Forum
Pravila
1.Bez God Mode-a
2.Bez psovke
i 3 upozorenja i brise se tema

Ime:
Spol;
Strahovi:
Mjesto gdje zivite (suma,pustinja,di god);
Moci:
Elementi:
Slika;
10. travanj 2018
Ime: Bordak
Spol: muško, ali ko i da nije pošto je polurobot
Strahovitrah od prevelike svjetlosti
Moći: svojim oružjem može pročitati misli drugih
Elementi: tlo, minerali
Slika:https://goo.gl/images/t9rF68
11. travanj 2018
Mjesto gdje živim: podzemlje
11. travanj 2018
Bordak je kopao tunele pod zemljom, međutim sve se urušilo nad njim, te se uz muku iskobeljao na površinu. Srećom bila je noć pa nije bilo puno svjetlosti. Dobrim noćnim vidom uočio je čudno biće s rogovima, kosom i konjskim nogama. - "Nisam trebao popiti onu naftu. Sad imam i priviđanja."
11. travanj 2018
*leaf spazi bordaka i uplasi se te ponovo urusi zemlju i bordak propadne
12. travanj 2018
Bordak se probije do podzemnog tunela. - "Ipak mi se ne priviđa. Bolje da izbjegavam površinu." Nastavi dalje i naiđe na podzemnog crva koji se sjuri prema njemu. Bordak padne na pod no ubode ga oružjem, iskobelja se te nogama odgurne velikog crva. Kad se ovaj ponovo zaleti Bordak ga probode i ubije.
12. travanj 2018
*bila je uhvacena od farmera gdje je postala ljubimac*
12. travanj 2018
Bordak je pronašao kamena vrata na kraju tunela. Pokušao ih je otvoriti no bila su prejaka. Svojim posebnim senzorima detektirao je obilazni put, te prorovao tunela zaobišavši vrata. S druge strane vrata vidio je mnogo kostura trolova, ljudi, i konja.
12. travanj 2018
*leaf je pobjegla i naisla na bordaka
12. travanj 2018
-"Opet ova."Bordak dotakne Leaf kako bi ju mogao razumjeti-" Tko si ti? "
12. travanj 2018
jelen *Leaf po obicaju mrzi sve pa tako svojim rogovima odbaci bordaka na drugi kraj svijta
12. travanj 2018
Zapravo ga je odbacila na kamena vrata. Bordak odlomi komad glimene stijene te iz salta naprijed pogodi Leaf. Leaf padne ma bok, a Bordak otiđe u mračne tunele podzemlja.
12. travanj 2018
jebem ti sve prommrlja leaf .Dize se te pobjeze u mracnu pecinu gdje je bilo puno mrtvih jelena
12. travanj 2018
(2. pravilo bez psovke, just sayin..)
-"Imam dojam da je ova još u blizini. Kad sam ju dotaknuo osjetio sam veliku mržnju, ali i strah." Bordak naiđe na podzemni bazen crnog blata, otrovnog za sva bića osim za robote, te uroni u njega da se odmori. (ne mora disati)
12. travanj 2018
napravila sam novu teme posjeti ako hoces
12. travanj 2018
Bilo je to živo blato, koje je povuklo Bordaka dolje. Našao se u središtu velike zemljane dvorane ispunjene kristalima. Tamo je sjedila tužna vila.
12. travanj 2018
Bordak nije razumio vilinski jezik, ali je dotaknuo vilu i preveo njene misli. Saznao je da je vila tužna jer joj je sestra zarobljena u najvećem kristalu, a njega može razbiti samo Bizantski čekić koji se nalazi u prašumskom dvorcu. Bordak je odlućio pomoći.
12. travanj 2018
*leaf je zapravo djevojka koja je pretvorena u jelena jos dok je bila dite i samo ju zmajeva krljust moze oslobodit
13. travanj 2018
Bordak je skenirao vikin mozak i uz pomoć prikupljenih podataka našao dvorac. Bio je napravljen od drveća a čuvali su ga sprigani. Bordak je s mukom ubio nekoliko dok nije sošao do čekića. Tada su ga okručili sprigani i krenuli tući pandžama dok Bordak nije udario čekićem po tlu. Ovi su se uplašili a Bordak je teško oštećen pobjegao u podzemlje.
13. travanj 2018
https://goo.gl/images/ZfEuiT to je sprigan
13. travanj 2018
Bordak je došao do tužne vile i dao joj čekić, s kojim je ova oslobodila svoju sestru. Potom je iz zahvalnosti fala Bordaku kristal tame koji može otjerati svakog jelena.
16. travanj 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg