Forum
u271043
u271043
Evo,malo kompliciranijeg,trećeg dijela priče ''Jedna moja priča 2'' 1

STVARNI ŽIVOT U MAŠTI (Treći dio)

Nakon svega što se desilo sa onim dečkom,pogledala je kroz prozor da vidi šta se dešava.Vidjela je svoju simpatiju kako šeta sa nekom curom.Onda joj je pukao film,i dogovorila se sa Anom da izađu njih dvije.Na kraju,dečko se počeo ljubiti sa tom...Da ne pričam dalje.Otišla je kući i nekako zaspala.U školi nakon odmora je našla papirić u svom ruksaku na kojem je pisalo ''Sviđaš mi se.<3''.Podigla je papirić.
- ČIJE JE OVO?! - Proderala se da se čulo na gornjem spratu.Neki slatki dečko je,čudom,tiho,rekao:
- Moje. - Zoe je imala facu koja je izgledala kao
Ona ga je stalno gledala od kad su kenuli u školu.Bila je zaljubljena u njega,ali ona nije znala a je on zaljubljen u nju.U sebi je vrištala od sreće,ali nije htjela to pokazati.Samo je smireno sjela i nastavila.Stalno je gledala u njega,i on u nju.Kad su svi iz škole izašli,samo su oni ostali.Po tabli je čudno napisao: - Zoe,hoćeš mi biti cura?
Kada je ona to čula,zavrištala je i samo rekla ''Da.''.Onda je počela skakati.Otišla je kući presretna.Pogledala je kroz prozor,jer je znala da je nešto.Vidjela je tog dečka kako ide sa nekim.Nekom curom.Bila je ljuta....Izašla je vani i stala ispred njih.Kada je taj dečko ugledao Zoe,samo je stao.
- NIje to što misliš! - Rekao je nekako...TUžno.
No,ona je to samo sanjala.
- NE! - Rekla je skočivši i primjetila da nije kući,nego u školi.No...

To je bio treći dio ove priče.Nadam se da vam se svidjelo. 1
02. listopad 2013
super,dajem ti 5
02. listopad 2013
Odlično!
02. listopad 2013
Odlično!
02. listopad 2013
u271043
u271043
Hvala!
03. listopad 2013
u271043
u271043
Kada je ona to čula,zavrištala je i samo rekla ''Da.''.Onda je počela skakati.Otišla je kući presretna.Pogledala je kroz prozor,jer je znala da je nešto.Vidjela je tog dečka kako ide sa nekim.Nekom curom.Bila je ljuta....Izašla je vani i stala ispred njih.Kada je taj dečko ugledao Zoe,samo je stao.
- NIje to što misliš! - Rekao je nekako...TUžno.
No,ona je to samo sanjala.
Ovo je sanjala
04. listopad 2013
Priča je predivna.Uživam dok čitam ovu priču,stvarno mi nekako popravlja raspoloženje.Jako si lijepo napisala sva 3 poglavlja.Ni za jedno nemam nikakvih primjedbih.
Ocjena se uopće ni nemože izračunati kada se pročitao sva 3 poglavlja priče.
04. listopad 2013
u271043
u271043
04. listopad 2013
u271043
u271043
Iiiii.....Malo poslije ide četvrto Yay
04. listopad 2013
Yay!
04. listopad 2013
u271043
u271043