Forum
OVDJE pisite viceve i sljedeca osoba ga mora ocijeniti
25. rujan 2013
u269410
u269410
KOPIJA MOJE TEME!!!!!!!!
25. rujan 2013
u269410
u269410
NE SAMO ŠTO ME VRIJEĐAŠ JOŠ SI LJUBOMORAN I KOPIRAŠ -.-'
25. rujan 2013
Mimran odjebi nisam kopirao
25. rujan 2013
Bio bosanac u avionu sa njim sjedi amerikanac bosanac izvadi jabuku pita ga amerikanac šta je to jabuka odgovori bosanac na to će amerikanac kod nas u americi jabuke pet puta veće bosanac pojede jabuku poslije izvadi rajčicu pita ga amerikanac šta je to kaže bosanac rajčica pa kaže amerikanac kod nas u americi rajčice deset puta veće bosanac pojede rajčicu poslije izvadi lubenicu pita ga amerikanac šta je to na to će bosanac grašak
25. rujan 2013
čuo već ali 10
25. rujan 2013
Pita uciteljica Ivicu koliko je pluton udaljen od sunca Ivica odgovori koliko i Dinamo od lige prvaka
10. studeni 2013
na satu biologije učiteljica pita maricu:znaš li maricekako je građeno ljudsko srce?
srce se sastojiod dvijeklijetke i dvije...
dobro,dobro marice vidim da znaš,hajde nam ti ivice reci odgovor na isto pitanje.
srce se sastojiod dvije klijetke i dvije noge.
otkud ti to da srce ima dvije noge?
prolazeći pored ravnateljevog ureda čuo sam kako govori hajde srce raširi noge
25. studeni 2013
9,5
02. siječanj 2014
Dođe gospođa u restoran i zove konobara.I kaže mu plavuša:meni je vruće upali te klimu.Opet zove plavuša:ugasite klimu.Zove jedan čovjek konobara i kaže muva vas gospođa stalno zeza da upalite i ugasite klimu a kaže konobar:mi uopće nemamo klimu
14. ožujak 2014
9 haha
Bio jedan dječak koje se igrao loptom ispred zgrade.Izađe susjed i kaže:"mali,prestani lupat,ili ću ti izvaditi oko!".Dječak nastavlja,susjed opet dolazi i upozorava ga,ali ništa.Treći put izađe susjed i izvadi mu oko.Dječak još uvijek lupa loptom.Dođe ponovno susjed i kaže:"mali,prestani inače ću ti izvaditi i drugo oko!".Dječak nastavlja,susjed izlazi i izvadi mu drugo oko.Odjednom se dječak zaputi kući.Susjed pita:"Kamo ideš?".Dječak odgovara:"mama mi je rekla da dođem kući kada padne mrak."
14. ožujak 2014
teski crnjak i nije bas da ih volim,pogotovo ako su vezani za djecu,ocijena 2

Kako smo krenuli,za par godina u matematickim zbirkama ce biti pitanje: -Ana ima 750 fejs prijatelja.
Za sedam dana ju je dodalo 150. Sta Ana ima ?
Odgovor ce glasiti: - Ana ima velike sise...
15. ožujak 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg