u146482
u146482
Ovo je izbor za najbolje igre na igre123
Znači, uzela sam 10 najboljih igrica i stavila ih u anketu.
Sad ih ima 5, jer su prošli put ispale Red Ball i Grow igre, sa 0% glasova.
One igrice koje budu imale najmanje glasova ispadaju a one koje ostanu idu u 5. kolo.
Natjecanje traje 5 dana, znači do 11.2.2013 u 8 sati. (20.00)

Ovo su svi dijelovi Red Ball i Grow igrica, pa ako neko želi da proba..
Red Ball:
Red Ball: https://www.igre123.net/arkadne-igre/igre-red-ball.php
Red Ball 2 the King: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-red-ball-2-the-king.php
Red & Blue Balls: Treasure Island: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-red-blue-balls-treasure-island.php
Red & Blue Balls 2: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-red-blue-balls-2.php
Red Ball 4: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-red-ball-4.php

Grow igrice:
Grow Nano V3: https://www.igre123.net/zabavne-igre/igre-grow-nano-v3.php
Grow Island: https://www.igre123.net/logicke-igre/igre-grow-island.php
Grow Valley: https://www.igre123.net/logicke-igre/igre-grow-valley.php
Grow Cube: https://www.igre123.net/zabavne-igre/igre-grow-cube.php
Grow RPG: https://www.igre123.net/logicke-igre/igre-grow-rpg.php
Grow Tower: https://www.igre123.net/logicke-igre/igre-grow-tower.php

A sad glasajte za preostale igrice:

Koje su igrice najbolje?


ako želiš glasati učlani se ili prijavi

06. veljača 2013
u198327
u198327
papa's!!!!!!!!!!!!
08. veljača 2013
u185134
u185134
PAPA s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. veljača 2013
u228992
u228992
Papa!
21. travanj 2013
u132349
u132349
papa's
11. svibanj 2013
u132349
u132349
Koje su igrice najbolje?

Fireboy&Watergirl igre
9%
Hobo igre
0%
Papa's igre
82%
Ducklife igre
0%
Shark igre (Miami shark, Sidney shark, Medieval shark i New York shark)
9%
broj glasova:: 11
11. svibanj 2013
slučaj sam stavio 5. igru, meni je najdraža papa,s
16. rujan 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg