Hej ljudi,evo mene opet sa 7. poglavljem moje priče.Nisam nekih sedmicu dana nastavio,pa sam odlučio sada mnoogo toga napisati.Odlučio sam priču nazvati "Priča Napuštenog Djeteta...".

7. poglavlje
Nešto dobro,konačno!

Nakon što smo pobjegli u Sarajevo,odlučili smo nešto pojesti.Otišli smo u Buregdžinicu i najeli smo se Bureka( ).Nismo imali gdje prespavati,pa smo spavali u autu.Neugodno je to bilo jer sam ja morao spavati u položaju sjedenja.Sutradan,negdje oko 8:00 smo krenuli na Hrid gdje je moj rođak Imran živio.Nismo očekivali da će nas primiti,ali sa nekim čudom nas je primio.Nakon što smo mu ispričali kako smo pobjegli te da nemamo novca,on je pozvao jednog čovjeka.On je za nekih 30 minuta došao i dao meni i Danijelu po 67 000 maraka,i dao nam neku karticu koju daje priznanje meni da mogu voziti auto,uprkos tome što imam 10 godina.Zahvalili smo se Imranu i tom čovjeku,te smo krenuli naći dom.Našli smo na Hridu jednu napuštenu kuću,koja je u savršenom stanju.Ušli smo i udomili smo se,ali ipak nismo ostavljali svoj novac i moju karticu.Nakon par dana došlo je i još jedno iznenađenje.Onaj čovjek koji nas je uhvatio,počeo je tragati za nama i krenuo je prema nama.Super,još jedno razočarenje u mom životu!-Rekao sam ja uz dernjavu.Krenuli smo brdom prema planini te smo ušli u auto.Odvozali smo se do Zenice,tamo smo mogli ostati na par dana da se sakrijemo.Naš život će biti pustolovina!-rekao je Danijel uz osmijeh.Ja sam samo ga pogledao sa ovakvom facom -.- ..........
13. srpanj 2013
pozvao jednog čovjeka.On je za nekih 30 minuta došao i dao meni i Danijelu po 67 000 maraka,i dao nam neku karticu koju daje priznanje meni da mogu voziti auto,uprkos tome što imam 10 godina. eto da te spasim od ne odgovorene teme
18. srpanj 2013
,ma mene je briga za to što mi niko ne komentira -.-
18. srpanj 2013
u236196
u236196
20(mislim na ocjenu)
23. srpanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg