Hahahaha, a jos je i nastavio pjevati dok je povraco.
30. rujan 2012
u69479
u69479
prvo slomi nogu,onda povrati,šta je sljedeće???
30. rujan 2012
Jadno je to što ga sad svi podržavaju i plaču za njim kao da je pretrpio nekakve ozljede. Sjetite se samo kako je James Hetfield pretrpio opekline 2. stupnja nakon incidenta s pirotehnikom na koncertu pa nisu svi imali toliko suosjećanja za čovjeka koji je u glazbi 4 puta više nego ovaj
30. rujan 2012
u69479
u69479
a eto...šta ćeš kad je pola svita ludo za tin pederom
30. rujan 2012
Da pola njegovih fanova bi reklo da je James nula prema ovome to ti sve govori o njima
30. rujan 2012
u69479
u69479
pa šta je slomljena noga i malo povraćanja naspram opeklinama 2. stupnja?
NIŠTA.
30. rujan 2012
Onda njegovi fanovi rade grupu pomoći. Pa čim ćeš mu pomoći možda kojim lajkom ma daj
30. rujan 2012
u69479
u69479
mislim,jako je grozno povratit!
ti debili neznaju da se to svakome dogodilo 10 puta u životu pa prave "grupu pomoći"
30. rujan 2012
Kladim se da bi njegovi fanovi platili da polizu to sto je povratio. Ovi njegovi "fanovi" ili ne znaju kako izgleda prava muzika ili su placeni da glume da ga vole.
30. rujan 2012
u69479
u69479
ja mislim da je prije ovo prvo,u pravu si,platili bi da to poližu
01. listopad 2012
u169015
u169015
Pa sta ako je povratio,odmah je nastavio pjevati zbog svih obozavatelja-voli nas
pricajte sta ocete,na fejsu ima jos vise dokaza da nas,beliebere voli
02. listopad 2012
pa šta!? on je nastavio pjevati, vi bi odma dramatizirali! ne glupirajte se, justin bieber je pravi glazbenik, pusti rock i ostalo!
02. listopad 2012
u69479
u69479
neću pustit rock jer je 100 puta bolji od tih pop-sranja.
a mislim jako je velika stvar povratiti! to treba odma u knjigu rekorda!
justin bieber se ne može nazvati glazbenikom,nego pederom koji nema ni glasa ni talenta,čak je i to previše za njega.
beliberi: ne serite.
P.S. ne bojim se vas ni tog malog pedera,tako da možete nastavit srat koliko vas je volj,ja sam i dalje hejter.
02. listopad 2012
daj muci jbt taj peder nikad u zivotu nije dobija zulja nit mu je pala dlaka sa glave nego je piva u klimitiziranoj prostoriji sa svojin jadnin glasicen i sad je on jak jer je slomija nogu i nastavija pivat ma daj molin te ja se pitan jel on opce izvrnia nogu????ako je on nastavija pivat sa slomnjenon nogon onda da vidimo:ja san vesla regatu sa slomnjenon nogon i igra balun isprid kuce a po meni je to da san samo izvrnia nogu stvarno ste nedokazive u pm on ko zna od cega je povratija mozda kakvi novi zenski problemi a ja san kolko puta povratia i pa u nesvist nakon treninga ili regate a on brate nikad nije niti ce jer je pre slab
02. listopad 2012
I ♥ Bieber on pravi glazbenik daj muci nemoj mi pametovat sta je pravi glazbenik jer to biber opce nije ni blizu brate mili dominatorsi nisu ni upola poznati ko biber a pogledaj kolko su ljudi napunili ja msm da ovo nebi biber u 10 god jbt
02. listopad 2012
JUSTIN JE KRALJ! TI SI GAY! PUSTI JUSTINA NA MIRUUU! MOŽDA IMAM SAMO 10 GODINA ALI SAM ODAVDE NAJNORMALNIJA! VI NE ZNATE ŠTO JE MUZIKA!
07. listopad 2012
ok ti si pokupila svu pamet svita svit se vrti oko tebe ja san peder i molija bi te da me naucis sta je muzika...daj molin te muci za par godina ces vidit sama sta je muzika i ko ima kvalitete a ko nema mos ti nekoga slusat al ne mora znacit da on ima dobar glas ritam i sta ja znan sta...evo ti naprimjer marjan ban on nema sluha a nema bas kvalitete za pivanje al brate svi ga slusaju iako su mu pisme bezsmislene i nemaju veze s vezon
07. listopad 2012
A jel ste videli sliku kad su mu spale pantalone na sceni,a gace sa nekim malim medama
07. listopad 2012
u69479
u69479
I ♥ Bieber justin bieber se uopće ne može nazvati glazbenikom.
njegove pjesme se ne mogu nazvati glazbom.
to je uvreda za neke puno bolje glazbenike nego što su on.
i da,u pravu si ON JE KRALJ PEDERA!
07. listopad 2012
TOOO skillet carice,al nemoj gubiiti vremee na te GAYLIEBERE
07. listopad 2012
u169015
u169015
Skillet je kraljica govana
11. listopad 2012
nisi jedina koja ovdje ima 10 godina,ja imam 13,ali ima njih koji imaju 10 Justin se nomože nazvati glazbeniko,a nego ko se onda može nazvati glazbenikom ti????? hahahhahahha ajde odjebi,glup si i ti i svi oni koji to kažu,dobio je nagrade koje ti nikada nećeš dobiti i da se postaviš na trepavice
pa možda nekome je taj Marijan dobar. o.O
JBT. NEKOME JE DOBAR JUSTIN,NEKOME NICKI,NEKOME NEKO DRUGI.
NEMORATE VRIJEĐATI AKO NE VOLITE NEKOGA SLUŠATI,JA NE VRIJEĐAM ONE KOJE SLUŠAJU NARODNJAKE A JA IH NE VOLIM! nađite si život.
stvarno neznam u čemu je problem? nemožete shvatiti? ili šta jbt ostavite dečka na miru,nije vam ništa napravio.
13. listopad 2012
jadni se.
13. listopad 2012
ako smo mi jadni onda ste vi i vas biber jos jadniji tako da psst
13. listopad 2012
haha tak i treba bit
13. listopad 2012
JB forever,znaci skillet je kraljica tebe
ok onda
13. listopad 2012
Baš me zanima jeli vi, njegovi fanovi upoće znate tko su James Hetfield i Metallica, JD i Korn,AC/DC,Iron Maiden i još mnogi drugi koji su za muziku napravili 50 puta više nego on sam
13. listopad 2012
Da čuli smo
Ja i slušam njih!
ima problema oko toga'? o.O
zato ne vrijeđam,niti nebi.
Nisam tako jadna kao vi,i da vjeruj mi dušo niTKO nije jadniji od Hejtera nebrini :*
13. listopad 2012
Jesam ja rekao da ga mrzim daj molim te pročitaj opet što sam napisao
14. listopad 2012
ajd briga me.
I naucite kako se piše njegovo ime
14. listopad 2012
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg