 2019
jednostavno budi joj drugar,pokažeš se u najboljem svetlu i tvoja je
26. kolovoz 2019
otpjevaš joj običnu ljubavnu pjesmu,ako možeš otpjevat brzo ko Jurica Pigeon stvarno si je vrijedan
26. kolovoz 2019
Dao sam ti savjet,zato me ne gledaj tako(i ne zjevaj)
26. kolovoz 2019
Ili onu: "Volio bih daaa, te neee volim!" Hare Mataharija. Ali ozbiljno, zoki ti je možda dao najbolji savjet, jedino je kod njega problem što možeš završiti u frendzonu, pogotovo ako ona već ima bliske drugare. No u tvojim godinama smiješ to riskirati pa riskiraj
27. kolovoz 2019
+bonus tip:ako si srbin i zoveš se Milan a tvoja frendica je muslimanka imaš duplo veće šanse
(rezultati govore sami za sebe)
27. kolovoz 2019
Još ak ti se pas zove Florijan nema ti kraja.
27. kolovoz 2019
A ček, nije mi jasno ovo za magiju, jel to on mora izmoliti tu magiju ili ju izvedu admini te stranice?
27. kolovoz 2019
27. kolovoz 2019
Nek se upita sa svojim vračem ili svećenikom
27. kolovoz 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg