Ima nas previše.
24. svibanj 2020
Isto ko i ljudi na forumu ono
24. svibanj 2020
Zeratul
Zeratul
Nas je 24 u razredu, u pulskoj gimnaziji u Puli. 10 muških, ostalo žene. S tim da nas je u prvom razredu bilo 20, ali nam se ove godine pridružilo 4 novih učenika.
25. svibanj 2020
Zeratul
Zeratul
I imam stariju sestričnu u metkoviču, ide u ekonomsku školu tam, njih je neironično 46 u razredu jer imaju debila za ravnatelja koji je ukinuo 1 razred i spojio učenike s drugim razredom, sve kako bi(pazi sad) smjestio da jedna nastavnica dobije preseljenje jer je ravnateljeva žena ljubomorna na nju.
25. svibanj 2020
jesi li ti upravo gender assumao svoj razred!???????????????????????????????????
25. svibanj 2020
Zeratul
Zeratul
A ćta san triba rići, ja san reka žene umisto životinje, nadan se da si me razumi jerbo se mi u Puli tako pripovedamo samosobno. Ciao tatiakantare
25. svibanj 2020
sad nas ima 25 prije bilo 27
05. lipanj 2020
Zeratul
Zeratul
A ćta da vas nije bijela 27 umista 25 sade bih vas bilo idnakooo, aaa, a ćua tatiankatnanatatiakantaree dvajspet koga si ti naša štracari te numeraleeee aaaaeeii ćta da ti poliza maćkicu prvo pćunia na nji pa malce s jizikom, a uodma potom zabi do ćunoloptica aj ćao.
06. lipanj 2020
Kaj te kenjce zboriš, prihčaj našji dhate vsi razumijehaju, a ne po ti italijanvski, pa mogeš ti i delati nekaj sem kaj stalno polizuješ mače guba te zdnjila pa jel to prvo pljunjiješ pa zabeš do jajceka ne?
06. lipanj 2020
Zeratul
Zeratul
To ti ni pomodorski to ti je dalmatinski taka se mi iz Pule razglabavijamo malce, a ćta ti neki ka purger ovo ono aj dođi doli u banine u pulu da te striskan ja i tornado, pol riči te nisan razumi zato sidi i muči.
07. lipanj 2020
odo poist pipuna i bostana
10. lipanj 2020
ča ti to ni ista pipun i bostan a vlaju
10. lipanj 2020
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi