JNA
NIKAD NECU NAPUSTITI RH
23. veljača 2019
Za odlazak mladih zahvali svojim Udbočetnikomunjarama!!!!
23. veljača 2019
neki od nas se sele u RH da rade,dok vaši odlaze u EU jbg
23. veljača 2019
*ono kad imaš Mercedes, kuću sa 2 kata,mob od 1500 kn i svaki dan popušiš 3 kutuje cigara od 30 kuna al se žališ da nemaš para i da si sirotinja pa odeš u Švabe živit ko postanar*
24. veljača 2019
jebote fali 30 000 konobara početna plata 5000 kuna...aaaaali zašto radit kad možeš čitave dane sjedit u kafiću i srat da su srbi krivi šta nemaš para za još jedno zapadno auto
24. veljača 2019
pa turizam je budućnost,pogle Maltu Maldive i slične
24. veljača 2019
pola radnika u našem turizmu nemaju završenu srednju, znači čak ne trebaš ni bit školovan da uspiješ
24. veljača 2019
Nije svatko za konobara. Treba znati raditi s ljudima. Što se tiče općenito turizma, ako netko ne zna bar dva strana jezika nebi ni trebao raditi u tom sektoru. Sjećam se kad sam bio na Krki, zaposlenica tamo kaj naplaćuje wc na nekom svom dijalektu priča strancima da ju jedva ja razumijem, a kamoli oni...
24. veljača 2019
Realno, sami smo krivi što mladi odlaze. Pa ne biraju HDZovci sami sebe vec 30 godina... oni samo dovode svoje rođake (čitaj uhljebe) na vodeće pozicije u Firmama i vladi...
24. veljača 2019

Što se tiče općenito turizma, ako netko nezna barem 2 strana jezika ne bi ni trebao raditi u tom području.

24. veljača 2019
slažem se sa Hugom i onim čudovištem,prošle godine sam radio kao pomoćni kuhar u Umagu,bilo je i školaraca i studenata i nas iz ex yu,ali razlog zasto raja nece da radi na sezoni je to što se ne radi cjelu godinu jbg,zato mladi odlaze u strane zemlje,a i saaam sam našao posao na godinu u Zg,a ovima što idu na sezonu opet povećavaju platu samo da im dođu raditi jbg
24. veljača 2019
šta bi ti da si slavonac sa 16 kredita u otp banke i čekaš da te deložiraju
25. veljača 2019
aj mali začepi,imaš domovnicu,kad završiš školu možeš gdje hočeš,ja za Hr papire moram cekat mjesec,so shut the fuck up
25. veljača 2019
ja sam iz turističkog grada pa ne trebam bježat još ali vi sa sjevera ehhh
25. veljača 2019
i am from banana state Bosnia
25. veljača 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg