Forum
u253899
u253899
Evo, još jedna moja originalna tema(znam da će biti kopija, ali to je život )
Znači, ovo je Justice League. Ovdje možete napraviti svog heroja koji će ići u razne misije, spašavati živote, ići na herojske turnire itd.

Neka vas naziv ne zavara, lik ne mora biti pozitivac, može biti i zlikovac.
Igra je dosta komplicirana, pa nisam siguran hoću li uspjeti sve objasniti samo kroz jedan komm.
Ugl. Vaš će heroj imati određenu reputaciju u igri. Morati će rješavati zločine, hapsiti kriminalce i spašavati živote kako bi dobio na boljoj reputaciji. Zlikovac će s druge strane poboljšavati reputaciju tako što će uništavati heroje, gradove i sl.

Naravno, u igri neće te moći samo napisati da je nastao požar i vi ga idete ugasiti. A nakon toga da dobijete veliku reputaciju.
To neće ići tako.
Nego, ja ću dati zadatak određenom heroju i voditi ga kroz njega, određivati kako napreduje i ostalo. Možda pokoji put umiješam i zlikovca u misiju, pa bude napetije.

Moći ćete raditi i saveze heroja, u kojima će biti npr. 2-3 dobra lika. Oni koji imaju savez će lakše obavljati misije i zadatke.
Dok će zlikovci lakše harati gradom ako ih je više.

Vjerojatno ću raditi ranking, da vidite koliko je vaš heroj/zlikovac uistinu dobar i kako se snalazi.

Ugl. to je zasad to, ako sam nešto zaboravio napisat ću u sljedećem kommu.

Za prijavu morate napisati:
Ime Heroja:
Dob:
Spol:
Moći(nemojte pretjerivati):
Kako si postao heroj:
Vrline:
Mane:
Oružje:
Eh, da, pošto je tema dosta komplicirana i teška za održati, htio bih da se netko javi za zamjenskog admina, tj. kad mene nema, da obavlja moju dužnost.

Eto, to je ukratko to od mene, ja neću sudjelovati, pa...
Sretno, ljudi
18. kolovoz 2014
Ime Heroja: SuperCityMan
Dob: 14
Spol: M
Moći: moze letjeti,moze se pretvarati u sve oblike i ,moze se lijepiti za stvari kao spiderman paukovom mrezom,superbrz je i moze da postane nevidljiv
Kako si postao heroj: SuperCityMan je postao heroj tako sto je spasio NY od zlikovca koji je hteo smrviti grad
Vrlineuperbrz,jak,dobar skakac
Mane:noviji heroj koji jos nije spasio nijedan grad sem NY
Oružjeuca plazma zrake,i ima dvije katane
18. kolovoz 2014
evo history nadam se da nisam pretherala
ako jesam ti izbaci moci koje hoces
18. kolovoz 2014
ja cu ti rado pomoc oko zamjene admina l mi bolje objasni kako i sta trebam radit
18. kolovoz 2014
u253899
u253899
Dobro, primljena, ali oružja nemaš(plazme i katane) jer imaš previše moći
Ma dobro, vidjet ćemo, ne treba još, tek kasnije kad se puno ljudi prijavi
18. kolovoz 2014
k
18. kolovoz 2014
Ime Heroja: sirko
Dob: pa što stariji to bolji
Spol: sirevi nemaju spol
Moći(nemojte pretjerivati): bacanje vrućeg sira u protivnikova lica,chesenade,bomba od sira
Kako si postao heroj: neki lik je krenuo pljačkat banku ali sam ga omeo jer me pokušavao pojesti i svi su rekli da sam heroj
Vrline: neodoljiv
Mane: glup,ružan
Oružje:
19. kolovoz 2014
oružje su u moćima,jer kao batman on nema moći,samo stvarčice
19. kolovoz 2014
u253899
u253899
Hahaha, primljen
19. kolovoz 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku