hej ja sam Davorin Katavić a ovo je moj forum teme natječaja za viceve.Ovdje možete pisati smiješne viceve i nakon 56 komentara viceva ću odrediti dečka ili djevojčicu koji je napisao/la najsmješniji vic sa ovog foruma
09. travanj 2014
u306596
u306596
jednom ivica pitao tatu tata od koga smo mi nastali?tata kaze : od majmuna sljedeci dan ivica pita mamu mama od koga smo mi nastali? mama kaze : od boga ali mama tata mi je reko da smo od majmuna nastali e pa sine mozda su njegovi ali ja govorim o nasoj obitelji
09. travanj 2014
ha,evo boljeg:

dođe ivica kući i kaže mami:mama ja sam jedini u razredu koji je znao odgovor na jedno pitanje,-bravo ivice, kako glasi to pitanje pita ga mama aon odgovori:TKO JE RAZBIO PROZOR
09. travanj 2014
Dvije klasikčine, barem u mom viđenju još 2012. , ako nam je vjerovati arhivama:

Dođe Ivica i pita sestru:"seko hoćeš li se kupati sa mnom".Ona kaže:"Hoću ako mi doneseš peticu iz škole".On donese peticu iz škole i sestra se kupa s njime.Pita ivica sestru:"Seko šta ti je ovo gore",a ona odgovori:"Lampice".Sutra dan dođe Ivica i pita mamu:"Mama hoeš li se kupati sa mnom".Ona kaže hoću ako mi doneseš peticu iz škole. Ivica donese peticu iz škole i mama se kupa s njime.Pita Ivica mamu:"Mama šta ti je ovo dolje".Ona kaže:"šumica".Sutra dan dođe Ivica i pita tatu:"Tata hoćeš li se kupat sa mnom".On kaže:"Hoću ako mi doneseš peticu iz škole".Ivica donese peticu iz škole i tata se kupa s njime.Pita Ivica tatu:"Tata šta ti je ovo dolje",a tata mu odgovori:"Vrtuljak". Sutra dan pita on mamu,tatu i sestru:"Hoćete se kupati sa mnom".Oni kau:"Hoćemo ako nam doneseš peticu iz škole".Ivica donese peticu iz škole i oni se kupaju s njime.Ivica vikne:"Seko upali lampice tatin vrtuljak zapeo je u maminoj šumici.
dode mujo kuci iz afrike i pita ga haso kako mu je bilo u africi a on kaze dobro ubio sam dva lava jednog slona tri zirafe i deset nopliza.A pita ga haso sta su noplizi a on kaze crnci koji govore no please
prije 2 dana
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi