Zdravo ja sam super ilija2 i danas cu vam demonstrirati PTC aka PaydToClick i pokazacu vam jedan od dobrih sajtova za to.Počnimo sa time što ću vam pokazati sta je PTC, u ovom sistemu imate reklame u koje udjete sacekate kolio vam pise da sacekate i da verifijete da niste kompjuter na kraju svake reklame (max duzina reklame je 30 sekundi ) za svaku reklamu dobijate malu sumu novca .Sada postaje zanimljivo ,ovaj novac mozete pretvoriti u pare koje se koriste za upgrajdanje accounta dali je to rentovanje refferala ili lvl-up ovanje accounta to vi birate ,druga stvar koju mozete uraditi sa tim novcem je da ga podignete preko paypala ili drugih načina podizanja novca u odnosu na sajt .Na ovim sajtovima zarade na pocetku su mala ali sto visi i visi lvl-upujute svoj acc unlockace vam se reklame sa vecom novcanom vrednoscu .Vreme je da pricamo o refferalima ,imate dve vrste 1:vi pozovete prijatelja i dobijate 50% od toga sto oni dobiju (neodizimate od njih nego vam je tih 50% nagrada od sajta zato sto ste pozvali nekoga.Postoje i rented refferela ili vrsta broj 2 :Njih kupujete na sajtu novcem koji ste zaradili ili uplatili i oni rade isto kao refferali dobijate 50% od toga sto oni zarade ,samo je vazno da uradite 4 reklame u danu i na kraju dana ce te dobiti 50% onoga sto su svi vasi refferali ukupno dobili
Preporucujem ovaj sajt zato sto rented reffereli traju zauvek i malo kostaju https://www.linxpays.com/?ref=bla20 (i da to je moj refferal link i ako jos niste registrujte se preko mog refferal linka mnogo mi pomaze a vi negubite nista hvala.

Sta mislite o ovom nacinu zarade online ?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

29. lipanj 2015
Kada sam rekao reklame nisam mislio na survey .
29. lipanj 2015
np,nezaboravite da probate ovaj dobar nacin za neku zaradu
29. lipanj 2015
Probah vec na nekom drugom sajtu, za Hrvate nisu imali nikakve ponude(najvise je bilo za Amere, Kandanine itd), toliko se sporo zaradivalo da uopce nije bilo vrijedno toga...
29. lipanj 2015
gospodine gaaah zao mi je sto niste imali dobro iskustvo sa ovim sistemom,ako mozete probati linxpays bio bih vam zahvalam .
29. lipanj 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg