Forum
Pa,ovo je igra,sigurno ste čuli za Zombi Apokalipsu.Pa,mislim da je vrijeme i za Igru uloga sa njom!

Mi smo jedni od preostalih koji su preživjeli.Zombiji su efikasniji,ali opet glupi.Preovladavaju našom Planetom,tako da se moramo boriti za nju.Naša grupa preostalih i drugih par grupa se nalazi u Trumbull Valeyu.Napuštenom mjestu na Sjeveru Teksasa.Ostajemo tu,da istrijebimo zombije,dok svijet se bori za sebe.Naša misija je teška,ali mislim to je Zombi Apokalipsa,šta očekuješ?

Da biste se prijavili,upišite ovo:

Ime:
Prezime:
Godine:
Država:
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih:
Par Tipova za preživljavanje:

-Ako vas Zombi napadne,sakrijte se u žbunju,neće vas više napadati.
-Ako se šunjate,Zombiji vas neće čuti,ali,ako vas pogleda onda će juriti za vama.
-Pravite grupe,sami nećete moći preživjeti,pomoć će uvijek doći dobro.
-Možete praviti baze od napuštenih kuća.
-U napuštenim kućama možete naći korisne stvari.
-Možete voziti auto,ali pazite da Zombiji vas ne napadnu.
-U ruksacima koje nađete na putu ili negdje drugo ima dobrih stvari,pokupite ih i ostavite u bazi.
-Zombiji vas mogu napadati bilo gdje,pravite zaklon u bazi jer mogu probiti staklo i vrata.
-Ostanite sa grupom,ali ne slušajte pravila drugih,zapamtite,vi ste vaš vodić.
-Možete naići na neke korisne kuće,ako ste sretni,možete naići na Fast food,ali uvijek provjerite dali su Zombiji unutar.

Ovo je mapa TrumBull Valeya:

To bi bilo to,ako nađete vremena prijavite se
08. kolovoz 2013
Ime:Adam
Prezime-Savage
Godine:19
Država:Engleska
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih:Krio sam se
08. kolovoz 2013
u258689
u258689
Ime:_Dominik
Prezime:_Perković
Godine:22
Država:Hrvatska

Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih:Imao sam oružja.
08. kolovoz 2013
u193837
u193837
Ime: Mimran
Prezime: Woodwild
Godine: 19
Država: Amerika
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih: Pobjegao sam u autu i umalo pogino
08. kolovoz 2013
Ime:Karlo
Prezimeatur
Godine:24
DržavaAD,Florida,Miami Beach
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih:Nadmudrio zombije tako da sam ulazio u vodu,čim bi oni ušli utopili bi se
08. kolovoz 2013
Ime: nitko
Prezime: bitan
Godine: 12
Država: california,los angeles
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih: bježao sam ali odjednom sam vidio neku uličicu blizu u nju ušao i vratio se natrag pa sam otišao u TrumBull Valley
08. kolovoz 2013
Otišao sam do baze obalne straže i uzeo oružja te sam otišao u šumu
08. kolovoz 2013
U šumi mi je iskočio zombi ali sam ga probo s nožem.Uzeo sam drveta i napravio sam kuću na vodi, do nje vodi most koji ja kontroliram
08. kolovoz 2013
Ime:Miško
Prezime:Mišonja
Godine:22
Država:Njemačka,Berlin
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih:Uvaljo sam se u govna pa saam smrdio i zombiji su bježali od mene
08. kolovoz 2013
Počeo sam biti gladan,uzeo sam nož i otišao u grad,zombiji si krenuli na mene ali sam ih ubo nožem,utovalio sam dosta zaliha iz jednog napuštenog dućana.Sad imam pića i hrane
08. kolovoz 2013
Ime: Vaslobono
Prezime: Divercyan
Godine: 16
Država: Madagaskar,Antananarivo
Kako ste ostali među ono malom broju preživjelih: Bilo je to prije par dana,vidio sam Zombije kako mi se približavaju trčao sam što sam brže mogao ali odjednom je ispod mene bila nafta,pao sam i Zombi me ugrizao.U nafti je bila igla koja je vjerovatno spasila moj život da se ne pretvorim u zombija.Vidio sam prazan napušteni starinski avion,brzo sam uletio u njega i putovao po nebu.Ali svaka država je bila puna Zombija(počinjem velikim slovom jer je to živo biće iz mrtvih i svako živo biće se piše velikim početnim slovom)Bio sam se spuštao,vidio sam oznaku na kojoj Piše TrumBull Valley,sa svojim uzetim avionom sam se samo dizao u nebo i vidio sam da nema Zombija barem zasada i uzletio sam.Tako sam ostao jedan od malog broja preživljelih.
08. kolovoz 2013
u224512
u224512
Od kad se lav ili konj pise velikim slovom .Samo vlastito ime,ne opce-.-"
08. kolovoz 2013
Ja želim tako da pišem,ipak je to živo biće.
08. kolovoz 2013
Ne,ne,ne,ne.Imena se pišu velikim.Opća imena mislim.Lav se piše velikim ako na početku rečenice jedino.Ne mora biti lav,nego bila koja druga imenica(ne vlastita)
08. kolovoz 2013
Ja sam se probudio u obližnjoj šumi kraj TrumBull Valleya.Pored mene je bio nož,štapovi i ruksak.Nakon što sam čuo neki čudni glas,odmah sam shvatio šta se dešava.Rukak sam stavio na leđa,i uzeo nož i štap i krenuo.I taj zombi je naletio na mene.Odbranio sam se nožem,i opalio sam ga štapom tako jako da mu je ruka odletila u šumu.Tako sam malo omalo i osta mu sami leš.Krenuo sam dalje i našao TrumBull Valey....
08. kolovoz 2013
Jesam li ja primljen?
08. kolovoz 2013
Svi ste primljeni
08. kolovoz 2013
NASTAVITE!
08. kolovoz 2013
u193837
u193837
Adam i ja smo se udruzili
08. kolovoz 2013
u193837
u193837
ajmo trazit bazu
08. kolovoz 2013
Ok-rekao je Adam,te krenuo u potragu za napuštenu kuću.
08. kolovoz 2013
Grupa zombije mi je napala kuću,nisam mogao izaći jer bi me ubili
08. kolovoz 2013
Ruke zombija su prodirale kroz drvo,polio sam kućicu benzinom i spalio je,uzeo sam čamac i krenuo za Teksas
08. kolovoz 2013
Bio sam unesvješten neko vrijeme.Ubrzo sam se probudio,rekao sam: "Šta mi se ovo dešava,ovo nije san uopće?." Ustao je i odmah je odjednom vidio jednu jabuku,pojeo ju je i odjednom je Zombi došao do njega.Zasadio je jedno sjeme i iz njega je izašao PEASHOTER() i ubrzo je ubio zombija.Nastavio je hodati i istraživati.Bio je prošao kraj Mimrana i Adama.Stao je na nekoliko sekundi i pitao ih: "Kako se zovete? Ja sam Vaslobono.".Rekao im je i čekao je odgovor........
08. kolovoz 2013
Zombiji su ušli a kućića je gorjela s zombijima
08. kolovoz 2013
Ja sam Adam,drago mi je,možeš nam pomoći,da se svi udružimo protiv ovih Zombija!
08. kolovoz 2013
Nisam mogo s čamcem do Teksasa,stao sam god Louisane i nabavio bolji brod
08. kolovoz 2013
"Drago je i meni,naravno da vam mogu pomoći,imam pokoje sjeme PEASHOTERA i POTATOMINEA()".Rekao je Adamu i krenuli su,uskoro je Vaslobono ugledao Neku napuštenu kuću,nedaleko od njih.Pa je pitao Adama "Hoćemo li da malo istražimo ovu kuću?Izgleda napušteno.".A Adam mu je odgovorio....................
08. kolovoz 2013
Stigao sam do Teksasa
08. kolovoz 2013
Pa,može-i potrčao je prema kući,te našao tablete za zdravlje
08. kolovoz 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg