Ja več imam psa od 13 godina no on se neželi čak ni ustati!!! Ja sam spremna na svu odgovornost imamo kuću s divovskim dvorištem... Sve godine prolazim s 5 ali ništa. Imam puno slobodnog vremena koje trošim na tv igrice kompjutor ... . Moja prijateljica bi mi kupila psa no neznam je li to pametno! Molim pomoć i unaprijed hvala!
14. travanj 2014
molim vas da nešto napišete što će mi pomoć jer mi je za 1 mj rođendan a onda bi mi prijateljica kupila psa no ne znam je li to pametno!
14. travanj 2014
Pišite.... 26 pogleda komentara 2 i to koje sam ja napisala
16. travanj 2014
Pa zamoli ih, reci mi da bi ti to puno značilo (roditeljima). Nekužim zaš ti ne bi dali ako imaš super ocjene i odgovorna si!

NADAM SE DA SAM TI POMOGLA! (barem malo)
18. travanj 2014
Maja H hvala ali oni nečeju ni milom a kamoli silom no molim odgovaor na ovo pitanje: Moja prijateljica bi mi kupila psa no je li to pametno ? molim brzo odgovore :*
21. travanj 2014
brzoooo odgovoriiis :10
25. travanj 2014
Mislim da je!
27. travanj 2014
nemoj ga prodavat
03. svibanj 2014
?????
04. svibanj 2014
Ja mislim da nije uredu da kupuješ psa. Udomi radije psa sa ceste,preko
facebooka ih možeš puno pronaći,pogotovo onima kojima život ovisi o jednom danu.
Reci da ti je dosadno i da želiš to vrijeme iskoristiti kvalitetno uz psa. Kupi sve potrebno za njega i vidjet ćeš,roditelji će biti zadovoljni. Ja stalno pokupljam mace s ceste i sada imam štence mješance pekinezera na privremenom koji traže dom,ostale su mi cure.
19. svibanj 2014
Nikako nije pametno kupovat psa,jer time "ubiješ" jednog psa iz šinteraja ili s ceste.
19. svibanj 2014
Majo H,tebi možda nije jasno zašto neće da joj kupe psa,ali meni jeste jer imam iste roditelje.Odgovorna sam i imam dobre ocene,sve godne dosad sam bila 5,00 a biću i ove,ali ipak neće da mi kupe psa za kog ih molim već 9 godina
26. svibanj 2015
u362865
u362865
rasplači se tako sam ja dobila psa gnjavila i plakala i moj roki je sretan vani
26. svibanj 2015
dugo nisam pisala,uglavnom imam vesti,psa kog cekam 9 godina jos nisam dobila ali pre 4 dana sam dobila macku.Nije ono sto sam prvobitno htela ali jako sam ga zavolela i ne bih ga zamenila za psa.PSn se ustvari donekle ponaša kao pas,miroljubiv je,voli da se mazi (jedina razlika je što mjauče)
01. listopad 2015
Ja mislim da bi trebala mami i tati reći (onako kroz plač) molim vasssss! I ako si u nečemu loša kažeš da ćeš se popraviti u tome i NAJVAŽNIJE, NEMOJ NIKAD KUPITI PSA NEGO ODI U ŠINTERAJ UZMI JEDNOG PSA I SPASI MU ŽIVOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. listopad 2015
I nemoj da ti frendica kupi psa zato što će ti se roditelji jako razljutiti i uzeti ti psa i neće ti ga nikada kupiti.
02. listopad 2015
Ne znam sta da ti kazem...pokusala sam svasta i nista nije upalilo,probala sam:kroz plac,da molim,da kazem da cu se lepo brinuti o njemu,da nece biti problema jer sam odgovorna i imam sve petice....
02. listopad 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg