Forum
Pozdrav.
Ovo je moja originalna forum tema,kao i prva na mome računu.
Naime,nije neka igra gdje se igra(valjda) u nekom kontinentu,već moja vlastita igra,isto tako valjda.
Naime,evo koncepta:
Počinjemo od 0 A.D godine i naravno završavamo u 2014 A.D godini.
Znači,kao što već naslov kaže,ali ja ću objasniti.
Znači primjera:
KorisnikKoko(lol):Ta neka godina-Izmišljen je kompjuter
Korisniko 2:Nemam pojma koja godina-Izmišljen točak lelele
Kada jednom završimo idemo godine unazad,prvi put ćak 80 i sve tako dalje,kada se završi ova partija počinjemo od 80 B.C(before civilization) godine.I sve tako.Prestajemo od oko,vjerovatno negdje 2 000 B.C,naime,svako ko je često učestvovao i govorio značajna otkrića i izume koja su otkrivena/izmišljena stvarno u toj godini dobiti će nagradu.Naime,
to će biti neka manja nagrada,pa zato kako ide biti će veća nagrada.Za prvo mjesto u kraju će biti baš neka VELIKAAAAAA nagrada,ali teško ću to osmisliti. :3 Biti će i utješne nagrade ali na početku će biti nevjerovatno male,ali kako ide vrijeme biti će veće.
Zbog navedenoga gore razloga biti će ranging liste i top 5 će dobiti nagrade.Brojiti ću komentare i tačnost,uglavnom nešto ću smisliti što se tiče ranging liste.
Isto tako jer će ovo biti oteže primiti ću samo prvih 20 članova,a da se prijavite napišite "Prijava".A možete napisati i svoj neki kao nadimak u ovoj igri,ako želite,naravno.(primjer : "Prijava,korisnički nadimak: Blacks).Onda ću nakon "Runde I" primiti još pet članova,zatim ću onda postaviti nekoga kao administratora teme,da mi pomaže oko stvari.
Nažalost,biti će malo teže osmisliti nagrade i to,pa možda nagradna lista bude kasnila i po nekih 5 minuta,jer moram nešto smisliti(I Runda,u zadnjoj možda i sat jer će biti oko 100 članova,dok 4 do 6 admina,kako bude).Naime prije toga ću staviti ranking listu,sa vašim korisničkim imenom i u zagradi Vaš korisnički nadimak,ako ste ga upisali.Kada bude mogućna prijavnica,runda neće početi dok se ne popune ostala mjesta.Možda napravim kao i neko takmičenje za ovo,ali smisliti ću. :3
Neću učesvovati u igri.
Uglavnom,to je to.
Ugodan dan i hvala na čitanju.
P.S Unaprijed se izvinjavam za gramatičke greške,ako sam ih napravio.
12. srpanj 2014
u284418
u284418
Ne da mi se čitati
12. srpanj 2014
Pa nikada nećeš shvatiti igru ako ne pročitaš.
Nije teško,osmišljao sam koncept oko jednoga sata,ne treba više od 2-4 minute da se pročita.
12. srpanj 2014
u284418
u284418
Kome se ovo da čitati, stvarno je pukao -.-
13. srpanj 2014
Dobiti ćeš zaslužen ban ako me budeš tjerao da budem kao ti.
13. srpanj 2014
u284418
u284418
Oo, ban? Pa da vidimo i to...
Ja idem iz ove teme, a ko je naivan, neka igra ovo...
13. srpanj 2014
Mnogo ljudi će biti naivni,hvala Bogu vjerovatno niko neće htjeti da svi budu kao oni.
13. srpanj 2014
Hajd' pomirenje.
13. srpanj 2014
ovome *
13. srpanj 2014
u284418
u284418
Ok
13. srpanj 2014
čini se fora možda al b.c ne znači before civilization nego before christ (prije krista,na hrvatskom pr.k)
13. srpanj 2014
A da.
Uvijek se sa time zbunim.
A A.D Anoo Domini.
13. srpanj 2014
prijava
14. srpanj 2014
Primljen.
14. srpanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg