film je brutalan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jedan od boljih horora!pa me zanima ko ga je gledo?
28. studeni 2009
ja ne
30. studeni 2009
H
30. studeni 2009
ja jesam...ok film
12. prosinac 2009
meni uopče nije strašan
23. prosinac 2009
ja jesam sup film
25. prosinac 2009
zakon je
27. ožujak 2010
sup je
02. travanj 2010
strava film, poslije nisam mogao spavat
23. travanj 2010
joj film je vise komedija neg strava sta serete
09. kolovoz 2010
daaaaaaa
24. studeni 2010
ja jesam on je jedan on najboljih horora (Martina Ubit Cu Te) bas je stvarno strasan a ne ko Excorcist i te gluposti
24. studeni 2010
hihihihi
29. studeni 2010
samara je stvarno brutalna!!!
28. veljača 2011
nezz nisam gledao
28. veljača 2011
u107296
u107296
e ljudi mene je neko zvao danas i reko da ću umrijet za sedam dana i nepoznat je broj
14. srpanj 2012
odite na moj forum cinestar pa narucite ovaj film i ja vam ga stavim
14. srpanj 2012
ja sam doduše prilično kasno otkrio ovaj film, (2012.), ali stvar me toliko fascinirala (iako inače ne volim horore) da sam nakon gledanja američkog "The Ringa" i "The Ringa twO" uzeo čitati na engleskom roman "Ring" japanskog autora Kojija Suzukija (po tom romanu je snimljen japanski "Ringu", original kojeg je "The Ring" remake). Počeo sam nabavljati i filmove na DVDima, pa sam pogledao i korejski remake "The Ring Virus", a onda sam napokon nabavio japanski "Ringu" i pogledao i taj, nakon kojega sam krenuo na ostatak japanskog serijala, i knjiga i romana. Do danas sam pročitao romane "Spiral", "Loop" i "Birthday" (ostale dijelove Suzukijevog "Ring" serijala) i pogledao filmove "Rasen", "Ringu 2", "Ringu 0" i najnoviji nastavak "Sadako 3D", ali i televizijski film "Ringu: Kanzenban" iz 1995. A gledao sam i seriju "Ring: The Final Chapter". Za Božić sam dobio serijal "Ring" mange koji sam sredio za tri dana jedino što još nisam pogledao je TV serija "Rasen" koju nigdje ne mogu pronaći

ima li ovdje netko tko je i danas obožavatelj ovog legendarnog filma, ili barem neke verzije te priče?
06. siječanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg