Kao sto vidite po naslovu trebate pogoditi rezultat neke utakmice koju sam ja napisao.

<b>PRAVILA IGRE SU:</b> -MOLIM VAS PROCITAJTE.

1.<span class="Underline">Kada pogodite rezultat dobijete 500</span>vipova (to ce biti naša valuta).
2.<span class="Underline">Kada izgubite gubite 15 vipova.</span>
3.<span class="Underline">Ako zelite da napisete koji igraci ce dati golove i ako pogodite dobijate dodatnih 500 vipova.Ako izgubite oduzima vam se 100 vipova.</span>
4.<span class="Underline">Morate napraviti svoj klub i dati mu ime</span>
5.<span class="Underline">Kada dobijete barem 11 igraca mozete napraviti svoj tim preko aplikacije Futwiz.</span>
6.<span class="Underline">Ja cu redovno objavljivati transfer listu za igrace koje nece biti npr.20 vipova vec oko hiljadu a oni malo bolji i vise...</span>
7.<span class="Underline">Redovno cu vam davati utakmice (5 dnevno).</span>
8.<span class="Underline">Sa svojim klubom mozete igrati utakmice sa drugim igracima.</span>
9.<span class="Underline">Sto se tice utakmica sa drugim igracima za pobjedu dobijate 300 vipova,za poraz gubite 100 vipova a za izjednaceno svako dobija 50 vipova</span>
10.<span class="Underline">Ja cu izvalacite rezultate utakmica sa drugim igracima.</span>

Igrica jeste kompilikovana,ali je i zabavna. :-)

Trebace mi 4 pomocnika prva 3 koja se jave.Cetvrtog ja biram.Pomocnici mogu igrati.

Ja ne igram.

Za prijavu napisite samo prijava.

To je to sto se tice ove igre ako vam nije nesto jasno slobodno pitajte.

ZABAVITE SE
24. travanj 2017
Pogodite rezultat

Roma vs Pescara 20.45

Eibar vs Ath.Bilbao 20.45

Sporting Gijon vs Espanyol Sutra

Granada vs Malaga Sutra

Bayer L. vs Schalke 29.04
24. travanj 2017
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg