Forum
u271043
u271043
OVako...Ja sam onu priču napravila na ''humor'' što očito nije trebalo.Pa ću napisati ovdje to ponovno

https://www.igre123.net/forum/tema/jedna-moja-prica./29464/

Odlučila sam da napišem jednu priču
Moja inspiracija sam bila ja,moja BFF i još par stvari koje ne mogu objasniti.
Da mi počnemo sa pričom!
STVARNI ŽIVOT U MAŠTI (Prvi dio)
Zoe je radila zadaću,gledajući sliku svoje simpatije.Skoro svaki momenat je zamišljala njih dvoje,ali je znala da to nije moguće.Ali se ipak nadala tome.Držala je njegove slike u svom novčaniku,imala punu sobu postera.Kada joj je bilo teško,samo pogleda neku njegovu sliku i odmah joj je bolje.Toliko je bila zaljubljena...Ona je rođena sa simptomom koji se zvao 'Sanjolikus.' (To sam ja izmislila )To znači,kada nešto usni to će se desiti,za jedan dan ili za par mjeseci.Tako je jednog dana je usnula čudan san.Sanjala je da se nalazila u školi jedva čekala da izađe.Nešto je osjećala.Izašla je,i krenula kući sa prijateljicom.Na jednom ćošku je vidjela,mutno je vidjela netkoga ko je isti kao njena simpatija.
- ''Ana,Ana,pogledaj,onog dečka tamo.Isti je kao moja simpatija!'' - Rekla je svojoj BFF.Ana je pogledala i ona nije mogla vjerovati.Popila je mnogo vode.Prolazi pored tog dečka i zacrveni se.Dečko ju je zaustavio.Ona se okrenula,a u tome trenutku ju je on poljubio.No u pola poljubca,zvoni glupi alarm koji je morao sve da pokvari...

Ovo je moja priča,ustvari prvi dio.Nadam se da vam se svidjela.
30. rujan 2013
cool
30. rujan 2013
u271043
u271043
Hvala. D Upravo stiže drugi dio.
30. rujan 2013
too
30. rujan 2013
u271043
u271043
?
30. rujan 2013
Kul.
01. listopad 2013
Priča je jako interesantna,sviđaju mi se dijelovi ovog prvog poglavlja priče,ima tako puno mašte,toliko je lijepa priča da ja mogu zamisliti kako je to izgledalo.
Ocjena- Ja stvarno neznam za koju ocjenu je ovo!Prelijepa je priča.
04. listopad 2013
u271043
u271043
Moj život je vrlo zanimljiv? Otprilike je 'vako nešto bilo.
04. listopad 2013
07. listopad 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg