Imam psa staog 8 mjeseci. Uvijek je vani. Kada je netko u kuci pas je miran i ne radi gluposti, ali kada je sam nesto unisti. Ima jako puno igracaka ali stalno nade nesto drugo. Tata se jako ljuti na unisteno dvorište i vice na psa kada nesto napravi ali se kasnije smiri. No sada je poceo unistavati auto. Vec je dva puta izgrizao brisace. Tata je sada jaaaako ljut i ne znam sto da rdim. Vice na psa non stop. Grozno je za slušati. On nikada nije ni htjeo psa jer se nije htjeo brinuti o njemu niti se imalo brine. Ponekad se malo poigra. Ali u zadnje vrijeme nista. Grozno mi je vidjeti uplasenog psa ali i zivcanog tatu. Kako da sprijecim psa od grizenja i unistavanja. Molim pomoc jer ne zelim da daju psa. Ne znam koga vise da pitam.
10. listopad 2016
dali si ga vezo
24. prosinac 2016
prvo odg.
24. prosinac 2016
Nabavi ogrlicu lanac i lijepo ga svezi
02. siječanj 2017
VAU VAU VAU
08. siječanj 2017
reci svoje ime 10 puta.2.reci ime svoje majke 5puta.3.reci ime svoje simpatije 3puta.4.nalepi ovo na jos 4zida.Ako to uradis,tvoja simpatija ce te poljubiti na najblizi petak.Ali ako procitas ovo i ne nalepis na jos4zida,imat ces losu srecu. POSALJI OVO NA 5 GRUPA ZA 143 MINUTA.KADA SI ZAVRSIO/LA PRITISNI F6 I IME TVOJE SIMPATIJE CE SE POJAVITI NA EKRANU.OVO JE TAKO CUDNO ZATO STO ZAISTA RADI!!
25. siječanj 2017
u427638
u427638
Mislim da bi trebao / la otići na forum koji je specijaliziran za ovu temu, ili veterinaru.
25. siječanj 2017
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg