Kako pokazati decku da ga volite, a da nije ipak previse ocito da se ne sramotis?Cure plizz pomozite!!!!
19. rujan 2015
ja sam to ovako.sada sam peti razred a u tog sam se dečka zaljubila na kraju ćetvrtog,slanje
papirića ne dolazi u obzir,samo mu reci skupi hrabrost i reci.ja sam to napravila i već tri mjeseca smo u vezi
21. rujan 2015
pa izgleda da te on volio a sta de te on ne primjecuje uopce
24. rujan 2015
Pokloni mu cokoladu,napisi nesto,itd
30. travanj 2018
Objasni mu da ti se jako svida
30. travanj 2018
sudari se sa njim u hodniku u skoli ali pazi da nema napitak kad uspijes sklopit prijateljstvo izlazit cete sa prijateljima a kasnije sami ali ne pretjerus makeupomkad budete sami ako te dodiruje vise d 2 puta to znaci da muse svidjas potrudi se da ga natjeras da bez rijeci odete u neku ulicicu te d se poljubite tako samja sad sa svojim simpom i u vezi smo
19. kolovoz 2018
pravilo jedan:izgledaj zauzeto kad ste zajedona skolskom hodniku
pravilo broj dva :glumi da si zauzeta i sudari se s njim potrudi se da ne bude pre ocito
pravilo broj tri : pazi da nema vruci napitak u rukama (ili bilo kakav napitak)
pravilo broj cetri :zapocni razgovor
pravlo broj et kad ili akopostanete prijatelji potrudi se da ga e uhodis
pravilo broj sest :ne pretjeruj sa make upom kad ides s njimvan prijateljski
savjet:u pocetku ides sa prijateljima i prijateljicama a kd bdete isli sami...
pravilo broj sedam otrudi se biti nekako kao da ti se ne svidja ali prijateljski se ponasaj ako te bude kao slucajno dodirivo to zaci da se zaljubio u tebe do usiju jednom ili dvaput ok mozda je stvarno slucajo no ako tako dodje vise puta uzvratimu ali da ne bode pre ocito
pravilo brj osam:ako teponudi da te odprti pristani
savjet:ako te uhvati za ruku i ti ucii isto moguce da ce krivo skrenut i odvuci te negdje nasam ipoljubiti te
zadnje praviloazi ako se bude sumnjicavo ponasao ujek budi na oprzu sanjim
no ja sam se samo pridrzavala i sad sam u vezi sa njim ucinio je sve sto sam napisala (osim cudnog ponasanja)pa sam to odlucila a podjelim sa vama
19. kolovoz 2018
DinaDinka to sto si napisala stv je uspjelo kod mn vec smo skoro 2 mj zajedno
30. kolovoz 2018
Pomozi mu u banalnim situacijama, pričaj sa njim o općenitim temama, smješkaj mu se i budi pristojna prema njemu, našali se sa njim i reci mu kada god treba razgovor da si tu za njega.
11. listopad 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg