kakve petarde pucate

kakve pucate petarde

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

21. prosinac 2011
Sveeeeeeeeee
21. prosinac 2011
ja veliki pirat triangl comando rafale veliku megu i od mali pirat radim rafale
21. prosinac 2011
Ema
sve koje nađeeem
21. prosinac 2011
u72311
u72311
ne pucammm petarde!!
21. prosinac 2011
SVE STA MI DOĐE U RUKE
21. prosinac 2011
u58932
u58932
Veliki pirat,veliki bang,velika mega,super top i topovski udar
21. prosinac 2011
u23839
u23839
Za ovu godinu kupio sam 1 topovski udar 2 veliki pirat 1 turbo veliki pirat 1 EXTRA big bang kupimo bar 2 vatrometa i atomic power pa bar 5 raketa
21. prosinac 2011
dodaj sve jer ja sve pucam
21. prosinac 2011
comando
21. prosinac 2011
u30590
u30590
meni baš i ne trebaju...
21. prosinac 2011
Ne pucam, to je ludost!

gre s petardama osobito su opasne na mjestima većeg okupljanja građana, poput prostora ispred crkava ili drugih mjesta predviđenih za veseli otpraćaj stare godine, ispred škola i na školskim dvorištima, tramvajskim i autobusnim stajalištima. Svatko tko želi na taj način s nekim podijeliti „veselje“, mora biti svjestan posljedica da može nekoga unesrećiti zato:
- Ne poklanjajte djeci i drugima nešto od čega ne želite da strada vaše dijete (petarde, vatrometne prskalice i slični eksplozivni predmeti)
- Budite uzor svom djetetu, prijatelju, poznaniku, susjedu ili bilo komu tko se tog trenutka nalazi pored vas

Imajući na umu odgojni i obrazovni utjecaj koji roditelji imaju na svoju djecu, pretpostavlja se kako su za jedan dio ponašanja i znanja djece odgovorni upravo roditelji. Drugim riječima, oružje je djeci dostupno u onolikoj mjeri koliko su njihovi roditelji neoprezni i nemarni, zbog toga roditelji:
- Budite odgovorni
- Ne podcjenjujte zainteresiranost djece za oružje ili eksplozivna sredstva, posebice kad su djetetu na vidljivom mjestu
- Oružje i streljivo čuvaju se tako da budu nedostupni osobama koje ga nisu ovlaštene posjedovati
- Streljivo držite odvojeno od oružja na mjestima koja se mogu zaključati, a ključeve držite izvan dosega djece
- Djeca ne smatraju da su petarde eksplozivna sredstva jer ih vi rabite
- Upozorite djecu da se ne igraju s nepoznatim predmetima
- Obratite pozornost na mjesta gdje se vaša djeca igraju
- Provjerite što vam dijete nosi u školskoj torbi i što ima u radnom stolu, ladicama…
- Razgovarajte i o opasnostima, ali i o mogućnostima zaštite od minsko-eksplozivnih sredstava
- Ne pokazujte oružje na javnom mjestu
- Recite djeci telefonski broj policije, vatrogasaca i hitne pomoći

Bezazlenost omiljenih dječjih igara ili tjeranja „policajca i lopova“, ratna zbivanja u Hrvatskoj pretvorila su se u smrtnu opasnost – plastične pištolje i drvene puške nerijetko nadomještaju ubojito oružje, ručne bombe i druga eksplozivna sredstva.

Djeco, ako vidite nepoznato sredstvo ili oružje, dokažite svoju ozbiljnost tako da:
- Ne prilazite nepoznatim predmetima, ne dirajte ih, ne pomičite ne rastavljajte i ne udarajte
- Zapamtite i obilježite mjesto
- Vratite se istim putem kojim ste došli
- Odmah obavijestite starije, roditelje, policiju, vojsku…
- Dok čekate, ne dopustite pristup obilježenom mjestu
- Nikad ne primajte poklone i pošiljke od nepoznatih osoba
- Ne igrajte se oružjem
- Ako tko strada zadržite pribranost i nemojte se uplašiti, pokušajte pružiti prvu pomoć ako znate i pozovite pomoć
22. prosinac 2011
blablabla gdje si to nasao
22. prosinac 2011
poljubite me u guzicu ako ne pucaju petarde:15
22. prosinac 2011
joe
sveeeeeeeeeeeee
23. prosinac 2011
u53086
u53086
dobri duh znate koja je to ?
23. prosinac 2011
od juce ni ja ne pucam samo za novu https://www.youtube.com/watch?v=JwgJ4Xzyyn8
gledajte od 15 minute pa dalje
23. prosinac 2011
Veliki Pirat,Veliki Bang,BOX BOX,4 dinamitke i raketa: Queen i jos cu ici kupiti dinamitke
23. prosinac 2011
vi bacate vrazji prasak
23. prosinac 2011
sve
23. prosinac 2011
veliki pirat i bug bang
23. prosinac 2011
bid beng
23. prosinac 2011
big bang
23. prosinac 2011
magnum xxl je zakon
23. prosinac 2011
ja imam 35 raketa i 300 petarda,a najviše imam magnuma xxl al ti to nisi naveo.
23. prosinac 2011
magnum xxl, bombe, topovski udar i rafale radim od svih onih malih
23. prosinac 2011
sveeeeeeee ja
26. prosinac 2011
ke dođe pod ruku
26. prosinac 2011
Vedad Memidzan znam to je jadno
29. prosinac 2011
u63517
u63517
moj stari ima frendove u mirnovcu pa sve dobijem besplatno jucer smo roknuli 10 boxeva i sedam raketa imali smo pun prtljažnik vatrometa i petardi vi ste svi jadni
01. siječanj 2012
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg