kazem leonu
30. lipanj 2015
ali nije, kaj sad??
trebala sam i ja prosli mjesec ic u veliku britaniju, pa nisam mogla zbog zdravstvenih problema
30. lipanj 2015
ok, svejednp
30. lipanj 2015
Kidrauhl: Samo te hoću naučiti nešto najjednostavnije i to je da se taj led na Sjevernom i Južnom polu topi zbog postupnog zagrijavanje Zemljine površine uzrokovano učinkom staklenika, a naravno da ti to ne kužiš jer samo cuclaš tom Bieberu kurac, pa nije ni čudo.
30. lipanj 2015
za tvoju sam informaciju izvrtan učenik, bila sam na raznim natjecanjima u skoli i izvan nje. u nekim sam aktivnostima medu prvima u drzavi.
30. lipanj 2015
Kidrauhl: A sada se pitaj dal' nas je briga?
30. lipanj 2015
pa mene boli ku*** jel vas briga. nebitan si, decko, NEBITAN!!!
30. lipanj 2015
Kidrauhl: Kažeš da si žensko, a boli te kurac? Hmm...
30. lipanj 2015
metafora,METAFORAA!!!!!!! zavrsio si 2 razreda osnovne koliko vidim, ako i to.
30. lipanj 2015
Kidrauhl: Kažeš da sam nebitan, ali opet odgovaraš? Hm...
30. lipanj 2015
ja radim sto JAhocu!! kuziš? pa naravno da ne kužiš kad si glup.
e, da, ak imas problema s grlom preporucujem doktora Vedrana Ljoku. vrati se kad ozravis. mislim, fizicki. mentalno nikad neces bit zdrav
30. lipanj 2015
Kidrauhl: Ne znam ja tko tu nije mentalno zdrav kada obožava jednog pjevača kojeg cijela nacija zove homoseksualcem, drugim riječima, sebičan i arogantni balavac.
30. lipanj 2015
neznaš niš o njemu, tak da ne seri.nečeš da priznaš da je on s 13 postigao više nego što češ ti ikada. shvati TOOO debilu isfrustrirani. Vranoooo LOL! sto sam smijesnaaa
30. lipanj 2015
Ne znaš* ništa*tako*nećeš*sa*Ćeš*
Sorry morao sam
30. lipanj 2015
sve ok na mobu sam pa me zajebava
30. lipanj 2015
ali ja kažem tak i niš.
30. lipanj 2015
Nego da se vratimo biberu.Kad pogledas da je Justin Bieber poznatiji i kao ,,bolji`` od Michael Jacksona dodje ti čisto da se ubiješ.Samo kad uporediš pesme velika je razlika.Bez uvrede.
30. lipanj 2015
ali moras prizant da je izvrstan u svemu što radi. a i nije neka razlika. npr. poslušaj pjesmu Maria
30. lipanj 2015
od Justina
30. lipanj 2015
Michael Jackson je bolji i u plesu i u muzici.Kod Justina mozes naci 3-4 pesme koje mogu da se uopste porede sa Michaelovim ali ipak nisu bolje.Svaka Jacksonova pesma je bilo dobra i bila je hit.I kad uporedis kakve su sve pesme danas hitovi a koji su hitovi nekad bili veeeelika je razlika.
30. lipanj 2015
Justin plese perfektno. pogledaj live nastupe na koncertima
30. lipanj 2015
ova tema nije o tome, btw
30. lipanj 2015
Mozda plese perfektno ali ne bolje od Michaela.
30. lipanj 2015
Znam ali svaka tema od ovog korisnika se pretvori u neku svadju...
30. lipanj 2015
bieber je arogantan
30. lipanj 2015
Justin Papar
30. lipanj 2015
Ne bih bas tako rekao ali on je jednom pljunuo na svoje fanove sto stvarno grozno.
http://img.thesun.co.uk/aidemitlum/archive/01772/Pad_Wide_1772579a.jpg
30. lipanj 2015
da. zato sto se nekome ne svidi pa onda se netko nadoveze i tako nastane svada dok netko ne popusti. ali neznam zasto su drugima glupi bas moji forumi. ali uvijek svaki moj popljuvaju.
30. lipanj 2015
MIslim uporedi ovaj forum sa bilo koim drugim.Ovaj forum je bez uvrede sranje za bilo koji drugi koji je sad aktivan.
30. lipanj 2015
lol
30. lipanj 2015
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg