u170987
u170987
Party Time!Party Time!Party Time!Party Time!Party Time!Party Time!Party Time!Party Time!

01. rujan 2013
danas sam čak pomislila da bih mogla da operem kosu sutra ujutro pa da učim do kasno večeras, ali onda sam se setila da neću učiti svakako pa 'ajde opraću je za nekih pola sata. Zapravo ne znam ni što se trudim da budem lepa u školi kad jedina osoba za koju treba da budem lepa je moj momak, a njemu sam lepa i sa blatom u kosi pa se stvarno onako duboko zapitam nekad zašto se šminkam i peglam kad ljude boli kurac. 'Ajde sam neka glavna pička u školi pa da moram biti lepa čisto da sjebem dan onima koji nemaju para za Sephora puder al' sam niže, tj više od toga pa mogu da forsiram prirodnu lepotu koju možda nemam, ali to bi mi bilo takvo olakšanje i povratak izgubljenog vremena. A posle, shvatim da ako si ružan tebe će da smaraju svaki dan za to i smejaće ti se i koristiće tebe kao uvredu u smislu poređenja, a ako si lepa onda ništa, na ravnom si, samo normalan stanovnik ovog grada. Al' lepo mi tako kad sam lepa pa vidim nekog lepog u busu pa kao nisam džaba stavljala ovaj ajlajner al' čim izađe onda opet jebem sebi majku što moram glavu da držim malo na desno jer imam šiške koje drugačije izgledaju kada ne držim glavu tako i trpim onda tu fizičku ukočenost da bi bila lepa možda vozaču ovog busa pa ne bi stajao tako naglo ili ovom kontroloru pa me ne bi smarao da vadim busplus iz dna ranca i ako zna da ga imam jer idem svaki dan ovom linijom i dobro on poznaje moju isprano crvenu kosu i tamne podočnjake ispod brzinski našminkanih očiju. Sad ja na kraju ovog teksta mogu da napišem svoje najdublje tajne jer niko i ne čita posle druge rečenice , ali sve više shvatam da me niko zapravo možda sam samo ja retardirana i ok idem
02. siječanj 2014
oppa minecraft style
02. siječanj 2014
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg