Otvorili ste oči i vidjeli ste da ste u jednoj prostoriji koju nikad niste vidjeli.Morate pobjeći od tamo jer nećete preživjeti.Ta soba je dio uklete kuće.Morat ćete riješiti zagonetke da izađete.Ali u toj ukletoj kući ima i duhova. Neki su dobri ali neki su i zli.Dobri će vam pomoći da izađete.Probat ću kada svi izađu iz jedne sobe izmisliti novu zagonetku.Ali te zagonetke ili prepreke ne mozete proći na običan način .Morate izmisliti svoj.

Pravila:
1Nema psovanja.
2 Svi ste jednako važni

(Prijava ako želite rješavati zagonetke i bježati)
1 Ime:
2 Godine:
3 Slabost : (Moraš imati barem 2)
4 Jačina:
5 Sjećaš li se svog života prije nego si ušao/ušla u kuću:
6 Slika ili opis lika:

(Prijava ako želite biti duh)
1 Ime:
2 Dobar ili zao:
3 Kako si postao/postala duh:
4 Moći ( Možeš imati samo 1):
5 Slabost (Moraš imati barem 2) :
6 Slika ili opis lika:
Moj lik :

Ime : Skylar ( Sviđa mi se to ime)
Godine : 15
Slabosti: Boji se mraka, ponekad se naljuti kada nešto nije po njenom.
Jačina:Ne boji se ničeg drugog osim mraka.
Sjećaš li se svog života prije nego si ušao/ušla u kuću:Ne ( Sjeća se svog imena i stvari o sebi)
Slika ili opis lika: Crna kosa koja se pri kraju pretvara u plavu. Tirkizne oči.Niska. Često nosi majce bez rukava i kratke traper hlače

Igra počinje kad bude bio 1 duh i 2 Čovjeka.
11. siječanj 2018
Novi Dečko
Novi Dečko
01. veljača 2018
Ime: Vahki
Dobar ili zao: dobar
Kako sam postao duh: Šetao sam šumom kada sam ugledao djevojku zavezanu za drvo, koja mi je tada rekla da ju je zavezala zla vještica da umre. Oslobodio sam ju, no nakon nekog vremena mi se ukazala vještica i proklela me, da nakon smrti neću naći mir. Nakon toga me ubila, a moj duh se našao u ukletoj kući u kojoj je živjela vještica.
Moći: može kontrolirati biljke
Slabosti: plaši se vatre, brzoplet
Opis: izgleda kao čovjek umotan u plahtu
08. travanj 2018
1 Ime:Kushishake Ona
2 Dobar ili zao:Zao
3 Kako si postao/postala duh:Tako sto me je pregazio voz
4 Moći ( Možeš imati samo 1):Kad se nasmijem sa ustima koje mi je voz poremetio ispustam otrov
5 Slabost (Moraš imati barem 2) retvaram se u psa kad se uplasim,emotivna sam
6 Slika ili opis lika: https://www.google.ba/search?rlz=1C1CHHJ_srBA579BA579&biw=1022&bih=550&tbm=isch&sa=1&ei=-WvMWtXlKMSbsAHUx6KYCw&q=ghost+girl&oq=ghost+girl&gs_l=psy-ab.3..0i19k1l10.13702.16321.0.16849.10.8.0.2.2.0.144.854.5j3.8.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.10.868...0j0i67k1j0i30k1.0.bSaMyYdwqzo#imgrc=dQ8cGcpFGSi7eM:
Moj lik :Zao,otrovan,hranim se nesrecom
10. travanj 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg