Evo,za sve one koji gledaju novu seriju Milost!
-Glavni glumci ove serije zovu se Narin i Firat!
-Narin,koja je u djetinstvu imala mnogo muka,došla je u Istanbul studirati,a u tome joj pomaže najbolja prijateljica Deniz!
-Denizina ljubomorna sestra Irmak,jako je BAHATA i ne podnosi Narin....

Sadržaj nekih epizoda:

Epizoda 1.
Na jednoj od zabava svoje nabolje prijateljice, simpatične Deniz, Narin se osjeća usamljeno. U jednom trenutku ugleda svoju nikad preboljenu ljubav kako ruku pod ruku dolazi na zabavu s Denizinom lijepom sestrom koja se vratila iz inozemstva. Irmak izlazi s pomoćnikom generalnog upravitelja jedne banke. Njegove su namjere ozbiljne. Čini se da je Firat nakon svih tih godina nije prepoznao. Međutim naziru se i druge sjene prošlosti koje će posve poremetiti miran i siguran život koji je Narin mukotrpno gradila.

Epizoda 2.
Narin je shvatila da je se Firat sjetio, a njegov strastveni poljubac jako ju je zbunio. Nastoji se nositi s činjenicom da su Firat i Irmak par. Firatovi se problemi zbog Sermetova kredita nastavljaju, a Narin misli da se između Firata, Sermeta i njezina šefa Erola događa nekakva spletka. U trenutku kad ostanu sami, Firat objasni Narin zašto se tako ponaša.

Epizoda 3.
Tijekom prisilnog posjeta na farmi Deniz i Narin saznaju da im Sermet nije rekao istinu o maloj Ruskinji Galini. Noć prije utakmice u Jaslihanu, koju će pratiti djelatnik jedne velike momčadi, Mehmeta rane u nogu. Njegova obitelj izgubila je sve nade. Liječničke pretrage pokazat će hoće li se Mehmet moći nastaviti baviti nogometom.

Epizoda 4.
Mala Narin nastavlja školovanje nakon što njezina brata Mehmeta prime u redove Jaslihanspora. U školi ugleda zgodnog srednjoškolca koji je pohađao privatnu školu, i zbog njega izgubi glavu. Mladi Firat šali se na račun Narininih simpatičnih maštanja. Na prvoj profesionalnoj utakmici svoga brata Narin ponovno susretne Firata. Firat, koji sada studira na istanbulskom sveučilištu, ostane impresioniran Narininom ljepotom.

Narin:

Što da kažem?
Komentirajte,glasajte,stavljajte slike glumaca,izvještavajte!♥♥♥

Gledate li seriju Milost?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

26. studeni 2013
De isti kurac kao svaka druga serija jbt i ti nemaš pametnijih stvari za raditi -.-
27. studeni 2013
Aj smiri se hejtere blokam
27. studeni 2013
hejtere, pa ovo je sam usrana serija a ne justin bieber
27. studeni 2013
pa ok al nema psovanja
27. studeni 2013
Gledam
27. studeni 2013
pa supp,ako želiš stavljaj slike glumaca,opisujih,piši kratke sadržaje
sad su reklame
27. studeni 2013
Meni je bolje kad se prisječaju svoje prošlosti
27. studeni 2013
Da,stavljaj što želiš i zovi svoje prijatelje.
28. studeni 2013
http://www.igre123.net/forum/tema/turnir-u-nba-kosarci/31105/ prijavite se ako volite košarku
28. studeni 2013
ok komajj temuu
28. studeni 2013
gledam.. jel to ona glumica iz serije polja nade? tu nisam bas gledala,amo onako kad bi slucajno prebacila pa ne znam...
30. studeni 2013
ove turkse sapunjare su vrhunac ljudskog kretenizma
30. studeni 2013
u224632
u224632
Ovo je možda neko sranje ali sam pomalo počela gledati
01. prosinac 2013
De dobro je..
Da Ivy,je to ti je ona glumica iz polja nade,odmah sam to skužila
01. prosinac 2013
Ovako.....
Novostttiiii!!
Moja profilna slika govori sve.
Narin i Firat će se zaručiti,a potoom i vjenčati.
Kao i na svakom vjenčanju,mladenci dobivaju darove.
Irmak Narin poklanja sliku sa ultrazvuka,koja prikazuje dijete,a to je navodno dijete Irmak i Firata.Narin se tješi i odlučuje da neće plakati.
Ne brinite se,to još nije krajj!
18. siječanj 2014
Jaooo i ovo glupo zavrsiloooo.
Narin i Deniz-Dva anđela:'(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
06. travanj 2014
Možda će se nastavit,ako je tako završilo, jer su njih dvije pričale u autu kad su sletjele
16. travanj 2014
Nece,jesi li vidjela kraj,nisu one pricale u autu,vec u raju♥♥♥
17. travanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg